Home Verslas Trys galimos Garretto Crochet nusileidimo vietos

Trys galimos Garretto Crochet nusileidimo vietos

13
0


Garrett Crochet yra tokio tipo ąsotis, aplink kurį teoriškai pastatytų Chicago White Sox.

25 metų kairiojo krašto žaidėjas klestėjo pirmąjį savo sezoną pradėdamas didžiuosiuose turnyruose: 3,02 ERA ir 0,928 WHiP per savo 101,1 padavimų, išmušdamas geriausios lygos 141 puolėją vos 20 ėjimų.

Tuo tarpu Bobas Nightengale’as iš „USA Today“. pranešė kad White Sox kreipėsi į Crochet atstovus dėl pratęsimo. Kai toms deryboms nepavyko įgyti traukos, „White Sox“ nusprendė įtraukti „Crochet“ į prekybos bloką.

Yra tam tikrų rūpesčių. Crochet 101,1 padavimų yra daugiau, nei jis buvo metęs per visą savo pagrindinės lygos karjerą prieš šį sezoną. Jis nemetė daugiau nei 65 padavimų per sezoną nei koledže, nei profesionalų kamuolį. Gali tekti jį retkarčiais naudoti ruože. Tačiau nėrimas yra daug daugiau nei vienerių metų nuoma; jis yra ąsotis, aplink kurį komanda gali sukurti rotaciją.

Turėdamas dar dvejus komandos valdymo metus ir vos 800 000 USD atlyginimą šį sezoną, „Crochet“ yra toks, kurio geidžia komandos. Pažvelkime į tris galimas nusileidimo vietas prieš liepos 30 d. prekybos terminą.

Los Andželo Dodgers

Pranešama, kad Los Andželo „Dodgers“ bandė įsigyti „Crochet“, bet buvo atmesti. Šis atmetimas nereiškia, kad „Dodgers“ nebegalioja.

Nėrimas nėra idealus tinkamas Los Andžele šį sezoną. Tikėtina, kad jam teks žaisti padavimų ribą, o „Dodgers“ reikia garantuotų padavimų atkarpoje. Tačiau Dodgers visada žiūri į ateitį, nes siekia toliau kurti tvarų varžovą. Nėrimas tiktų šiai formai dėl jo ilgametės komandos kontrolės.

Dėl pinigų Dodgers taip pat nerūpi, todėl galimas pratęsimas yra lengvesnis. Šį sezoną nėrimas gali nedaryti tokio didelio poveikio, tačiau jis gali būti ilgalaikis sprendimas.

Baltimore Orioles

„Baltimore Orioles“ yra panašioje situacijoje kaip „Dodgers“. Jų rotaciją stabdė traumos, todėl gyvybiškai svarbus dar vienas starto metėjas.

Toks sandoris gali įvykti. Jonas Heymanas iš „New York Post“. pranešė kad Orioles ir White Sox aptarė prekybą nėrimu. „Orioles“ turi daugybę perspektyvų didžiųjų bendrovių viršūnėje, nors jie neturi vietos visoms. Nors Orioles šį sezoną taip pat reikia garantuotų padavimų, jis ilgesniam laikui tiktų rotacijos viršūnėje.

Niujorko „Yankees“.

Niujorko „Yankees“ iš pradžių neatrodė tinkamas „Crochet“. Rotacija buvo stiprybė, o Gerrito Cole’o sugrįžimas šią grupę tik dar labiau padidina. Tačiau kyla problemų tiek sukimosi, tiek bulių aptvare.

Luisas Gilas pretendavo į AL metų naujoką birželio mėnesį, bet atsitrenkė į sieną. Jis turi 8,85 ERA ir 1,820 WHiP per 20,1 padavimų per paskutinius penkis startus ir atmušė 17 mušimų 14 ėjimų. Clay Holmes taip pat patyrė sunkumų – per pastarąsias septynias rungtynes ​​jis pasiekė 10,80 ERA ir 1,650 WHiP su dviem atmušimais ir pora pralaimėjimų.

Numatomas Crocheto sugrįžimas į bulių karūną padėtų jankių pagalbos korpusui, tuo pačiu suteiktų jiems santykinai nebrangų startą. Kadangi 2024 m. sezono metu jie yra visi, Crochet puikiai tiktų.