Home Pasaulis BC karščio banga gali padidinti laukinių gaisrų aktyvumą, sumažinti žaibo paleidimą

BC karščio banga gali padidinti laukinių gaisrų aktyvumą, sumažinti žaibo paleidimą

10
0


Straipsnio turinys

VANKŪVERIS – Didžiojoje Britanijos Kolumbijos dalyje tvyrant tvankiam karščiui, provincijos gaisrų valdymo institucija perspėja, kad sausos sąlygos padidins gaisrų tikimybę.

Straipsnio turinys

Tačiau BC Wildfire Service teigia, kad aukščiau esanti vidutinė temperatūra, kuri, kaip tikimasi, išliks ir kitą savaitę, taip pat sumažina žaibo, galinčio sukelti gaisrus, riziką.

Teigiama, kad šiuo metu prieš Kristų dega apie 90 gaisrų, o 73 procentus jų sukėlė žaibas.

Nė vienas nėra laikomas žymiu gaisru, kuris yra gerai matomas ir gali kelti grėsmę visuomenės saugumui, tačiau tarnyba praneša, kad apie 20 gaisrų yra klasifikuojami kaip nekontroliuojami gaisrai.

Vienas iš tokių gaisrų yra Patry Creek gaisras, esantis maždaug 60 kilometrų į šiaurę nuo Fort Nelsono, kurį tarnyba penktadienį atnaujino iki „nekontroliuojamo“ po šilto, sauso ir vėjuoto oro.

Jame teigiama, kad dabar tikimasi, kad gaisras išaugs už dabartinio perimetro, tačiau tiesioginės grėsmės bendruomenei nekelia.

Kanados aplinkos apsaugos ministerija paskelbė įspėjimus apie karštį daugiau nei dviem dešimtims provincijos regionų, pažymėdama, kad didžiausia karščio banga prasidės sekmadienį ir tęsis kitą savaitę.

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle