Home Pasaulis Vyras baigia savo gyvenimą Osune

Vyras baigia savo gyvenimą Osune

19
0


Vyras, vadinamas Femi on, įšoko į Osuno upę, neilgai trukus po to, kai pasiskundė dėl jo laukiančių sunkumų.

Netoli įvykio vietos dirbantis vulkanizuotojas, kuris saugumo sumetimais norėjo likti anonimu, sakė, kad auka stovėjo ant Gbodofon tilto, esančio palei Osogbo/Gbongan kelią, apie 10.30 val., o šeštadienį Osogbo mieste, Osuno valstijoje, įšoko į upę.

Jis pasakė, „Buvau netoli tilto ir dirbau su kliento padanga, kai pažvelgiau į Gbodofon tiltą ir pamačiau vyrą, einantį nuo Senojo gubernatoriaus biuro Osogbo/Gbongan galo.

„Jis stovėjo pačiame tilto viduryje ir įbrido į Gbodofono upę. Po įvykio aplinkinius apėmė baimė“.

Osuno valstijos priešgaisrinės tarnybos atstovas spaudai Ibrahimas Adekunle patvirtino įvykį, sakydamas, kad agentūros darbuotojai buvo iškviesti skubiai gelbėjimo operacijai, kai auka apie 10.30 val. įšoko į upę.

„Reagavome, bet upė šiuo metu išsiliejusi. Stengėmės ir vis dar ieškome žmogaus, bet kūno dar reikia atgauti. Iš to, kas mums buvo pasakyta, dalyvaujantis asmuo yra vyras. Adekunlė pasakė.

Taip pat komentuodamas Nigerijos saugumo ir civilinės gynybos korpuso Osuno valstijos vadovybės viešųjų ryšių pareigūnas Kehinde Adeleke nurodė, kad auka yra Femi, ir pridūrė, kad jis anksčiau bandė nusižudyti, tačiau kai kurie žmonės, įtarę, kad jį išvijo. jo judėjimas ant tilto.

Adeleke toliau pasakė: „2024 m. liepos 6 d., lygiai 10.30 val., į Gbodofono upę įšoko vyras, identifikuotas kaip Femi, vienintelis savo tėvų sūnus ir kilęs iš Ilesha.

„Anot liudininko, prieš įšokdamas į upę, jis vis kartojo, kad grupė žmonių jį negailestingai sumušė vienoje (greito maisto užkandinėje) OgoOluwa vietovėje, todėl jis nusprendė nutraukti savo gyvenimą.

„Tyrimo metu apklausėme vyrą, kuris buvo įvykio liudininkas. Jis paminėjo, kad Femi iš pradžių bandė nusižudyti, bet buvo išvyta. Vėliau grįžo sakydamas, kad pavargo nuo gyvenimo. Netrukus po to jis nuėjo į Gbodofon tilto viršūnę ir įšoko į upę.

„Šeštadienio vakaro duomenimis, minėto vyro kūnas nebuvo rastas, tačiau pastangos tęsiasi.