Home Verslas NDLEA reidai Lagoso narkotikų sindikatas atgavo kokaino, kurio vertė 2,1 mlrd.

NDLEA reidai Lagoso narkotikų sindikatas atgavo kokaino, kurio vertė 2,1 mlrd.

19
0


Nacionalinė narkotikų teisėsaugos agentūra (NDLEA) atskleidė, kad jos darbuotojai užpuolė didelio atgarsio kokaino sindikato Lagoso bazę, kur buvo rastos didelės eksportui ir vietiniam platinimui skirtų A klasės narkotikų siuntos.

Agentūros teigimu, sindikatui vadovauja pora Agbakoba John Mmadu ir Agbakoba Ijeoma Chinwe bei jų bendradarbė Okoye Ifeoma Maryjane.

NDLEA atstovė spaudai Femi Babafemi sekmadienį tai atskleidė pareiškime.

Jis sakė, kad reidas, kurį surengė Agentūros specialiųjų operacijų padalinys, po kelis mėnesius trukusio žvalgybos duomenų rinkimo ir sindikato, liūdnai pagarsėjusio kokaino pakavimu, platinimu ir prekyba Nigerijoje ir už jos ribų, stebėjimo.

Pranešama, kad 54 metų Mmadu buvo sulaikytas Ago Palace Way Okotos rajone, o jo žmona Agbakoba Ijeoma Chinwe (39) ir bendražygis Okoye Ifeoma Maryjane (31), kuris yra jų slėptuvės prižiūrėtojas, buvo sulaikyti sklype 2205 Eugene. Ndubisi Close, Lilly Estate, Amuwo Odofin rajonas Lagose, viskas trečiadienį, 2024 m. liepos 3 d.

Agentūra atskleidė, kad nors iš Mmadu Ago Palace Way buvo paimtos septynios kokaino siuntos, kurių bendras svoris buvo 7,652 kilogramo, iš Mmadu buvo paimtos ne mažiau kaip šimtas dvidešimt dvi (122) supresuotos to paties narkotiko granulės, sveriančios 2,42 kg. Ijeoma ir Ifeoma duetas Lilly Estate, todėl bendras konfiskavimo skaičius padidėjo iki 10,1 kilogramo, kurio vertė gatvės vertė viršija 2,1 milijardo ₦.

Taip pat NDLEA pranešė, kad jos darbuotojai Benue valstijoje ketvirtadienį, liepos 4 d., sulaikė 350 gramų kokaino siuntą patikros punkte palei Enugu kelią, Otukpo. Neteisėtas narkotikas buvo paslėptas MP3 garsiakalbyje, išsiųstame kaip važtaraštis.

Ji pridūrė, kad greita tolesnių veiksmų Flight Motor Park Otukpo mieste buvo sulaikytas savininkas, 25 metų Odeh Anthony.