Home Verslas „Sixers“ užbaigia susitarimą su buvusiu „Heat“ atkrintamųjų varžybų žaidėju

„Sixers“ užbaigia susitarimą su buvusiu „Heat“ atkrintamųjų varžybų žaidėju

17
0


Laisvo agento puolėjas Kalebas Martinas planuoja pasirašyti sutartį su „Sixers“, pagal ESPN Adrianas Wojnarowskis. Kad padėtų atlaisvinti vietos veteranų puolėjui, „Sixers“ planuoja atsisakyti Polas Ridasnegarantuota sutartis, Wojnarowski pranešimus.

Martinas į Filadelfiją atneša atkrintamųjų varžybų patirtį kaip kūrinį, kurį būtų galima lengvai užpildyti nuo atsarginių žaidėjų suolo arba pradinėje rikiuotėje. Per pastaruosius tris sezonus Majamyje Martinas vidutiniškai pelnydavo 9,6 taško ir atkovodavo 4,4 kamuolio per 195 rungtynes ​​(84 startai). 2022–2023 m. jis buvo ypač svarbus „Heat“ komandai patekti į NBA finalą, kur septynerių rungtynių Rytų konferencijos finalo serijoje prieš Bostoną vidutiniškai pelnydavo 19,3 taško, atmušdamas 60,2 proc. metimų ir 48,9 proc. Už tokį pasirodymą jis vos neatsiėmė Rytų konferencijos finalo MVP apdovanojimo.

Kaip pastebi Wojnarowski, Martino 13,6 taško per rungtynes ​​prieš „Celtics“ per savo karjerą (atkrintamosiose varžybose ir reguliariajame sezone) yra daugiausia prieš bet kurį Rytų konferencijos varžovą. „Sixers“ ir toliau atnaujina savo sąrašą apie superžvaigždės Joelis Embiidasjie prideda gabalą, dėl kurio per visą jo karjerą NBA čempionams kilo problemų.

Filadelfijos susidomėjimas Martinu tapo aiškus per pastarąsias kelias savaites. Tačiau pranešimai rodo, kad Martinas siekė daugiau, nei Filadelfija buvo pasiruošusi duoti. „Heat“ taip pat buvo suinteresuota susigrąžinti 28-erių futbolininką ir pasiūlė jam kontraktą, kurio vertė 2025–2026 m. galėjo siekti 18,1 mln. USD, tačiau jis atsisakė. Nors Martino sutarties detalės dar nėra žinomos, abi pusės įveikė derybų spragą.

Tuo tarpu „Sixers“ žengia nuo Reedo, savo buvusio 58-osios 2020 m. bendrosios naujosios šaukimo. 2023-2024 m. jis vidutiniškai pelnydavo 7,3 taško, atkovodavo 6,0 kamuolio, perimdavo po 0,8 kamuolio ir blokuodamas 1,0 metimo, žaisdamas visose 82-ose Filadelfijos reguliariojo sezono rungtynėse. Tačiau jo 7,7 mln. USD kontraktas kitam sezonui buvo visiškai negarantuotas ir „Sixers“ greičiausiai pasinaudos šiuo naujai atrastu lankstumu, kad padėtų įsigyti Martiną.