Home Verslas Stulbinantis Vimbldono rezultatas atveria kelią Coco Gauff

Stulbinantis Vimbldono rezultatas atveria kelią Coco Gauff

27
0

Coco Gauff šeštadienį turėjo laisvą dieną, tačiau JAV teniso žvaigždė, ko gero, buvo didžiausias dienos nugalėtojas.

Pasaulio 1. lyderė Iga Swiatek buvo priblokšta, kai trečiajame etape pralaimėjo niekuo dėtai Julijai Putincevai, atlaisvindama kelią Gauff laimėti antrąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrą.

Moterų ture Swiatek buvo didžiausias erškėtis Gauffui į šoną. Per 12 karjeros susitikimų „Swiatek“ pirmauja 11:1, įskaitant pergales per pastaruosius tris „French Open“.

Gauffas penktadienį 6:4, 6:0 nugalėjo Didžiosios Britanijos „Sonay Kartal“, o po dienos stebėjo, kaip „Swiatek“ 3:6, 6:1, 6:2 nusileido Kazachstano „Putintsevai“.

Putinceva laimėjo savo rungtynes nepaisant to, kad Swiatek pasiekė 34 nugalėtojų skaičių, 19. Putintseva kompensavo šį neatitikimą padarydama tik 15 nepriverstinių klaidų, o Swiatek – 38.

Į jos vėjuotas penktadienis dvejetasGauff pelnė 16 laimėjimų ir padarė tik 15 nepriverstinių klaidų, o laimėjo 26 iš 29 pirmosios padavimo taškų (90 proc.).

Antrą vietą pasaulyje užimanti žaidėja Gauff susikaus su kita amerikiete Emma Navarro. Navarro grįžo iš vienos serijos ir pirmą kartą per tris bandymus penktadienį nugalėjo Dianą Shnaider, kad Vimbldono ketvirtajame ture užmegztų visos Amerikos reikalą.

Gauffas ir Navarro buvo susitikę vieną kartą anksčiau 2024 m. Oklando pusfinalyje Gauffas laimėjo iš eilės 6:3, 6:1.

2023 m. „US Open“ nugalėtojos kelias į Vimbldono finalą taip pat apima potencialias ketvirtfinalio rungtynes ​​tarp Jasmine Paolini arba Madison Keys, o Emily Raducanu pirmauja būsimų pusfinalio varžovų sąraše.

Gauff turi mažiausiai patirties ant žolės aikštelės, su tik 30 karjeros rungtynių. Jai visų laikų 21–9 metai. Praėjusiais metais Vimbldono turnyro pirmajame rate Gauff nuliūdino Sofia Kenin.

Ankstesnis geriausias Gauff finišas šiame renginyje buvo ketvirtasis turas (2021 m.), kurį ji gali įveikti pirmadienį įveikusi Navarro.

Kadangi Swiatek nebėra bauginanti kliūtis, Gauff kelias į pirmąjį Vimbldono čempionatą jau gali būti asfaltuotas.