Home Verslas „Thunder“ pasižymėjo naujokų trejetuku

„Thunder“ pasižymėjo naujokų trejetuku

19
0


„Thunder“ pasirašė naujokų biržos sutartis su Nikola Topicu ir Dillonu Jonesu, komanda paskelbė el. Antrajame atrankos etape Ajay Mitchell pasirašė abipusį susitarimą.

Pasirinktas 12-uoju pasirinkimu, Topicas iš pradžių buvo laikomas potencialiu geriausiųjų penketuku, tačiau dėl iš dalies suplyšusios ACL jo naujosios atsargos krito. 6 pėdų ūgio gynėjas šiemet Adrijos lygoje „Crvena Zvezda“ gretose pelnydavo 15,1 taško, atlikdavo 5,9 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 3,2 kamuolio. Manoma, kad kitą sezoną jis nežais, todėl traumai bus pakankamai laiko išsigydyti.

Jonesas, 26-as bendrasis pasirinkimas, buvo įsigytas iš Niujorko per naktinį projektą. 6 pėdų 5 ūgio mažasis puolėjas iš Weberio valstijos pirmavo Big Sky konferencijoje, pelnydamas 20,8 taško per rungtynes, atkovodamas 9,8 kamuolio, atlikdamas 5,2 rezultatyvaus perdavimo ir perimdamas 2,0 kamuolio per naktį. Jis buvo Juliaus Ervingo metų mažojo puolėjo apdovanojimo finalininkas.

Mitchellas, 6 pėdų 4 ūgio šaudantis gynėjas iš UC Santa Barbara, buvo 38-as drafto pasirinkimas. Šį sezoną jis vidutiniškai pelnydavo 20,0 taško, atkovodavo 4,0 kamuolio, atlikdavo 4,0 rezultatyvaus perdavimo ir perimdavo po 1,2 kamuolio, o pastaruosius dvejus metus buvo pirmoje „All Big West“ komandoje.

Darant prielaidą, kad jie abu gavo didžiausią naujoko kontraktą, kurį galėjo gauti, Topicas uždirbs apie 4,9 mln. USD per pirmąjį sezoną ir 23 mln. USD per ketverius metus, o Jonesui bus sumokėta 2,6 mln. USD kaip naujokas ir 13,5 mln. USD už ketverių metų sutartį. . „Oklahoma City“ turės trečio ir ketvirto metų komandų pasirinkimą abiem žaidėjams.