Home Verslas Tikroji priežastis, kodėl Toni aktorė Jill Marie Jones paliko merginas

Tikroji priežastis, kodėl Toni aktorė Jill Marie Jones paliko merginas

13
0


Santrauka

  • „Toni“ aktorė Jill Marie Jones paliko „Girlfriends“ dėl jos sutarties nutraukimo ir noro siekti filmavimo galimybių.
  • Toni išvykimas buvo nurašytas, kai ji buvo išsiųsta į Niujorką, kad galėtų būti šalia savo sūnaus.
  • Jill Marie Jones apgailestauja, kad nepaskelbė apie savo išvykimą anksčiau, tačiau jos kolegos gerbė jos sprendimą.

Šiek tiek stebina, kai Toni (Jill Marie Jones) staiga pasitraukia Draugėsatsižvelgiant į tai, koks svarbus jos veikėjas buvo sėkmingoje situacijų komedijoje, tačiau Jones turi savo priežasčių. Draugės rodė 8 sezonus, kol baigėsi 2008 m. vasario mėn. Per tą laiką serialas sekė keturių draugų Joan (Tracee Ellis Ross), Maya (Golden Brooks), Lynn (Persia White) ir Toni (Jones) gyvenimus.

Tonis yra seniausias Joan draugaskai jiedu auga kartu, ir ji laiko save populiaria ir „miela“ iš grupės. Nors kartais tai galima perskaityti kaip negiliai, ji yra mylinti ir ištikima draugė. Talentinga nekilnojamojo turto agentė Toni galiausiai atidaro savo tarpininkavimo įmonę. Po keleto nuolatinių santykių Toni netikėtai susiranda meilę su Todu Garetu (Jason Pace), su kuriuo greitai išteka ir po metų išsiskiria. Pora turi bendrą vaiką, o jų sūnus Morganas gauna kamuolį Toni pasitraukus iš šou.

Susijęs

15 geriausių televizijos laidų, kuriose vaidina moterys

Po to, kai XX amžiuje televizijoje dominavo vyriški personažai, per pastaruosius kelis dešimtmečius aukščiausio lygio laidose išryškėjo geriausios pagrindinės moterys.

Toni aktorė Jill Marie Jones paliko merginas, nes baigėsi jos sutartis ir ji norėjo filmuotis

Toni buvo nurašyta iš šou, išsiuntusi ją į Niujorką

Visą 6 sezoną Toni kovoja dėl globos su Todu dėl jų sūnaus. Tuo pačiu metu ji ir Džoana kovoja daugiau nei įprastai. Viskas baigiasi, kai Toni nepraleidžia globos klausimo, todėl Todas nuveža Morganą į Niujorką. Joana ir Tonis turi didžiulę kovą ir Toni supranta, kad ji turi būti Niujorke, kad galėtų būti šalia savo vaiko, ir palieka šounesusitaikęs su savo vyriausiu draugu.

Nors tai gali atrodyti staiga, Jill Marie Jones to norėjo.

Nors tai gali atrodyti staiga, Jill Marie Jones to norėjo. Interviu su BlackFilmJones papasakojo apie tai, kodėl ji palieka šou,

„Man ir mano karjerai mano kontraktas pasibaigė po šešių sezonų, o aš norėjau patirti visą kino pasaulį, ir tai aš darau.

Nebuvo taip, kad Jonesui nepatiko dalyvauti šou; ji tiesiog norėjo išbandyti kažką naujo ir tai buvo galimybė, o aktorė per ateinančius penkerius metus pasirodė aštuoniuose filmuose. Nors nė vienas iš šių filmų nebuvo itin sėkmingas, ji vis tiek atliko svarbius vaidmenis studijiniuose filmuose. Galiausiai Jonesui pasisekė sugrįžti į televiziją, kai pasikartoja Amanda Fisher Ash vs Evil DeadMaggie įeina Monogamijair Bianca viduje Či.

Kalbant apie Draugėsvieno iš keturių pagrindinių veikėjų praradimas buvo neabejotinas smūgis serialui, tačiau 7 ir 8 sezonai vis tiek buvo labai geri. Turėdami tik tris pagrindinius aktorius, kiekvienas iš jų gavo daugiau laiko ekrane, nors buvo akimirkų, kai istorijai trūko Joneso energijos.

Sezonas

Epizodas

Pavadinimas

Pirmasis Toni epizodas

1

1

Pirštų čiulpimas

Paskutinis Toni epizodas

6

22

… Ten nieko nėra

Jill Marie Jones merginų žvaigždės suprato jos sprendimą išvykti

Merginų aktoriai susirinko juodaodžių epizodui

Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White ir Jill Marie Jones turėjo mini Draugės susijungimas Rosso laidoje Juodos spalvos 6 sezone, 3 serijoje „Feminisn’t“. Epizode Bow (Rossas) nusiveda Diane (Marsai Martin) ir Ruby (Jenifer Lewis) į savo feministinę grupę, kur susitinka su trimis Bow draugais: Malika (Brooks), Lila (White) ir Tina (Jones).

Reggie Hayesas, kuris buvo neoficialus penktasis narys
Draugės
grupėje taip pat pasirodo Williamas Jerome’as Dentas
Juodos spalvos
epizodas kaip Walteris.

The Draugės grupė turėjo post-Juodos spalvos interviu su Charlammagne Tha God aptarti susitikimą. Tai valandos trukmės interviu, kuriame moterys susigauna ir pasakoja apie juodaodžių moterų darbo Holivude sunkumus. Jonesas taip pat kalba apie savo apgailestavimą Draugėsir anksčiau nepasakė savo kolegoms, kad ji palieka šouašaromis sakydamas,

„Aš nežinojau, nežinojau, kad tu turi paskelbti. Žinau tai, bet gailiuosi… Jei galėčiau grįžti, tikrai daryčiau viską kitaip.

Nors Jones nesigaili išvykusi, ji linki turėti išminties būti komunikabilesniam. Tačiau jos kolegos buvo empatiški. Brooksas sako,

„Tai, ko jūs negalite padaryti, yra pasakyti kam nors arba numatyti, kaip ką nors padarytumėte kitam. Ji padarė jai tinkamą pasirinkimą ir tai buvo jos pasirinkimas, ir mes turėjome tai gerbti.

Kad ir kas nutiko praeityje, visi keturi aktoriai Draugės padarė puikią karjerą ir akivaizdžiai vis dar myli vienas kitą.

Merginos (2000 m.)
Merginos (2000 m.)

Merginos – tai komiškas televizijos serialas, pasakojantis apie keturių afroamerikiečių gyvenimą Los Andžele. Spektaklis, kuriam vadovauja Tracee Ellis Ross, pabrėžia grupės gyvenimo kelią, įskaitant draugystę, meilę ir karjeros ambicijas, kai jų gyvenimas susikerta skirtinguose taškuose.

Aktoriai
Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Reggie Hayes, Jill Marie Jones, Keesha Sharp
Išleidimo data
2000 metų rugsėjo 11 d
Metų laikai
8
Kūrėjas (-ai)
Mara Brock Akil