Home Verslas „Vikings CB Khyree Jackson“ mirė sulaukęs 24 metų

„Vikings CB Khyree Jackson“ mirė sulaukęs 24 metų

31
0


Vikingai paskelbė apie Jacksono mirtį.

„Esame sugniuždyti žinios apie Khyree Jackson mirtį po nakties automobilio avarijos“, sakoma komandos pranešime. „Mūsų mintys yra su Khyree šeima, draugais, komandos draugais ir treneriais, taip pat su visomis šios tragiškos avarijos aukomis.

Savininkai Markas ir Zygi Wilfas sakė savo pareiškime:

„Esame labai nuliūdinti dėl žinios apie Khyree mirtį“, . „Khyree, kaip žaidėjo, laukia nepaprastai šviesi ateitis ir buvo aišku, kad jis buvo pasišventęs būti nuostabiu žmogumi, kuris padarė teigiamą pokytį žmonių gyvenimuose. Po šios niokojančios netekties galvojame apie Khyree šeimą ir draugus bei visus Minesotos „Vikings“ narius.

Automobilio avarija įvyko šeštadienio rytą 3.14 val. Aukštutiniame Marlboro mieste, Merilando valstijoje, kuris yra Džeksono gimtajame mieste. Remiantis Merilendo valstijos policijos pranešimu spaudai (h/t Nicki Jhabvala iš „Washington Post“.), Jacksonas buvo priekinis „Dodge Charger“ keleivis, patekęs į avariją. Tyrimas parodė, kad kitas automobilis bandė persirikiuoti į automobilį, kuriuo važiavo Džeksonas, ir nuvertė „Dodge Charger“ nuo kelio, kur jis atsitrenkė į kelis medžių kelmus. Visi trys „Dodge Charger“ važiavę keleiviai mirė. Tyrėjai mano, kad „alkoholis galėjo prisidėti prie avarijos“.

Praleidęs laiką Fort Scott bendruomenės koledže ir Alabamoje, kad pradėtų savo kolegišką karjerą, Džeksonas atsidūrė po to, kai persikėlė į Oregoną 2023 m. kampanijai. Praėjusį sezoną kampinis gynėjas pelnė pirmosios komandos „All-Pac-12“ apdovanojimus po to, kai pelnė 34 atmušimus, du metimus ir tris perimtus kamuolius, o tai padėjo jam padaryti „Vikings“ ketvirtojo rato pasirinkimą per balandžio mėnesio naujoką.

„(Jis turi a) tikrai agresyvų mąstymą, (yra) vaidina spaudos atstovą“, – po naujo projekto sakė „Vikings“ GM Kwesi Adofo-Mensah. per komandos svetainę. „Žinote, tikrai gerą įžvalgą gavome iš vieno iš mūsų buvusių trenerių… apie asmenį ir įvairius panašius dalykus bei kaip jis tiktų. Taigi labai džiaugiamės galėdami įtraukti jį mentalitetu, kurį jis gali įnešti į tą kambarį.

Mes, PFR, norėtume pareikšti užuojautą Jacksono šeimai, draugams ir kolegoms.