Home Verslas „Vikings“ žvaigždė sako, kad naujokas QB nori „tapti problema“

„Vikings“ žvaigždė sako, kad naujokas QB nori „tapti problema“

13
0


„Vikings“ gynėjas Justinas Jeffersonas nenustebo pamatęs, kad gynėjas Kirkas Cousinsas išvyko prisijungti prie Atlantos „Falcons“ laisvos agentūros. Ir pagrįstai, kai Minesota padarė jį geriausiai apmokamu ne ketvirtadieniu lygoje.

„Tiesiog žinojau, kad čia viskas buvo ne taip, kaip jis norėjo, ypač dėl to, kad turi mokėti man ir tiek daug skirtingų vaikinų“. Džefersonas pasakė laidoje „Turtingasis Eizeno šou“. „Jaučiau, kad jis tiesiog norėjo naujos pradžios, naujos galimybės pradėti Atlantoje ir švaraus lapo.

Taigi dabar dėmesys sutelkiamas į gynėjus Samą Darnoldą ir JJ McCarthy, 2024 m. NFL naujokų biržos 10-ą vietą.

27 metų Darnoldas eina į treniruočių stovyklą kaip „Vikings“ starteris, tačiau McCarthy, būdamas pirmojo rato šaukimu, kelia daug didesnių lūkesčių.

Jeffersonas, kurio spintelė yra visai šalia McCarthy’s, kai tik gali, padeda naujokams gynėjui ir sako, kad jis siekia būti puikus.

„Jie nori, kad būčiau tas vaikinas, su kuriuo JJ visada galėtų pasikalbėti ir užduoti klausimus“, – pridūrė Jeffersonas. “Jis tikrai yra tokio tipo vaikas. Jis tikrai nori užduoti klausimus. Jis nori išmokti būti geriausiu gynėju. Jis nori išmokti tapti šios lygos problema.”

McCarthy šią vasarą turi nugalėti Darnoldą, kad pradėtų dirbti, tačiau viskas, ką 21-erių futbolininkas padarė per savo futbolininko karjerą, yra laimėjusi.

Praėjusį sezoną Mičigano produktas metė 2 991 jardą, 22 kamuolius ir tik keturis perimtus kamuolius, o „Wolverines“ atvedė į čempionų titulą savo komandos koledžo futbolo atkrintamosiose varžybose.

Nors Jeffersonas tikisi, kad McCarthy pateisins jo siekius, jis koncentruojasi tik į savo darbą ir aplinkinių žaidimo kėlimą.

„Tai kitas dalykas“, – pareiškė Džefersonas. “Mano akimis, visai nesvarbu, koks tai gynėjas. Visada stengsiuosi kuo geriau išnaudoti galimybę. Visada būsiu gynėjo draugas ir labai palengvinsiu jo darbą. Taigi , nesvarbu, ar tai buvo Kirkas, ar Semas, ar JJ, aš padarysiu jiems tai kiek įmanoma lengviau“.