Home Sportas Nickas Kyrgiosas smerkia Taylorą Fritzą dėl „2/10“ Vimbldone

Nickas Kyrgiosas smerkia Taylorą Fritzą dėl „2/10“ Vimbldone

13
0


Tayloras Fritzas blogiausiu momentu bandė atlikti sunkų šūvį (Nuotrauka: Getty)

Nickas Kyrgiosas sukritikavo amerikiečių žvaigždę Taylorą Fritzą dėl jo „du iš 10“ per Vimbldono ketvirtfinalio mačą su Lorenzo Musetti.

Australų teniso blogiukas šiais metais SW19 nedalyvaus, o nusprendė pasiimti mikrofoną ir prisijungti prie BBCkomentatorių komanda.

Jo nesužavėjo Fritzas ir jo prastas laikas, kai 13-as žaidėjas bandė pataikyti kamuolį tarp kojų prieš italą.

Fritzas keistai bandė atlikti žinomai sunkų smūgį, kai Musetti gavo pertraukos tašką ir jis sunkiai suklydo, suteikdamas varžovui antrojo seto persvarą.

‘Ne! Netinkamas laikas“, – šaukė Kyrgiosas, kai pakartojimai rodė, kad Fritzas bando pataikyti į garso signalą. „Aš turiu galvoje, man tai patinka… bet tai netinkamas laikas.

‘Jis beveik jį peržengė. Jis galėjo jį apeiti ir smogti priekyje. Tai du iš 10 Taylor Fritz. Tai šiurkštus reikalas.

Kyrgiosas gyrė Fritzą anksčiau čempionate, priskirdamas jam etiketę „įžūlus“ po jo antrojo rato pykčio rungtynių pergalės prieš Arthurą Rinderknechą.

Nickas Kyrgiosas šiais metais negalėjo žaisti Vimbldone dėl traumos (Nuotrauka: Getty)

Fritzas ir Rinderknechas po rungtynių aikštėje 12, kurias amerikietis laimėjo 6-3 6-4 3-6 6-4, pateko į karštą žaidimą pirmyn ir atgal.

Fritzas liepė „gerai skraidyti namo“, kai jis „All England“ klube trolino savo varžovą prancūzą – tai buvo neįtikėtinai įtempto ir karštligiško praėjusių metų „French Open“ susitikimo revanšas.

Fritzas, kalbėdamas spaudos konferencijoje po rungtynių po to, kai Vimbldone įveikė Rinderknechą, sakė: „Aš esu labai šaltas žmogus.

„Aš nedarau nieko, kas galėtų įtrinti žmones netinkamai, todėl kai kas nors tiesiog išsistengia į mane nušauti, aš to nedarysiu. Tai suteikė man papildomos ugnies laimėti.

Kyrgiosas, 2022 m. Vimbldono vicečempionas, socialinėje žiniasklaidoje reagavo į ginčą ir pasakė: „Štai ko reikia sportui. Teiloras Fritzas (yra) įžūlus.

Tuo tarpu Kyrgios turi atnaujino savo ginčą su BBC komentatoriumi Andrew Castle’u šių metų čempionate.

DAUGIAU: Elina Svitolina „liūdna“, bet dėkoja karalienei, kad žiūrėjo Vimbldono rungtynes

DAUGIAU: Vimbldono žvaigždė Jelena Ostapenko per rungtynes ​​atmetė savo trenerį

DAUGIAU: Vimbldono žaidimo tvarka 10 dienai, nes Tayloras Fritzas pateks į pusfinalį