Home Verslas Žvaigždžių karai pagaliau padarė KOTOR SITH pasirinktą vieną pranašystę

Žvaigždžių karai pagaliau padarė KOTOR SITH pasirinktą vieną pranašystę

10
0


Santrauka

  • Pranašystė apie Sith’ari, Sith’ų versiją iš išrinktojo, yra susijusi su Anakin Skywalker “Žvaigždžių karų” kanone.
  • Pranašystė apie Sith’ari ir Išrinktąjį turėjo įtakos Anakino gyvenimui – džedai tikėjo, kad jis subalansuos Jėgą, o Sitai – nuves juos į šlovę.
  • Anakinas išpildė abi pranašystes, sunaikindamas Situs ir atnešdamas pusiausvyrą Jėgoje, o Palpatine’as, atrodo, tikėjo, kad Anakinas buvo Sitų prisikėlimo raktas.

Žvaigždžių karai canon sugrąžino pranašystę apie Sith’ari, Sith’o variantą, kuris taip pat yra aiškiai susijęs su Anakin Skywalker. Yra jausmas, kad Anakino Skywalkerio likimas buvo iškaltas akmenyje tą akimirką, kai jis pirmą kartą susikirto su Jedi meistru Qui-Gon Jinn Tatuinoje. Qui-Gon pripažino unikalų Anakino potencialą ir greitai padarė išvadą, kad jis iš tikrųjų yra Išrinktasis; būtybė, išpranašauta atnešti pusiausvyrą pačiai Jėgai.

Šios pranašystės svoris bėgant metams stipriai kabojo ant Anakino pečių. Jis žinojo, kad iš jo tikimasi didelių dalykų, ir dažnai jautė, kad Jedi Ordino apribojimai ir taisyklės jį be reikalo varžo, sulaiko jį nuo likimo; Ironiška, bet atrodo, kad pranašystė paskatino Jedi tarybą vengti būtinų ieškomų klausimų, kurie būtų atskleisti jo trūkumus. Tačiau dar viena pranašystė turėjo ne mažiau didelę įtaką Anakino gyvenimui, kurią žino tik Sitai, ir dabar vėl kanonas.

Susijęs

„Žvaigždžių karų“ filmai eilės tvarka: kaip žiūrėti išleidimo tvarką, chronologiškai ir su TV laidomis

Koks yra geriausias būdas žiūrėti „Žvaigždžių karus“? Štai viskas, ką reikia žinoti norint žiūrėti išleidimo arba laiko juostos tvarka, ir kaip įtraukti TV laidas.

Sith’ari paaiškino

Pristatytas išplėstinėje visatoje, o dabar vėl oficialiai „Canon“.

Sith’ari pranašystė kilusi iš seno Žvaigždžių karai Išsiplėtusi visata ir pagaliau buvo paminėta daktaro Chriso Kempshallo knygoje Galaktikos imperijos iškilimas ir žlugimas. Štai atitinkama ištrauka, kurią parašė visatos istorikas Beaumont Kinas:

„Mano ankstesni tyrimai, susiję su senoviniu džedajų ir sitų pasakojimu, dažnai aptikdavo nuorodų į pranašautą asmenį. Jedi juos vadino „Išrinktuoju“, o Sithų raštų fragmentuose minimas „Sith’ari“ atėjimas. Abi šios legendos dalijasi tam tikrais aspektais ir detalėmis, susijusiomis su to, kuris gimė iš pačios jėgos ir turės didžiulę galią, atėjimą. Jedi tikėjo, kad šis asmuo atneš pusiausvyrą Jėgoje, o Sitai – kad jie nuves juos į šlovę. Pranašystės yra sunkiai iššifruojami dalykai ir dažnai yra labiau tikėjimo nei likimo reikalas. Tačiau tiek iš pasakojimų apie Jedi ordiną paskutinėmis respublikos dienomis, tiek iš ritinių, paimtų iš Exegol, atrodo, kad abi pusės tikėjo, kad tas asmuo yra Anakinas Skywalkeris.

Sith’ari pirmą kartą paminėti m Žvaigždžių karai: Senosios Respublikos riteriaiir apskritai buvo manoma, kad ši pranašystė išsipildė Darth Bane, Dviejų taisyklės įkūrėjui. Danielis Wallace’as Sitų knyga: paslaptys iš tamsiosios pusės tačiau iš naujo tai interpretavo, nustatydamas, kad kiekvienas žymus Sitų lordas arogantiškai manė, kad pranašystė kalba apie juos. Tačiau įdomu, Galaktikos imperijos iškilimas ir žlugimas atrodo, siūlo šioje pranašystėje yra daugiau nei legendosenes toje versijoje nėra jokios užuominos apie gimimą iš Jėgos.

Iš anksto užsisakykite The Rise and Fall of the Galactic Empire iš Amazon

Ar Anakinas Skywalkeris buvo ir Sith’ari, ir išrinktasis?

Anakinas išpildė abi pranašystes

Atrodo, kad legendų pranašystės apie Sith’aris kalba ne apie Anakiną Skywalkerį, o apie Palpatine. Jis pranašauja, kad ateis žmogus, kuris būtų laisvas nuo ribų, kuris vadovautų Sithams ir juos sunaikins, ir, keista, kuris prikels Situs iš mirties ir padarys juos stipresnius nei bet kada anksčiau. Tai tarsi reikštų Palpatine’s Legends prisikėlimą Tomo Veitch ir Cam Kennedy. Tamsioji imperija mini serialas (istorija, daugiausia kartojama kanone Žvaigždžių karai: Skywalkerio iškilimas).

Susijęs

Žvaigždžių karai Canon, Expanded Universe ir Legends Explained

Prieš dešimt metų „Žvaigždžių karų“ kanonas patyrė didžiausią pokytį franšizės istorijoje. Štai viskas, ką reikia žinoti apie kanoną ir ES!

Galaktikos imperijos iškilimas ir žlugimas siūlo Palpatine’as tikėjo, kad Anakinas Skywalkeris buvo Sith’ari. Pasak Beaumont Kin, yra visatoje esančių įrodymų, kad Palpatine’as manė, kad Anakinas Skywalkeris buvo tas, per kurį jis išmoks įveikti mirtį. Yra tam tikra prasme, kad jis buvo teisus; Galų gale Anakinas jį numetė iki mirties, ir jis buvo prikeltas gyvenimui kaip tamsiosios pusės įsikūnijimas. Bet vargu ar tai buvo išsipildymas, kurio siekė Darthas Sidiousas, nes Anakinas buvo ir Sith’aris, ir Išrinktasis, ir jis abu sunaikino Sithus ir atnešė pusiausvyrą Jėgoje.

Įdomu įsivaizduoti, kad Anakinas Skywalkeris iš esmės yra tarp dviejų pranašysčių; Jedi laikė jį Išrinktuoju, kuris sunaikins Situs, o Sitai tikėjo, kad jis bus raktas į jų prisikėlimą. Problema, kaip pažymi Beaumont Kin, yra ta, kad pranašystės yra keblūs dalykai, o jų išsipildymą galima pamatyti tik iš tam tikro požiūrio taško. Anakino Žvaigždžių karai istorija tai tikrai įrodo.