Home Vietinis RCMP apkaltino BC moterį terorizmu

RCMP apkaltino BC moterį terorizmu

15
0


Britų Kolumbijos moteris, sučiupta Sirijoje per karą prieš ISIS, buvo apkaltinta teroristiniais nusikaltimais, šeštadienį pranešė RCMP.

Kimberly Polman veidai mokesčiai išvykti iš Kanados dalyvauti teroristinės grupės veikloje, taip pat dalyvauti teroristinės grupės veikloje.

Šeštadienio rytą ji pasirodė teisme Vankuveryje, o grįžti turėjo rugpjūčio 2 d.

Squamish, BC, gyventojas buvo tarp dešimčių kanadiečių moterų, kurios plūdo į ISIS kontroliuojamą teritoriją, kai teroristinė grupė užėmė dalį Sirijos.

Trijų vaikų motiną 2019 metais sučiupo JAV remiami kurdų kovotojai, o 2022 metais ji grįžo namo į Kanadą, tačiau iki šiol jai nebuvo pareikšti kaltinimai.

Polman vaizdavo save kaip auką, kuri naiviai ištekėjo už ISIS kovotojo, su kuriuo susipažino internete, tačiau RCMP teigė, kad ji buvo įsipareigojusi grupuotei.

Istorija tęsiasi po skelbimu


Spustelėkite, jei norite paleisti vaizdo įrašą: „Griežtos sąlygos BC moteriai, susieta RCMP ataskaita su ISIS“


Griežtos sąlygos BC moteriai, susietos RCMP ataskaita su ISIS


Remiantis RCMP ataskaita, Polman priklausė tik moterų ISIS batalione Nusaybah Katibah, kuris teikė moterims ginklų mokymus.

El. pašto adresas, kurio jums reikia dienai
populiariausios naujienos iš Kanados ir viso pasaulio.

RCMP teigė, kad ne tik priklausė moterų kovos grupei, bet ir buvo ISIS slaptosios policijos, žinomos kaip Emni, informatorius.

Ji nešiojo ginklą ir „tvarkė bei gabeno ginklus ISIS labui“, rašė RCMP, kuri teigė, kad Polman šeima baiminosi, kad ji gali tapti smurtiniu Kanadoje.

„Ponia Paties Polmano sūnus tyrėjams pasakė, kad nenustebtų, jei ji prie krūtinės prisegtų bombą“, – teismui pateiktuose pareiškimuose teigė karūnas.

Kanados diplomatai išvyko į šiaurės rytų Siriją, siekdami užtikrinti Kimberly Polman paleidimą, 2022 m. spalio mėn.

Dalomoji medžiaga

Ji yra trečioji kanadietė, gyvenusi ISIS valdžioje, kuriai pareikšti kaltinimai kartu su Oumaima Chouay iš Kvebeko ir Ontarijo Amara Amjad.

Istorija tęsiasi po skelbimu

Polmanas atsivertė į islamą po rugsėjo 11-osios teroro išpuolių ir sudarė daugybę santuokų, galiausiai su ISIS nariu.

Norėdama finansuoti savo kelionę pas jį į Siriją, Polman gavo dovanų korteles iš musulmonų labdaros organizacijos ir pardavė jas savo sūnui, teigė RCMP.

2015 m. liepos 21 d. ji išvyko iš Vankuverio į Turkiją ir persikėlė į Siriją. Pasak RCMP, ji pažadėjo ištikimybę ISIS lyderiui Abu Bakrui al Baghdadi.


Spustelėkite, jei norite paleisti vaizdo įrašą: „Sirijoje sulaikyta kanadietė sako sutinkanti, kad gali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn“


Sirijoje sulaikyta kanadietė sako sutinkanti, kad gali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn


Jos vyras buvo Emni narys, o Polmanas buvo tariamas informatorius, pranešęs apie žmones, kurie kritikavo ISIS arba nurodė norintys pasitraukti.

Tada Emni suimtų ir kankintų asmenį, policijai sakė kitas Kanados ISIS narys (kuris taip pat dabar grįžo į Kanadą).

Istorija tęsiasi po skelbimu

Būdama Sirijoje, ji ištekėjo už kito ISIS nario, trinidadiečio, vardu Ali, kuris gamino raketas ir minas ISIS, teigia RCMP.

2022 m. spalį „Global Affairs Canada“ parskraidino Polman atgal į Monrealį. Ji buvo suimta, bet teismo nustatytomis sąlygomis paleista gyventi į namus BC.

Stewart.Bell@globalnews.ca

© 2024 Global News, Corus Entertainment Inc. padalinys.