Home Mokslas ir technologijos Eminemas atšaukė „Tobey“ vaizdo įrašo išleidimą: „Sorry 4 The Delay“

Eminemas atšaukė „Tobey“ vaizdo įrašo išleidimą: „Sorry 4 The Delay“

18
0


Eminemas neseniai išleistas a nauja daina su Big Sean ir Babytronir dabar jis pasiūlė paaiškinimą, kodėl jo muzikinis vaizdo įrašas laiku nepaskelbtas.

Vaizdinis „Tobey“ priedas, kurį režisavo Cole’as Bennettas turėjo sumažėti penktadienį (liepos 5 d.). Kai tai nepasirodė, kaip buvo žadėta, 51 metų reperis tą pačią dieną pateko į socialinę žiniasklaidą ir pasidalijo fragmentu, kuriame užsimenama apie Marshall Mathers LP nuo 2000 m.

„Tobey vaizdo įrašas nebaigtas“, – rašė jis. „Nauja data, pirmadienis, 7/8. Štai tuo tarpu žvilgtelėkite!!! Atsiprašau už vėlavimą.

Peržiūrėkite toliau pateiktą peržiūrą:

Anksčiau šią savaitę repo veteranas paskelbė “Tobey” bendradarbiaudamas su savo kolegomis Detroito MC. Prisijungdamas prie nesibaigiančių diskusijų apie didžiausius visų laikų reperius, jis tvirtina savo dominavimą kultūroje ir kreipdamasis į tuos, kurie ja suabejojo.

Nejaučiu tavo populiariausių reperių penketukas/ Taigi aš žinau, kad jie ant manęs pyks/ Bet man tai yra paslaptis/ Kokie gali būti mano jau išplėšti reperiai/ Sąraše aukščiau nei aš/ Vis dėlto aš sėdžiu tavo sąraše, nors penki (Hm), o tai vis tiek buvo gerai/ Bet tik žinok viduje, man, tas šūdas yra linksmas“, – spjauna jis ant sprogstamojo takelio.

Perkeldamas savo dėmesį į Naujausia Melle Mel kritika dėl jo vietos hiphopeEm priduria: „Kai mane nuskriaus ir pradininkas/ Kas buvo viena iš priežasčių, kodėl aš čia/ Jie man sako, kad turėčiau tiesiog paleisti tą šūdą ir slysti/Melė Mel neturėtų gauti atsakymo“/ „Tas žmogus yra legenda“, kalė, taip pat ir aš.

Dvyliktasis Em studijinis albumas Slim Shady mirtis („Coupe De Grâce“) planuojama išleisti liepos 12 d.

Eminemo „Houdini“ antrą savaitę iš eilės pirmauja JK singlų sąraše

Praeitą mėnesį, jis pradėjo jos diegimą išleisdamas nekrologą savo išgalvotam alter ego Slim Shady. Paskelbta Detroito nemokama spauda dar gegužės viduryje, kūrinys buvo sutelktas į būsimą LP.

Kartu su nuotrauka 8 mylia žvaigždė dėvi Jasono Voorheeso stiliaus ledo ritulio kaukę, primenančią jo jaunystę, straipsnio paantraštėje buvo teigiama, kad „Gerbėjai niekada nepamirš“ (kontroversiško reperio).

Laiške rašoma: „Detroito produktas, kuris ten pradėjo savo karjerą kaip nesąžiningas šukės klestinčioje pogrindžio repo scenoje 1990-ųjų viduryje ir pabaigoje, Shady pirmą kartą tapo populiariu vardu 1999 m., kai debiutavo jo žaismingai pamišęs singlas „My Name“. Is“, kuris kartu su unikaliu akį traukiančiu vaizdo įrašu atskleidė jaunąjį atlikėją ir jo tekstus platesnei auditorijai.

„Galiausiai tie dalykai, kurie atrodė kaip įrankiai, kuriuos jis naudojo, tapo vizitinėmis kortelėmis, apibrėžiančiomis egzistavimą, kuris galėjo baigtis tik staiga ir siaubingai. Jo sudėtinga ir kankinama egzistencija baigėsi, o palikimas, kurį jis palieka, nėra arčiau sprendimo nei būdas, kuriuo šis veikėjas paliko šį pasaulį. Tegul jis tikrai atranda ramybę pomirtiniame gyvenime, kurios jis negalėjo rasti Žemėje.