Home Mokslas ir technologijos Finnas Džounsas nori, kad geležinis kumštis sugrįžtų į MCU

Finnas Džounsas nori, kad geležinis kumštis sugrįžtų į MCU

13
0


Šiomis dienomis studijos priverčia senus superherojus aktorius sugrįžti ir pakartoti savo pradinius vaidmenis. Tai ypač pasakytina apie „Marvel“ tiek dėl „Multiverse Saga“, tiek dėl saldaus, saldaus nostalgijos galia. Nuo Daredevil ir Kingpin gali būti naujose MCU laidose ir juos vaidina jų „Netflix“ aktoriai, tai reiškia, kad bet kas gali sugrįžti, tiesa? Būtent to Finnas Džounsas tikisi, kai kalbama apie jo charakterį, Geležinis kumštis.

Jei Džounsas turėtų savo kelią, jis dar kartą užsidėtų geltoną Denio Rando gaubtą. Kalbamės su olandų prekybos centru Nerdas Šepardas Heroes Dutch Comic-Con jis papasakojo apie tai, kad yra savo karjeros taške, kai „norėtų toliau augti kartu su Geležiniu kumščiu“. Tačiau užuot paprašę trečiojo sezono Geležinis kumštis, jis mieliau atliks dinamišką duetą su Mike’o Colterio Luku Cage’u. Jiedu turėjo pakankamai tvirtą ryšį Gynėjai kad Denis pasirodė kaip kviestinė žvaigždė Luko antras sezonas. Jonesui, kartu su Colteriu, kad suvienytų jų personažus į a Nuomojami herojai rodyti ir būti geriausiais komiksų pumpurais yra protingas žaidimas.

„Norėčiau dar kartą pamatyti chemiją tarp manęs ir Maiko“, – tęsė jis. „Manau, kad yra daug puikių istorijų, kurias būtų galima papasakoti su tais personažais, ir jei jie sugrąžintų mane ir Mike’ą. Nuomojami herojai TV serialas, manau, būtų teisingas kelias. Kitaip nei Charlie Cox, neatrodo, kad Jonesas išsisukinėja ar palieka užuominų apie galimą pasirodymą būsimame projekte: jis pasakė „Nerd Outlet“, kad apskritai nesitiki iš pramogų pramonės. Tarp COVID ir Holivudo streikų jis mano, kad „turėti lūkesčių šioje pramonėje tiesiog neįmanoma“.

Tačiau šiokia tokia problema: komiksuose dabartinis Geležinis kumštis yra paauglys, vardu Linas Lie kuris turi mantiją nuo 2022 m. Linas per pastaruosius kelerius metus pasirodė mini serialuose ir renginiuose, o visa jo egzistencija atrodo kaip švelnus paleidimas, kol galiausiai pasirodo tiesioginiame veiksme. Jis ir Danny nėra vienas kito orbitoje, ir nors tai visada gali pasikeisti, gali praeiti šiek tiek laiko, kol „Marvel“ iškels „Iron Fist“ į pirmą planą, ypač kai Shang-Chi yra čia ir turi didesnį franšizės potencialą.

Ar Jonesas ir Danny Rand turi tokią vietą MCU kaip Daredevil ir Punisher? Praneškite mums, ką manote toliau pateiktuose komentaruose.

(per IGN)


Norite daugiau io9 naujienų? Patikrinkite, kada tikėtis naujausių dalykų Stebuklas, Žvaigždžių karaiir Žvaigždžių kelias leidimai, kas bus toliau DC Universe filmuose ir televizijojeir viskas, ką reikia žinoti apie ateitį Daktaras kas.