Home Mokslas ir technologijos Išsiskyrimas atskleidžia savo sugrįžimo datą ir žavingą pirmąjį klipą

Išsiskyrimas atskleidžia savo sugrįžimo datą ir žavingą pirmąjį klipą

10
0


Išsiskyrimas gerbėjai ant to kankinančio uolos kabo nuo 2022 m. balandžio mėn. antras sezonas– bet bent jau tiksliai žinome, kada jis ateis. „Apple TV+“ ką tik paskelbė, kad jos keistas, „Emmy“ apdovanojimą pelnęs mokslinės fantastikos trileris grįš penktadienį, 2025 m. sausio 17 d., ir pasidalino tinkamais paslaptingais naujojo sezono kadrais.

Išsiskyrimas yra slaptos Lumon Industries įmonių biuruose ir aplink juos; Mes vis dar tiksliai nežinome, kokia yra tikroji įmonės funkcija, tačiau tai pakankamai neįprasta, kad daugumai darbuotojų reikia atlikti chirurginę procedūrą, kuri padalija jų mintis tarp darbo ir namų, o prisiminimai ar supratimas nesutampa. Pirmojo sezono finale Markui (Adam Scott) ir keliems jo kolegoms pavyko nepaisyti procedūros, todėl jų „innie“ (savo darbo aš) patyrė sąmonę kaip „išorę“ (savo asmeninį aš). su tuo derinami kai kurie šokiruojantys atskleidimai. Štai viskas, ką „Apple TV+“ mums pasakoja apie antrąjį sezoną: „Markas ir jo draugai sužino apie baisias pasekmes, kai nesilaikoma atskirties barjero, todėl jie toliau eina vargo keliu.

Transliuotojas taip pat atsisakė šio labai trumpo erzinimo, norėdamas atskleisti antrojo sezono pasimatymą; jame yra intriguojantys žvilgsniai į pažįstamus veidus ir vietas, taip pat naujas personažas, kurį vaidina Gwendoline Christie („Game of Thrones“, „Smėlio žmogus“, trečiadienis).

“Tu turėjai išvykti!”

Antrasis sezonas – vėl vykdomasis prodiuseris Benas Stilleris (kuris režisuoja penkis iš 10 epizodų), o sukurtas, parašytas ir vykdomasis prodiuseris – Danas Eriksonas – kas savaitę sumažės 10 serijų. Grįžtančius vaidmenis sudaro Adamas Scottas, Britt Lower, Tramell Tillman, Zachas Cherry, Jen Tullock, Michaelas Chernusas, Dichenas Lachmanas, Johnas Turturro, Christopheris Walkenas ir Patricia Arquette; Sarah Bock yra naujas nuolatinis serialas su kitais naujais aktoriais (paskelbta pernai per Terminas), įskaitant Christie, Bobą Balabaną, Merrittą Weverį, Alia Shawkat, Robby Bensoną, Stefano Carannante’ą, Ólafurą Darri Ólafssoną ir Johną Noble’ą.

Kadangi iki antrojo sezono dar liko pusė metų, yra daug laiko pasivyti ar apsilankyti dar kartą Išsiskyrimas pirmasis sezonas, kuris yra transliacija per Apple TV+.


Norite daugiau io9 naujienų? Patikrinkite, kada tikėtis naujausių dalykų Stebuklas, Žvaigždžių karai, ir Žvaigždžių kelias leidimai, kas bus toliau DC Universe filmuose ir televizijojeir viskas, ką reikia žinoti apie ateitį Daktaras kas.