Home Mokslas ir technologijos „Netflix“ laidas „Horizon Zero Dawn“ nusiųstas į metalo laužą

„Netflix“ laidas „Horizon Zero Dawn“ nusiųstas į metalo laužą

14
0


Grįžkite į 2022 m. ir prisiminkite, kad „Sony“ paskelbė apie savo ketinimus pristatyti mokslinės fantastikos RPG serijas Horizontas prie televizoriaus. Skėčių akademija Steve’as Blackmanas ir Pasiklydusi mergina kūrėja Michelle Lovretta buvo naudojami kaip bendradarbiai, ir atrodė, kad tuo istorija baigėsi, kol negavome svaresnės informacijos, pvz., aktorių atrankos ir rašytojų. Tačiau stebėtina, kad šis pasirodymas, atrodo, nebevyksta jokiu būdu.

Per Rolling Stone’s Cheyenne apvalus medis„Netflix“ nusprendė ištraukti serialą. Nors detalės apie kodėl Šį sprendimą priėmęs transliuotojas šiuo metu nežinomas, greičiausiai tai susiję su naujausiais kaltinimais, susijusiais su Blackmanu. Praėjusią savaitę „The Stone“ paskelbė a ataskaita išsamiai aprašo daugelio metų įtariamą piktnaudžiavimą ir netinkamą elgesį, kurį jis padarė Skėtis rašytojai ir aktoriai, įskaitant manipuliacinį elgesį, beprotiškus juokelius ir nuopelnus už darbą, kuris nebuvo jo. Blackmanas tuo metu paneigė pardavėjo kaltinimus, tačiau atšaukė šį šou ir kitą jo projektą, mokslinės fantastikos trilerių serialą. Orbitinė– efektyviai iššvaistyti 50 mln. USD vertės plėtros sandorį, kurį „Netflix“ jam suteikė 2020 m.

Paskutinį kartą girdėjome apie Horizontas „Sony“ paminėjo praeitį rašymas buvo vykdoma tiek jai, tiek „Prime Video“. karo dievas serija. (Manoma, kad rašymo metu ta laida vis dar kuriama.) Po žinios apie laidos pabaigą žurnalistas Jeffas Grubbas paminėjo, kad jis girdėjo, kad laidos scenarijus laikė „blogais“ tų, kurie apmokėjo laidos sąskaitą, ir jei tai tiesa, tai taip pat galėjo padėti užbaigti susitarimą dėl jo pabaigos. Tai, kad jis tampa visiškai sugadintas, užuot tęsęs su nauju šou vedėju ar dviem, suteikia pasitikėjimo tuo, ką jis girdėjo.

Nepaisant to, pralaimėjimas Horizontas yra gana didelis smūgis Sony, kuri atvirai norėjo paversti savo įvairovę PlayStation franšizės į transmedijos milžinus. Seriale yra ir daugiau žaidimų – rudenį pasirodys „Lego“ spinoffas, o bendras žaidimas ir MMO yra kuriami, tačiau tai neabejotinai sumažina kokį nors grandiozinį „PlayStation“ dizainą, kurio norėjo vienai iš savo didžiųjų antraščių.


Norite daugiau io9 naujienų? Patikrinkite, kada tikėtis naujausių dalykų Stebuklas, Žvaigždžių karaiir Žvaigždžių kelias leidimai, kas bus toliau DC Universe filmuose ir televizijojeir viskas, ką reikia žinoti apie ateitį Daktaras kas.