Home Pasaulis „Blue Jays“ yra laisvas kritimas ir dėl to kaltas Markas Shapiro

„Blue Jays“ yra laisvas kritimas ir dėl to kaltas Markas Shapiro

14
0


Gaukite naujausią Steve’o Simmonso informaciją tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Markas Shapiro beveik neabejotinai išstums generalinį vadybininką Rossą Atkinsą į kitą vietą „Blue Jays“ organizacijoje sezono pabaigoje. Iš esmės tai bus Shapiro, kuris atleis save kaip GM.

2 reklama

Straipsnio turinys

Jie nepavadins to šaudymu. Tačiau tuos žodžius apie profesionalų sportą išgirsite retai. Jie tai vadins abipusiu sprendimu ar panašiai. Klubo labui.

Shapiro, „Blue Jays“ prezidentas, turintis vienerius metus iki kontrakto ir šį siaubingą sezoną, už ką atsakyti, čia nebeturi daug kulkų, su kuriais galėtų žaisti. Likus dvejiems metams nuo jo paties susitarimo, Atkinsas – jo artimas draugas ir generalinis direktorius, kuriam prieš metus atkrintamųjų varžybų pabaigoje davė jaudinantį pritarimą – greičiausiai bus perkeltas į kitas pareigas, turinčias nuostabų titulą. ir pakeistas kitu generaliniu direktoriumi, kurį visiškai kontroliuos Shapiro.

Taip jis veikia. Kadangi šis Jays sezonas darėsi vis blogesnis ir blogesnis, apie beisbolą matyti, kaip Jays pradėjo veikti. Paskutinė Amerikos lygos Rytų vieta, 17 rungtynių atsilikusi nuo Baltimorės. Devyneri su puse rungtynių ir šešios komandos iš laukų kortų vietos. Ir turėdami istoriškai neapgalvotą įmonės nuosavybę, Jays’ai blaškosi ratu, nenori pripažinti ar paskelbti, kad pasiklydo, bet jiems labai reikia kažkokio plano.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Ir nuo šeštadienio beisbolo žmonės ir toliau man sako, kad Jays nepasiskelbė pardavėjais turguje, o prekybos terminas liko maždaug 23 dienos. Kažkodėl, ir tai grįžta prie Shapiro ir likus metams iki jo kontrakto, jie nenori pripažinti, kad šis sezonas baigėsi. Jie nenurodo, kad jų kažkokios kokybės žaidėjai – ypač tie, kurių sutartys baigiasi – yra parduodami ar nuomojami.

Tai Shapiro, kuris laikosi tol, kol tik gali – o Atkinsas daro tai, kas jam liepta – kol Jays sezonas, sąrašas ir ateitis niekur nedingsta.

Tai ne tik dabar apie Shapiro ir Jays. Tai apie kitus metus ir po jų. Ši komanda šiuo metu nėra pakankamai gera. Kiti metai yra ne tik paskutiniai Shapiro sutarties metai, tai paskutiniai metai Vladimirui Guerrero jaunesniajam ir Bo Bichette pagal Toronto sutartį.

4 reklama

Straipsnio turinys

Guerrero turėjo pagrįstą pusę sezono, tačiau tai yra patys prasčiausi metai per šiaip puikią Bichette karjerą. Jis buvo žaidėjas, kurio WAR (laimėjimai viršija pakeitimą) net 5,8. Jo KARAS šį sezoną yra minus-0,2.

Su George’u Springeriu jie pasirašė sutartį už 25 mln. USD per sezoną dar dvejus metus. Jis yra mažėjantis turtas. Taip pat ir vienkartinis asas Kevinas Gausmanas, pasirašęs dar dvejiems metams po 23 mln. Guerrero WAR rodo, kad jis yra 52-as geriausias beisbolo žaidėjas. Tačiau jis jau uždirba 19 milijonų dolerių ir iš viso jau parsivežė daugiau nei 50 milijonų dolerių Blue Jays dolerių. 2021 m. jis vadovavo Amerikos lygai septyniose skirtingose ​​puolimo kategorijose. Nuo to laiko jis pirmavo tik viename – pataikė į dvigubą žaidimą.

Šapiro, kaip „Jays“ prezidento, vizitinė kortelė yra tai, ką jis atnaujino. Jei jums reikia, kad kas nors užbaigtų jūsų rūsį, paskambinkite jam. Jei jums reikia žmogaus, kuris sukurtų beisbolo komandą, galbūt turėtumėte paskambinti kam nors kitam.

5 reklama

Straipsnio turinys

Jis išleido 500 milijonų dolerių Rogerso pinigų – pusę milijardo dolerių – atnaujindamas pavasario treniruočių namus Dunedine ir atnaujindamas Rogers centrą. Jis kažkaip padarė namų stadioną smagiau ir tuo pačiu brangiau. Ir tai darydamas kažkaip sugebėjo atbaidyti daugelį ilgamečių lojalių „Blue Jays“ klientų, į kuriuos visiškai nežiūrėjo, o kainas per daug padarė neįperkamas.

Renovuoti stadioną, kai turite išleisti 400 milijonų dolerių, nėra taip sunku, kaip bandyti sukurti konkurencingą beisbolo komandą net ir turint rekordinį „Blue Jays“ atlyginimą. Tai buvo prabangos mokesčių komanda praėjusiais metais ir greičiausiai bus ir šį sezoną. O ką iš to gauna gerbėjai ir nuosavybė?

2021 m. beisbole buvo įtraukta komanda, kuri net nebūtų patekusi į atkrintamąsias iki papildomo „wild card“. beveik dešimtmetį Shapiro Toronte.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Jis ketino sukurti komandą, kuri galėtų išsilaikyti metai iš metų. Jis ketino sukurti projektavimo ir tobulinimo komandą. Tačiau jų ūkio sistema yra plona, ​​o juodraštis neįtaria. Šapiro turėjo dideles Blue Jays vizijas ir visokius pinigus, kuriuos galėjo išleisti. Bet iš tikrųjų, ką jis sukūrė?

„Jays“ išleido didžiulius pinigus, kad pradėtų žaisti, o tai nėra tokia prasminga, kaip anksčiau. Pradedantieji paprastai trunka penkis ar šešis padavimus, retai ilgiau. Tai palieka tris ar keturis padavimus už bulgarą daugeliui naktų. Shapiro komanda, pratęsta Atkinso komanda, pratęsimo vadovo Johno Schneiderio komanda turi prasčiausią statistiką AL, antra blogiausia pagrindinėse varžybose.

Taigi, kur jie eina iš čia? Beisbolo žmonės purto galvą, kai užduoda šį klausimą. Kaip pataisote Jays? Ką darai su Guerrero ir Bichette? Ką daryti su 48 milijonais dolerių per metus, susietais su Springer ir Gausman per ateinančius dvejus metus. Ką daryti, kai nusižengi vienas iš baisiausių beisbolo, net su Guerrero ir Bichette. Ką daryti su savo senstančiomis pradinėmis aikštelėmis, be sukimosi pradžios gylio kelyje, su sveikatos ir gamybos problemomis ir vadovu, kuris gali neatitikti darbo?

Kodėl, žinodamas visa tai, Rogersas svarsto galimybę atnaujinti Shapiro? Beveik neabejotinai, kad GM persikels dabartinio sezono pabaigoje, nes tai vienintelis žingsnis, kurį jis gali padaryti, kad apsisaugotų nuo audros.

Po to jis yra vienas. Tai jo komanda. Jis padarė šią netvarką. Dabar sunkiausia dalis – jos valymas.

ssimmons@postmedia.com
twitter.com/simmonssteve

Straipsnio turinys