Home Pasaulis Buvęs AEW talentas rūbinę apibūdina kaip „chaotišką“

Buvęs AEW talentas rūbinę apibūdina kaip „chaotišką“

15
0


Ethanas Page’as paliko AEW gegužę. Jis sunkiai įsitvirtino siužetinėse linijose ir atsidūrė tarp Garbės žiedo ir Rampage. Per paskutinius 12 kontrakto mėnesių jis retai pasirodydavo „Dynamite“ ar „Collision“.

Išstojęs iš įmonės, Page’as prisijungė prie WWE NXT ir akimirksniu atsidūrė pavadinimų mišinyje. Kalbėdami su Luke’u Gallowsu ir Karlu Andersonu „Talk’n Shop“ podcast’asPage pasidalijo didžiausiu skirtumu, su kuriuo susidūrė pakeitęs įmonę.

„Gana beprotiška. Iš tokios chaotiškos ir netvarkingos vietos nukeliavau į vietą, kurioje – turiu galvoje, kad vis dar mokausi, nes čia dar toks naujokas, bet tai yra mašina ir tai neįtikėtina“, – sakė Page. „Geras jausmas, kai nesijaučia, kad viską privalau daryti pats ar man patinka – turėti žmonių, kurie nori, kad man pasisektų, pribloškia.

AEW kovojo su prieštaravimais nuo CM Punk incidento su Jacku Perry at All In 2023. Buvo daug gandų apie netvarkingą rūbinę.

Be to, abejotinas bendrovės užsakymas ir prastas sąrašo panaudojimas pranešama, kad kai kurie talentai buvo nepatenkinti dabartine AEW kryptimi.

Page greitai įrodo, kad jis buvo pakankamai talentingas, kad nusipelnė televizijos laiko su AEW. Sekmadienį lemtingose ​​keturšalių čempiono titulo rungtynėse jis susitiks su Tricku Williamsu, Je’Vonu Evansu ir buvusiu AEW komandos draugu Shawnu Spearsu.

Nėra jokių abejonių, kad Page vis dar yra tobulėjimo talentas. Galų gale, NXT yra WWE plėtros šaka. Nepaisant to, „Page“ ateitis staiga atrodo daug šviesesnė, todėl jis jau yra NXT čempionato rinkinyje. AEW turi atlikti geresnį darbą kurdamas vidines žvaigždes. Jie negali amžinai pasikliauti garsiais laisvųjų agentų papildymais, ypač esant dabartiniam užsakymo stiliui.