Home Pramogos Garbė tarp vagių kasos liūdniau

Garbė tarp vagių kasos liūdniau

14
0


Santrauka

  • Nepaisant garsių aktorių, 150 mln. USD biudžeto ir teigiamų atsiliepimų, „Dungeons & Dragons: Honor among Thieves“ kasose pasirodė prasčiau.
  • „Warcraft“, palyginti biudžetinis veiksmo fantastinis filmas, paremtas populiariu RPG, uždirbo 439 mln.
  • D&D išleidimo laikotarpis buvo sudėtingas, konkuravo su labai lauktais filmais ir pasikliaujama iš lūpų į lūpas nenuspėjamame kino klimate.Požemiai ir drakonai: garbė tarp vagių niūrus kasos pasirodymas atrodo dar labiau apgailėtinas, palyginti su 439 mln. USD vertės veiksmo fantastiniu filmu, šiuo metu „Netflix“ šturmu. Kai praėjusių metų pradžioje atėjo laikas pasirodyti kino teatruose, Požemiai ir drakonai stebėtinai nukrito, nepaisant sėkmės. Be to Požemiai ir drakonai garsus aktoriusĮskaitant pagrindinę žvaigždę Chrisą Pine’ą, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page ir Hugh Grantą, filmas turėjo milžinišką 150 mln.


Požemiai ir drakonai pritaikė savo istoriją iš ikoninio stalinio vaidmenų žaidimo, kuriame vaizduojamas vagis vardu Edginas Darvisas (Pušis) ir nuotykių ieškotojų grupelė, kai jie įvykdo vagystę, kad atgautų vertingą relikviją. Sumaniai humoristinė, kupina veiksmo adaptacija padarė įspūdį ne tik D&D IP gerbėjams, bet ir kritikams – tai patvirtina filmo „Certified Fresh“ įvertinimas – 91 proc. Supuvę pomidorai. Viso to akivaizdoje, Požemiai ir drakonai vis dar nelinksmai iškrito, uždirba apie 207 milijonai JAV dolerių visame pasaulyje, tai yra gerokai mažiau, nei reikėtų, kad susigrąžintų išlaidas ir būtų laikoma sėkme.

Bendra taisyklė yra ta, kad norint, kad filmas būtų sėkmingas, jis turi uždirbti 2,5 karto daugiau nei jo biudžetas.
Požemiai ir drakonai
sudarė 1,4 karto daugiau nei biudžetas.„Warcraft“ „Netflix“ yra priminimas „Požemiai ir drakonai“: Garbė tarp vagių kasų turėjo būti daug geresnė

„Warcraft“ buvo 2 kartus didesnis, tačiau gautas beveik ne taip gerai, kaip D&D

Požemiai ir drakonai pasirodymas yra dvigubai varginantis, turint galvoje besitęsiančią giminingo filmo sėkmę Warcraft. „Warcraft“. veiksmo fantastinė prielaida taip pat pagrįsta populiariu fantastiniu RPG – internetiniu „Blizzard Entertainment“ žaidimu World of Warcraft – ir filmas pasidalijo beveik lygiaverčiu gamybos biudžetu Požemiai ir drakonai už 160 milijonų dolerių. Teoriškai, Požemiai ir drakonai turėjo turėti galimybę uždirbti panašų arba bent jau panašų uždarbį „Warcraft“. 439 milijonai dolerių pasaulinis bruto, ypač dėl to, kad tai buvo daug geresnis filmas kritikų ir žiūrovų akimis.


Pavadinimas

Biudžetas

Bruto visame pasaulyje

RT kritikų balas

RT auditorijos balas

Požemiai ir drakonai: garbė tarp vagių

150 000 000 USD

207 854 947 USD

91 %

93 %

Warcraft

160 000 000 USD

438 899 824 USD

29 %

76 %

Gali pasiekti 439 mln Warcraft du kartus didesnis nei Požemiai ir drakonaiir dabartinis buvusio filmo populiarumas „Netflix“ (nr. 3 iš Netflix10 populiariausių JAV filmų šiandien) gali pateisinti neįtikėtiną kasos pelną, bet Požemiai ir drakonai pasveikino daug geresnį priėmimą. Ypač kritikams Požemiai ir drakonai pasirodė kaip gerai sukurtas, sumaniai sujungiantis humorą ir veiksmą su puikiu pasaulio kūrimu, kuris būtų malonus visiems, įskaitant tuos, kurie nėra susipažinę su D&D. Kritikai negalėjo pasakyti to paties apie „Warcraft“.. Publika buvo imlesnė, tačiau vis tiek Warcraft atsiliko nuo bendro pritarimo Požemiai ir drakonai.


Kodėl „Dungeons & Dragons“: „Garbė tarp vagių kasose pasirodė prasčiau“.

Šansai prieš požemius ir drakonus: garbė tarp vagių

Holga, Simonas ir Edginas garbei tarp vagių

Įvairios priežastys, kurios paaiškintų kodėl Požemiai ir drakonai prasčiau pasirodė kasoje atskleisti, kad šansai nebuvo jo naudai. Skirtingai nei 2016 m Warcraft, Požemiai ir drakonai buvo išleistas gana varginantį laikotarpį kinenes teatro lankytojų tendencijos ir bet kurio filmo kasos pasirodymo prognozė tapo nenuspėjami. Konkuruoja su labai lauktų filmų pasirodymais Super Mario Bros. ir John Wick: Ketvirtas skyrius, kartu su tuo, kad ji labiau rėmėsi iš lūpų į lūpas, o ne stipriu komerciniu buvimu, tai reiškė Požemiai ir drakonai buvo dar didesni nuostoliai esant dabartiniam kino klimatui.


Dungeon & Dragons būtų tekę trauktis iš visų jėgų, kad pritrauktų reikiamą žiūrovų skaičių išoriniai jos palyginti mažesnio IP gerbėjai. „D&D“ turi įspūdingą sekėjų skaičių, tačiau be veiksmingų rinkodaros strategijų filmas buvo sunkiai parduodamas IP naujokams, užplūdusiems beveik iš karto atpažįstamų franšizių, sulaukiančių puikų reklaminį pagrindą ir dar geresnių žiūrovų atsiliepimų. Sakė, kad ir kaip sunku buvo Požemiai ir drakonai: garbė tarp vagių įkišti koją tarp jo kasos veiklos nuolaužų išlieka palankesni aspektai.

Šaltinis: Netflix