Home Pasaulis CRIME HUNTER: Mama tapo BDSM sekso verge, vėliau žmogžudystės auka

CRIME HUNTER: Mama tapo BDSM sekso verge, vėliau žmogžudystės auka

12
0


Gaukite naujausią Brado Hunterio informaciją tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Shirley Beck buvo žmona ir motina, ištvėrusi sunkias gyvenimo kovas.

2 reklama

Straipsnio turinys

Ji pasakė draugams, kad „jos gyvenime kažko trūko“.

Ir ji manė, kad tai rado BDSM (vergijos, dominavimo, sadizmo ir mazochizmo) bendruomenėje. 2012 m. spalį Beck paliko savo šeimą ir persikėlė į Clarksville, Tenesis, kad sužinotų apie seksualinę praktiką.

Taip pat buvo internete sutiktas vyras, kurį Beck tikėjosi tapti jos „šeimininku“.

VERGĖS MELONIŠĖ: Mieloji Cynthia Skipper.  MCSO
SLAVE MESTRESS: Mieloji Cynthia Skipper. MCSO

„Nuvažiavau į Greyhound autobusų stotį jos pasiimti“, – sakė BDSM meilužė Twila Ours. „Ji buvo mano geriausia draugė. Mylėjau ją kaip dukrą.

Ji prisipažino Mūsiškiams, kad „jautė tuščią, tarsi jos gyvenime kažko trūktų“.

O mama užkalbino internete sutiktą vyrą, gyvenantį motelio kambaryje. Mūsų buvo kitame kambaryje.

BDSM meilužė sakė, kad jos draugas kurį laiką buvo laimingas. Jos „šeimininkas“ perėjo pas kitą moterį, o Bekas paklausė mūsų, ar ji galėtų būti jos „verge“.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

NĖRA SAUGUS ŽODŽIO: žudikas Alphonso Richardsonas.  MCSO
NĖRA SAUGUS ŽODŽIO: žudikas Alphonso Richardsonas. MCSO

Tačiau santykiuose buvo mažai sekso, nes „vergas“ buvo tvirkintas vaikystėje. Santykiavimas vyko bet kurioje BDSM scenoje.

Bekas tapo mūsų namų vergu, žemiausiu laiptelio lygiu. Jos meilužė teigė, kad savo „vergo“ mokymą ji pradėjo būdama maždaug penkerių ar šešerių metų, globojama savo motinos.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Mūsiškis sakė, kad ji kartais mušdavo Becką ar naudodavo kitokias drausminimo formas. „Vergei“ patiko skausmas, sakė Ours ir pridūrė, kad kartais ją paskolindavo.

Tačiau Beck, prisimenama kaip miela, maloni moteris, kuri buvo silpna ir nusėta mėlynių, priėmė lemtingą sprendimą pereiti kaip „namų vergas“ pas kitą meilužę. Jos vardas buvo Cynthia Skipper.

VERGĖS MELONUOTĖ: Derekas Vicchitto.  MCSO
VERGĖS MELONUOTĖ: Derekas Vicchitto. MCSO

Vadovaujant Skipperiui, Beckas atliko visus darbus namuose su šešiais žmonėmis, iš kurių nė vienas nedirbo.

4 reklama

Straipsnio turinys

O korpulentingasis kapitonas buvo daug atšiauresnė ir žiauresnė meilužė nei mūsiškė. Vienas kambario draugas Alphonso Richardsonas supyko, kai patikėjo, kad jo puodelyje yra tarakonų nuodų likučių.

Beckas būtų griežtai nubaustas. Tai buvo Skipper, kuris uždegė žalią šviesą bausmei, o Reynoldsas ir Richardsonas spardė ir mušė ją beveik keturias valandas, kol ji ir Derekas Vicchitto daugiausia žiūrėjo, rodo teismo parodymai.

Vėliau žudikai tvirtins, kad Bekas niekada neištarė „Jokūbo“, jos saugaus žodžio. Sunki užduotis, duota kojinė, buvo įsprausta į jos burną.

Rekomendavo iš redakcijos

39 metų Beck buvo sumušta tris kartus, kol prarado sąmonę.

Reklama 5

Straipsnio turinys

Ir tada, 2014 m. birželio 26 d., ji mirė.

„Kai jie man pasakė, kad ji mirusi, mane suplėšė“, – sakė Oursas. „Shirley buvo maloni, miela, mylinti, rūpestinga. Dėl žmogaus ji padarytų bet ką“.

Mūsiškis žurnalistams sakė, kad tai ne BDSM, sakydami: „Mes ne taip baudžiame pavaldinius“.

Richardsonas, Skipperis, Reynoldsas ir Vicchitto buvo teisiami 2016 m., o jų gynėjai įrodinėjo, kad yra lengvinančių aplinkybių, ypač kad Beckui patiko skausmas.

Prokurorai norėjo, kad jie būtų sumušti.

Reynoldsas ir Richardsonas buvo pripažinti kaltais dėl pirmojo laipsnio tyčinės žmogžudystės ir pirmojo laipsnio žmogžudystės. Abu vyrai buvo nuteisti kalėti iki gyvos galvos.

“Ar yra pavojingesnių žmonių už šiuos?” – nuosprendžio priėmimo metu klausė prokuroras.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Dowdy meilužė Skipper buvo pripažinta kalta dėl mažesnių kaltinimų dėl nusikalstamos neatsargios žmogžudystės ir ypač sunkinančio pagrobimo. Vicchitto buvo pripažintas kaltu dėl dviejų kaltinimų dėl antrojo laipsnio žmogžudystės palengvinimo ir pagrobimo ypač sunkinančiomis aplinkybėmis.

Skipper buvo įkalintas 25 metams, o Vicchitto, jos sužadėtinis, buvo nuteistas kalėti 12 metų už žmogžudystę ir 25 metams už pagrobimą ypač sunkinančiomis aplinkybėmis.

Reynoldso mama žurnalistams sakė: „Prieš tai jis man paskambino ir pasakė: „Vyksta kažkokie beprotiški dalykai ir tu turi ateiti manęs pasiimti“.

NEATSAKYTA ŽUDYBĖ: Pamela Ann Devizzio, 28. SSPD
NEATSAKYTA ŽUDYBĖ: Pamela Ann Devizzio, 28. SSPD

ŠALTA ATVEJU: NAKTIS BŪDA MIRTINGA

Paskutinę savo gyvenimo naktį 28 metų Pamela Ann Devizzio buvo pastebėta paliekanti girtuoklį Saratoga Springse, Niujorke, 1988 m. liepos 5 d., apie 4 val., Policijai įtarė, kad ji eina į netoliese esantį butą.

Reklama 7

Straipsnio turinys

Jos kelionė niekada nebus baigta. Jai nepasirodžius padavėjos darbo restorane „Mangino’s“, buvo pakeltas aliarmas.

Kitą dieną Devizzio negyvą kaimo kelio pakraštyje rado pro šalį važiuojantis sunkvežimio vairuotojas. Iki to laiko ji buvo mirusi maždaug 30 valandų. Ji buvo iš dalies apsirengusi, o jos mirtis įvyko dėl traumos.

Policininkai sakė, kad ji tikriausiai bandė atremti savo žudiką – ir beveik nekilo abejonių, kad Devizzio žinojo maniako tapatybę. Ji dažnai lankydavosi Saratoga Springso centre ir bendraudavo su kitais barų pramonės darbuotojais.

Visi, turintys informacijos, prašomi susisiekti su tyrėju Jonathanu Grady telefonu 518-363-8999.

FAYSAL OMAR: Ieškomas už pirmojo laipsnio žmogžudystę.  TPS
FAYSAL OMAR: Ieškomas už pirmojo laipsnio žmogžudystę. TPS

LABIAUSIAI IEŠKOMAS

Faisalis Omaras

411: Policija išdavė Kanados pirmojo laipsnio nužudymo orderį 23 metų Omarui, kuris ieškomas dėl 2017 m. spalio 5 d. įvykusio Abdulkadiro Bihi nužudymo Etobicoke mieste. Bihi sėdėjo savo automobilyje prie daugiabučio namo 263 Dixon Rd., netoli Islington Ave., kai buvo nušautas. Vėliau jis mirė ligoninėje. Pasidavė dar du vyrai.

KONTAKTAI: Visi, turintys informacijos apie savo buvimo vietą, prašomi susisiekti su tyrėjais telefonu 416-808-7400 arba anonimiškai susisiekti su Crime Stoppers telefonu 416-222-8477 arba internetu. 222tips.com.

bhunter@postmedia.com

X: @HunterTOSun

Straipsnio turinys