Home Pasaulis Kilmė pirmą kartą pamačius jauną Mike’ą Franksą ir Gibbsą kartu

Kilmė pirmą kartą pamačius jauną Mike’ą Franksą ir Gibbsą kartu

12
0


Santrauka

  • NCIS: ištakos
    susiduria su iššūkiais perkurdamas jauną Gibbsą, turintį suderinti Austino Stowello išvaizdą ir atmosferą su žymiu Marko Harmono įvaizdžiu.
  • Pratarmės sėkmė priklauso nuo jaunų Gibbso ir Mike’o Frankso, kuriuos vaidina Kyle’as Schmidas, efektyviai įkūnijantys savo vyresnius kolegas.
  • Nors Schmidas labai panašus į originalius Muse Watson Frankus, Stowello požiūris į Gibbsą vis dar turi ką nuveikti.
  • NCIS: ištakos
    turi sutelkti dėmesį į drabužių spintą, priežiūrą ir charakterio studijas, kad užtikrintų, jog Stowello jaunasis Gibbsas atitiktų Harmono versiją.

The NCIS: ištakos rinkinio vaizdas atskleidžia pirmąjį žvilgsnį į jaunąjį Mike’ą Franksą ir jaunąjį Leroy’ų Jethro Gibbsą, ir aš negaliu nesijaudinti dėl būsimo projekto. Praėjus keleriems metams po to, kai Markas Harmonas pasitraukė iš pagrindinio NCIS serialo kaip Leroy’us Jethro Gibbsas, jis turėtų grįžti į prakartėlę kaip jos pasakotojas ir vykdomasis prodiuseris. CBS teigia, kad laidos idėja kilo iš Harmons (įskaitant Seaną Harmoną), esu įsitikinęs, kad sėkmės Jaunasis Šeldonaskuris turi panašų istorijos principą, buvo veiksnys, dėl kurio atšaka buvo apšviesta žaliai.

Verslo ir kūrybos požiūriu suprantu, kad CBS norėtų toliau pasinaudoti Gibbso populiarumu. Nors pavyzdinė serija oficialiai perėjo nuo jo, Harmono personažas amžinai bus siejamas su garsiuoju policijos procedūrų. 90-ųjų sukurtas NCIS: Origins yra jų būdas pasotinti gerbėjų nuolatinį susidomėjimą juo. Be to, verta paminėti, kad kuriant prakartėlę kyla rizika, ypač todėl, kad jaunasis Gibbsas buvo perrašytas kartu su Austinu Stowellu. Kitas pažįstamas NCIS veikėjas NCIS: ištakos yra Franksas, kurį įkūnys Kyle’as Schmidas. Kartu nuo jų priklauso priešistorės sėkmė.

Seanas Harmonas iš pradžių vaidino jauną Gibbsą NCIS.

NCIS: „Origins“ jaunasis Mike’as Franksas atrodo kaip originalas (Jaunasis Gibbsas to nedaro)

Kyle’as Schmidas skleidžia Muse Watson aurą kaip NCIS originalus Mike’as Franksas

Pradėjus gaminti kitą NCIS „Spinoff“ serija, šviežias užkulisinis turinys siūlo gerbėjams, ko tikėtis iš projekto. Man tai įdomu, nes jie taip pat yra trumpas žvilgsnis į šių laidų kūrimo procesą, jau nekalbant apie tai, kaip vyksta darbas, artėjant jo išleidimo datai. Dėl daugybės „Instagram“ įrašų iš Mariel Molino, vaidinančios visiškai naują personažą specialiąją agentę Lala Dominguez, esame apdovanoti pirmą kartą. NCIS: ištakosSchmidas kaip jaunieji Frankai ir Stowellas kaip jaunasis Gibbsas.

Deja, užuot tuo jaudinęsis, jaučiuosi susirūpinęs NCIS: ištakos. Schmidas atrodo neįtikėtinai kaip jaunesnė Watsono personažo versija. Net taip, kaip jis stovėjo priminė lengvą ir pasitikinčią energiją, kurią skleidė Franksas NCIS. Tai kažkaip išryškina, kiek dar daug darbo liko laidai, kad būtų užtikrinta, jog jaunasis Stowello Gibbsas įkvėps tą patį atmosferą kaip ir Harmono iteracija. Atsižvelgiant į tai, kad jis beveik du dešimtmečius buvo flagmano centre, tai yra didesnė užduotis, tačiau jiems reikia pagreitinti procesą, atsižvelgiant į pasirodymo premjerą.

Susijęs

Naujas NCIS Gibbs Prequel BTS vaizdas oficialiai ištaisė savo pirmąją didelę Marko Harmono klaidą

Prasidėjus filmavimui, naujas NCIS: Origins BTS vaizdas patvirtina, kad jis oficialiai ištaisė savo pirmąją klaidą dėl Marko Harmono Leroy Jethro Gibbso.

Kodėl Austino Stowello jaunojo Gibso pasirodymas NCIS: „Origins“ taip sudėtinga įkalti

Markas Harmonas vaidino Gibbsą visose 90-ųjų NCIS „Flashback“ scenose

Nesakau, kad Stowellas automatiškai bus blogas, kai įeis jaunasis Gibbsas NCIS: ištakos. Tai turėtų įtakos kiti veiksniai, ir būtų teisinga, kad žiūrovai apsispręstų, kol pasirodymas pagaliau pasirodys. Be to, man neabejojama ir tai, kad, atrodo, priešistorė turi atsainį požiūrį į Stowello Gibbso įvaizdį. Nuo tada parduodant šią naują versiją ji jau susiduria su aukštyn kojomis Harmonas vaidino visose veikėjo prisiminimų scenose per šį tęstinumo laikotarpį.

Nepaisant to, kad tai puikiai žinojo, NCIS: ištakosPirmajame reklaminiame vaizde Stowell vis dar buvo netinkamai iškirptas, apie ką atkreipiau dėmesį ankstesniame straipsnyje. Kaip jūrų pėstininkas, Gibbsas visada nešiojo trumpus ir švarius plaukus. Tačiau Stowello rinkodaros įvaizdis parodė jį su beveik skraiste. Laimei, tai jau suvokta, kaip matyti iš kur kas trumpesnio aktoriaus poelgio filmavimo aikštelės užkulisiuose. NCIS: ištakos. Vis dėlto tai turėtų būti tik jo fizinės transformacijos pradžia, kad jis galėtų tinkamai parduoti idėją, kad jis yra jaunesnė Harmono mylimo personažo iteracija.

Susijęs

„Knight & Palmer“ NCIS 22 sezono išsiskyrimas pakartoja savo blogiausią MCRT išėjimą (ir tai kažkaip blogiau)

Jessica Knight ir Jimmy Palmer išsiskyrimas NCIS 22 sezone ne tik pakartoja bjauriausią serialo veikėją, bet ir iš tikrųjų yra dar blogiau.

Kaip NCIS: Origins gali išspręsti savo jaunojo Gibbso pakartotinio išdėstymo iššūkį

Laimei, yra būdų, kaip tinkamai paruošti Stowellą priimti Gibbsą NCIS: Origins

Gibbsas šaudo ginklu į „Air Force One“ Yankee White NCIS

Žinau, kad Stowell’o nauja redakcija buvo neišvengiama. Kad būtų galima tinkamai atlikti NCIS Pratarmė, jai reikia daug jaunesnio aktoriaus, kuris vaidintų pagrindinį veikėją. Taigi šiuo metu NCIS: ištakos turi kuo geriau išnaudoti situaciją, ir yra būdų tai padaryti. Pradedantiesiems Stowell turėtų kuo arčiau pažvelgti į Harmoną. Tai reiškia, kad viskas, ką jie gali pakeisti, įskaitant drabužių spintą ir tvarkymą, turi būti panašus į nusistovėjusią Gibbso išvaizdą 90-aisiais.

NCIS: „Origins“ taip pat turi pabrėžti, kad Stowell užfiksuoja bendrą Gibbso atmosferą

Antra, NCIS: ištakos taip pat reikia pabrėžti, kad Stowell užfiksuoja bendrą Gibbso atmosferą. Schmidas sakė, kad Watsonas buvo ypač naudingas kalbant apie jo pasirengimą vaidinti jaunuosius Frankus priešakyje. Tikiu, kad tai labai padėjo Schmidui užfiksuoti tinkamą jo charakterio atmosferą. Atsižvelgiant į Harmono dalyvavimą NCIS: ištakosStowellui neturėtų būti sunku leisti laiką su juo, kad sužinotų daugiau apie jo išpopuliarintą personažą.

NCIS Origins Temp logotipo plakatas
NCIS: ištakos

„NCIS: Origins“ veiksmas vyksta prieš pradinį įrašą ilgai trunkančioje procesinių kriminalinių dramų franšizėje, 1990-aisiais ir seka jaunesnį Leroy Gibbsą jo karjeros pradžioje. Seriale daugiau dėmesio bus skiriama Gibbso kelionei tapti tyrėju, kuriuo jis tapo pradiniame seriale, ir jo santykiams su buvusiais partneriais ir kolegomis.

Aktoriai
Markas Harmonas
Metų laikai
1