Home Pasaulis FERMA įspėja dėl šiukšlių sąvartynų

FERMA įspėja dėl šiukšlių sąvartynų

15
0


Federalinė kelių priežiūros agentūra (FERMA) Ebonyi valstijoje atskleidė, kad šiukšlių išmetimas buvo atsakingas už apgailėtiną kai kurių federalinių kelių valstijoje pobūdį.

Agentūros Ebonyi valstijos lauko inžinierius Akinyemi Ojo tai atskleidė žurnalistams, kai buvo tikrinama, kaip vyksta kai kurių sugedusio Abakaliki/Enugu greitkelio dalių, kurios dėl savo apgailėtino pobūdžio tapo mirties spąstais vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams, atstatymo metu.

Ponas Ojo, pastebėjęs, kad kai kurie fiksuoti keliai buvo nutiesti betonu, dėl kelių gedimų kaltino žmogaus veiklą.

Jis paragino žmones vengti nešvarumų ant kanalizacijos, nes tai gali sukelti potvynį ir sunaikinti kelius.

„Mes nustatėme, kad kai kurie betoniniai keliai sugedo, o atlikę tyrimą nustatėme, kad tai buvo nuo pamatų. Taigi, nupjovę ir išskobę, iš tikrųjų patvirtinome, kad taip nutiko todėl, kad iš po žemių veržėsi vanduo, o tai rodo, kad gruntinis vanduo yra pakilęs ir iki statybų jie tuo nepasirūpino. Tai buvo nesėkmės priežastis, todėl mes sprendžiame ir taisome tai

„Šiuo Abakaliki/Enugu keliu 8,700 km yra nuplovimas, tas buvo pataisytas, mes jį sutvarkėme ir jis yra varomas. Kai tai atsitiko, Civilinės gynybos ir DSS atkreipė mūsų dėmesį į tą vietą, kurią parašė mūsų agentūrai ir buvo imtasi neatidėliotinų veiksmų ir mes galime tai ištaisyti.

„Toje pačioje vietoje yra dar vienas, prie tilto. Prieš keletą mėnesių tai buvo vairuotojų mirties spąstai, bet, Dievo garbei, mes sugebėjome tai sulaikyti, tinkamai sutvarkėme ir jis veikia. Yra dar vienas tiltas, kuris yra linkęs į avarijas. Mūsų dėmesį taip pat atkreipė DSS, esantis FETHA 2 priekyje Abakalikyje, ir mes tai ištaisėme. Jį atidarėme eismui.

„Kai kurios nesėkmės kyla dėl žmogaus veiklos. Kaip ir ta FETHA, kurią mes dirbome, žmonės pylė purvą vienoje kelio pusėje, žmonės pila atliekas į kanalizaciją ir netvarko daikto. Neabejotinai užtvindžius kanalizaciją vežimų keliuose, o kai ant vežimų takų bus per daug vandens, asfaltas suges.

„Atsargiai turėtų būti vairuotojai, bendruomenės žmonės, eismo dalyviai – atidūs ir gerai tvarkyti kelią. Ne viską už mus padarys valdžia. Mes turime atlikti savo nedidelį vaidmenį užtikrindami, kad į kanalizaciją nepiltume nešvarumų“, – teigė jis.