Home Pasaulis Mintenas atsisako ilsėtis dėl trumpos Leafs patirties praėjusį sezoną

Mintenas atsisako ilsėtis dėl trumpos Leafs patirties praėjusį sezoną

17
0


Gaukite naujausią informaciją iš Terry Koshan tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Freizeris Mintenas nieko neprisiima.

2 reklama

Straipsnio turinys

Tos keturios rungtynės, kurias Minten žaidė „Maple Leafs“ prieš sezoną praėjusį spalį?

Jie tokie pernai.

Mintenas, kuriam penktadienį sukako 20 metų, neketina praleisti likusios vasaros dalies, kurdamas įvairias „Leafs“ serijos versijas, skirtas sezono atidarymui spalio 9 d. Monrealyje.

„Tai tik trumpos 20 dienų“, – šeštadienį sakė Mintenas, turėdamas galvoje savo laiką su „Leafs“ 2023–2024 m., kol jis buvo išsiųstas atgal į Vakarų ledo ritulio lygą. „Manau, kad tai nieko nereiškia, atvirai kalbant, bandymas vėl sulaužyti komandą.

„Kai kurie žaidimai jaunesniame amžiuje suteikia šiek tiek daugiau pasitikėjimo savimi, bet nemanau, kad tai suteikia nieko kito, (išskyrus) tik kelių žaidimų išvaizdą prieš metus.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Dalyvaudamas savo trečiojoje „Leafs“ tobulėjimo stovykloje, kuri sekmadienį baigiasi grumtyne „Ford Performance Centre“, Minteno požiūris yra toks, kuriuo būtų išmintinga vadovautis bet kokiais potencialiais žmonėmis ant ledo su juo. Minteno pretenzijos stoka nepasikeitė nuo tada, kai jį 2022 metų naujokų biržos antrajame ture pasirinko „Leafs“.

Praėjusiais metais sugrįžęs į Kamloops Blazers, Mintenas netrukus buvo iškeistas į Saskatoon Blades ir pelnė 38 taškus (19 įvarčių ir 19 rezultatyvių perdavimų) per 36 rungtynes, o po to per 16 atkrintamųjų rungtynių surinko 14 taškų.

Šioje tobulėjimo stovykloje jis čiuožė ant linijos su keliais kitais aukštos klasės Leafs potencialiais Easton Cowan ir Nick Moldenhauer.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Nesvarbu, ar „Leafs“ generalinis direktorius Bradas Trelivingas papildys savo puolėjų grupę ir daugelis mano, kad tai įvyks per ateinančius porą mėnesių, Mintenas turi tvirtą idėją, kokias jo perspektyvas ketina eiti į stovyklą. Taip pat bus kitas vyriausiasis treneris, nes Craigas Berube’as gegužę perėmė pareigas iš Sheldon Keefe.

4 reklama

Straipsnio turinys

Gali pasirodyti, kad sezonas su Amerikos ledo ritulio lygos Toronto „Marlies“ ekipa 2024–2025 m. gali būti geriausias Minteno keliui į visą darbo dieną NHL. Tai turi būti nustatyta.

„Kalbama apie viską palikti man“, – sakė Mintenas. „Kaip jaunas vaikinas, tu neturi į ką atsitraukti, jei tave rodo žmonės. Jei nesate tarp keturių geriausių centrų ar 12 geriausių puolėjų, jūs to nepastebėsite. Jūs turite išmušti duris“.

CROSBY RYŠYS

Jacobas Quillanas, kilęs iš Dartmuto, NS, nedvejojo, kai vaikystėje buvo paklaustas apie jo mėgstamiausią NHL žaidėją.

„Tikriausiai Sidnis Krosbis“, – sakė Kvilanas. „Aš užaugau penkias minutes nuo jo. Stebėjau, kaip jis auga, bandydamas priimti smulkmenas, kurias daro. Jis žaidžia žaidimą taip detaliai ir taip gerai. Kad ir ką jis bedarytų, aš stengiuosi mėgdžioti.

Reklama 5

Straipsnio turinys

Rekomendavo iš redakcijos

Akivaizdu, kad Quillan kažką pasisėmė studijuodamas Krosbį, kad atitiktų savo prigimtinį talentą.

„Leafs“ su 22 metų puolėju pasirašė dvejų metų pradinio lygio kontraktą balandį, o jis prisijungė prie „Marlies“ 10 rungtynių, iš kurių septynias reguliariajame sezone ir trejas atkrintamosiose.

Sutartis buvo pasirašyta po trečiojo Quillano sezono Quinnipiac universitete, kur jis pelnė 46 taškus per 39 rungtynes ​​23–24 m.

2023 m. Quillanas per pratęsimą įmušė įvartį prieš Matthew Kniesą ir Minesotos universitetą ir iškovojo NCAA titulą. Ir ne, sakė Quillanas, jis ir Kniesas apie tai nekalbėjo.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Brendaną Fitzgeraldą laiko jo tėtis Tomas Fitzgeraldas per dienas, kai jis žaidžia „Maple Leafs“.
Brendaną Fitzgeraldą laiko jo tėtis Tomas Fitzgeraldas per dienas, kai jis žaidžia „Maple Leafs“. Dalijamosios medžiagos nuotrauka /Brendanas Fitzgeraldas

PAŽĮSTAMAS VEIDAS

Kai praėjusį sezoną „Leafs“ paskambino ir pasakė, kad nori, kad jis atvyktų į tobulėjimo stovyklą, gynėjas Brendanas Fitzgeraldas greitai susisiekė su jo tėčiu.

Tai niekuo nesiskyrė nuo to, ką darytų dauguma potencialių klientų. Tačiau kai jūsų tėvas yra buvęs „Leafs“ puolėjas Tomas Fitzgeraldas, dabar Naujojo Džersio „Devils“ generalinis direktorius, naujienos buvo šiek tiek daugiau.

„Jis manimi didžiuojasi ir tai buvo šaunu mums abiem“, – sakė Brendanas. „Iš jo išmokau beveik visko ledo ritulyje. Aš užaugau jį dievindamas ir vis dar jį dievinu. Ledo daiktai, kurių jis mane išmokė, laikykis tam tikru būdu, būkite geras komandos draugas ir visi nematerialūs dalykai (buvo svarbu).

Jauniausias iš keturių brolių Brendanas gimė Toronte 2003 m. kovą, kai jo tėtis pirmą kartą iš dviejų sezonų žaidė su Leafs. Laisvasis agentas, einantis į antrus metus Naujojo Hampšyro universitete, Brendanas praėjusią vasarą dalyvavo „Devils“ tobulėjimo stovykloje.

Reklama 7

Straipsnio turinys

„Jam labai patiko praleistas laikas (su „Leafs“), – apie savo tėtį sakė Brendanas. „Jis žinojo, kad šią savaitę manimi pasirūpins, ir pasakė, kad mėgautųsi tuo.

LAISI LAPAI

Minteno patarimas savo kolegoms, besiveržiantiems į kovą: „Tiesiog eikite linksmintis. Tai tik vienas žaidimas. Niekas neketina daryti ar nutraukti savo karjeros šiame žaidime. Tai tiesiog smagus muštynės, kai bandome panaudoti kai kuriuos dalykus, prie kurių dirbome. … Beno Danfordo, „Leafs“ pirmojo rato šaukimo Las Vegase praėjusią savaitę, svarbiausias momentas buvo tada, kai jo telefonas suskambėjo su „Leafs“ kapitono Johno Tavareso žinutėmis, sveikinančiomis Danfordą organizacijoje. „Jis toks aukšto charakterio vaikinas ir tokio aukšto lygio žaidėjas“, – sakė Danfordas. „Gauti iš jo žinutę, tai reiškia labai daug. Aš tai paėmiau į širdį“. … Mintenas sakė, kad jį ir kitą žaidėją, tikriausiai Kyle’ą Bettensą, kuriam ketvirtadienį sukako 23 metai, penktadienio vakarą, stovyklos dalyviams susirinkus, pasveikino Leafs asistentas, žaidėjų tobulinimo specialistas dr. Hayley Wickenheiser su gimtadienio tortu. „Tai buvo tikrai malonu iš jos pusės“, – sakė Mintenas. „Tai buvo nepatogus gimtadienis visų akivaizdoje, dainuojant dainą, bet tai buvo gera.

tkoshan@postmedia.com

X: @koshtorontosun

Straipsnio turinys