Home Verslas Yu Darvish įtrauktas į ribotą sąrašą dėl „asmeninių reikalų“

Yu Darvish įtrauktas į ribotą sąrašą dėl „asmeninių reikalų“

17
0


„Padres“ žaidė dešiniąja ranka Yu Darvish apribotame sąraše, kaip žurnalistams sakė vadovas Mike’as Shildtas, per Annie Heilbrunn iš San Diego Union Tribune. Shildtas pažymėjo, kad Darvishas pasitraukia iš komandos, kol sprendžia „asmeninį reikalą, susijusį su jo šeima“. MLB.com AJ Cassavell. Šis klausimas nesusijęs su niekuo fiziniu, o Shildtas nekomentavo veterano sugrįžimo į klubą termino.

Žaidėjai, esantys ribotame sąraše, neįskaičiuojami į savo klubo 40 žaidėjų sąrašą ir nerenka nei atlyginimo, nei MLB tarnybos laiko, o tai reiškia, kad Darvishas neteks proporcingos 16 mln. USD atlyginimo 2024 m. iš komandos. Dešinysis puolėjas paskutinį kartą pasirodė Padreso rungtynėse gegužės 29 d. ir buvo įrašytas į sužeistųjų sąrašą dėl kairiojo kirkšnies patempimo netrukus po to. Pranešimas birželio pabaigoje nurodė, kad veteranas jau artėjo prie grįžimo iš sužeistųjų sąrašo, tačiau jį sulėtino dešinės alkūnės uždegimas. Pagal MLB.com traumų stebėjimo priemonėDarvishas vėliau grįžo link didžiosios lygos piliakalnio, bet dabar, regis, pasitrauks iš komandos neribotam laikui, grįždamas prie gaudymo.

Darvishas, ​​kuriam rugpjūtį buvo 38 metai, yra penkis kartus „Visų žvaigždžių“ žaidėjas ir 12 MLB sezonų veteranas. Dešinysis prisijungė prie „Padres“ 2020–2021 m. tarpsezoniu, kai klubas įsigijo jį iš „Cubs“ kartu su gaudytoju. Viktoras Caratini mainais į dešiniarankį Zachas Daviesas ir keturių perspektyvų paketą. Tuo metu Darvishas baigė dominuojančią 2020 m. kampaniją, kuri tais metais pelnė antrąją vietą NL Cy Young balsavime. Nors dešiniojo darbas San Diege nesiekė neįtikėtinų 2,01 ERA (224 ERA+) ir 2,23 FIP per 76 padavimus per 60 rungtynių sezoną, vis dėlto jis buvo patikimas Padres rotacijos priekyje. .

Per 95 klubo startus Darvishas užfiksavo solidžią 3,80 ERA su dar stipresniu 3,69 FIP ir įspūdingu 26,2% pašalinimo rodikliu. Šis darbas padarė Padres žalvario įspūdį tiek, kad jie nusprendė pratęsti Darvish su a penkerių metų sutartis, 90 mln kuris prasidėjo šį sezoną ir tęsis per 2028 m. kampaniją. Stebėtinas įsipareigojimas atrodė gerai per 11 startų šiais metais, nes Darvishas dominavo iki 3,20 ERA (126 ERA+) ir 3,51 FIP per 56 1/3 padavimų, kol jis buvo įtrauktas į IL birželio pradžioje.

Ši žinia yra smūgis Padresų rotacijos gyliui, nes pastarosiomis savaitėmis klubas rėmėsi tokiais kaip Randy Vasquezas, Mattas Waldronas ir Adomas Mazuras užbaigti klubo rotaciją už nugaros Dylanas Cease ir Maiklas Kingas įsižeidus Darvishui ir jo kolegai veteranui Joe Musgrove’as. Tikimasi, kad Musgrove’as nepasitrauks bent iki rugpjūčio dėl jo alkūnės kaulo, kuris sukėlė uždegimą, o dabar Darvish neribotą laiką, todėl naujienos parodo San Diego rotacijos poreikius prieš vėliau šį mėnesį pasibaigusį prekybos terminą.

Klubo rekordas 49:43 leidžia jiems patogiai užimti antrąją vietą iš trijų NL. didžiųjų šalių su 4,09 ERA šiais metais. Atsižvelgiant į neapibrėžtumą, kada Musgrove’as ir Darvishas grįš į klubo rotaciją, jiems būtų labai prasminga ištirti rotacijos rinką, kurioje yra tokių žaidėjų kaip Garrettas nėrimas, Džekas Flaherty ir Cal Quantrill.