Home Pasaulis „Fubara“ užsibrėžė tikslą iki 2025 m

„Fubara“ užsibrėžė tikslą iki 2025 m

16
0


Riverso valstijos gubernatorius Siminalayi Fubara paskelbė, kad jo vyriausybė ir toliau sieks užtikrinti veiksmingą valstijos valdymą.

Pasak gubernatoriaus, jo tikslas 2025 m. būtų pagerinti Riverso valstijos sveikatos priežiūros, švietimo ir žemės ūkio sektorius.

Naijos naujienos praneša, kad Fubara apie tai paminėjo šeštadienį, liepos 6 d., su žurnalistais po kruopštaus zoninės ligoninės ir jos aplinkinių pastatų Degemos mieste, esančios upių valstijos Degemos vietinės valdžios rajone, apžiūros.

Savo vyriausiojo spaudos sekretoriaus pranešime spaudai, Nelsonas ChukwudiFubara pažadėjo, kad jo vyriausybė pirmenybę teiks sveikatos priežiūrai, švietimui ir žemės ūkiui.

Gubernatorius pabrėžė, kad valstybės piliečiai turės galimybę gauti kokybiškas paslaugas iš šių kritinių sektorių.

Fubara pasakė: „Esame čia šią popietę, kaip ir tai, kas nutiko vakar (penktadienį), ir, jei prisimenate, sakiau, kad dalis mums rūpimų sričių ateityje bus sveikatos priežiūros paslaugos.

„Šiandien esame čia, Degemoje, norėdami įvertinti vykdomų darbų lygį. Kaip matote, čia neturime tinkamos ir standartinės sveikatos priežiūros įstaigos. Štai kodėl turime pastatyti šią vietą, kad ji taptų standartine.

„Kaip sakiau, mano tikslas 2025 m. bus sveikatos apsauga, švietimas ir žemės ūkis. Tai tik pradžia. Esame čia norėdami užtikrinti savo žmones, kad nesvarbu, kas tai bebūtų, vis tiek žiūrime į kamuolį.

„Raginu geruosius Degemos žmones ir toliau mus palaikyti; kad ši valdžia yra kryptinga ir supranta žmonių poreikius“.