Home Pasaulis IBEDC paskelbia naują pranešimą apie skaitiklių paskirstymą

IBEDC paskelbia naują pranešimą apie skaitiklių paskirstymą

13
0


Ibadano elektros paskirstymo įmonė (IBEDC) paskelbė, kad skaitikliai dabar pasiekiami neseniai įsigijus papildomų atsargų per skaitiklių turto tiekėjo (MAP) schemą.

Šios pastangos, kaip paaiškino paslaugų teikėjas, yra skirtos pagerinti paslaugų teikimą ir spręsti su sąskaitų sąmata susijusias problemas, kurios kėlė susirūpinimą klientams.

Trečiadienį žurnalistams pateiktame pranešime spaudai laikinai einantis IBEDC generalinio direktoriaus pareigas ingr. Pranciškus Agoha, ragino klientus registruotis dėl naujų skaitiklių įrengimo per nurodytą platformą.

Jis pasakė: „Ši platforma buvo sukurta pagal skaitiklio turto tiekėjo (MAP) schemą, kad visiems mūsų klientams būtų užtikrintas sklandus ir saugus matavimas.

„Atsižvelgiant į naujausius pranešimus apie pašalinius asmenis, renkančius mokėjimus grynaisiais už skaitiklius ir kitas paslaugas, inž. Francis Agoha primygtinai pataria IBEDC klientams neatlikti mokėjimų grynaisiais trečiosioms šalims.

„Siekdami apsaugoti savo operacijas, rekomenduojame apsilankyti oficialioje svetainėje msms.ibedc.com, kad gautumėte skaitiklio registraciją ir mokėjimus.

„IBEDC siūlo kelias saugias mokėjimo parinktis, įskaitant IBEDCpay, USSD, visą parą veikiančius savitarnos kioskus, IRecharge ir „Fets Wallet“, sukurtus palengvinti patogias ir saugias klientų operacijas.

Pareiškime pridėta: „Tiems, kurie privalo atlikti mokėjimus grynaisiais dėl ribotos prieigos prie internetinių paslaugų, inž. Agoha pabrėžia, kad svarbu gauti galiojantį kiekvienos operacijos kvitą. „Įsitikinkite, kad išduotame kvite yra kliento kopija, kad išvengtumėte galimo sukčiavimo.

„Raginame visus klientus būti atsargiems ir susilaikyti nuo bendravimo su neįgaliotais agentais, tvirtinančiais, kad atstovauja IBEDC.