Home Pasaulis Imtynių žvaigždė, John Cena pasitraukia iš WWE?

Imtynių žvaigždė, John Cena pasitraukia iš WWE?

13
0


BRĖŽIMAS: imtynių žvaigždė, John Cena pasitraukia iš WWE?—- Garsus aktorius ir imtynininkas Johnas Cena nustebino gerbėjus pranešimu apie pasitraukimą iš World Wrestling Entertainment (WWE) varžybų WWE Money in the Bank renginyje Kanadoje.

47 metų superžvaigždė, kuri per pastaruosius 18 metų sėkmingai ėmėsi vaidybos, atskleidė, kad jo paskutinis pasirodymas ringe numatytas 2025 metais kaip atsisveikinimo turo dalis.

Cena, plačiai žinoma kaip viena didžiausių profesionalių imtynininkų istorijoje, nuo 2001 m., kai prisijungė prie WWE, surinko įspūdingus 16 pasaulio čempionų titulų.

Kalbėdamas su minia Toronte, jis pareiškė: „Šį vakarą aš oficialiai pranešu apie savo pasitraukimą iš WWE“, sukeldamas šoką ir dėkingumą iš publikos, kuri atsakė nuoširdžiu skandavimu „ačiū, Cena“.

Vilkėdamas marškinėlius su užrašu „The Last Time is Now“ ir savo ikoniškus džinsinius šortus, Cena išreiškė dėkingumą WWE gerbėjams už jų nuolatinį palaikymą per visą jo karjerą.

Vėlesnėje spaudos konferencijoje jis patvirtino savo norą palaikyti ryšį su WWE, nepaisant fizinės jo imtynių karjeros apkrovos.