Home Verslas Vokietijos vyriausybė atpirko daugiau nei 111 mln. USD Bitcoin

Vokietijos vyriausybė atpirko daugiau nei 111 mln. USD Bitcoin

13
0


Vokietijos vyriausybė padarė staigų posūkį nuo ankstesnės grandinės veiklos, kai pardavinėjo didelius bitkoinų kiekius ir padidino pardavimo spaudimą rinkoje.

Vokietijos vyriausybė netikėtu žingsniu iš įvairių geriausių biržų atpirko daugiau nei 1915 bitkoinų už 111,5 mln.

Sandorį pasirinko pramonėje pirmaujanti On-chain analizės įmonė Arkham Intelligence, kuri pasidalino naujienas su daugiau nei 460 000 sekėjų X.

„Atnaujinti: Vokietijos vyriausybės BTC judėjimai Vokietijos vyriausybės piniginės praėjusią naktį gavo 1915 BTC (111,5 mln. USD) iš adresų, susietų su Kraken, Bitstamp ir Coinbase.

1047,4 BTC (57,2 mln. USD) šį rytą buvo perkelta iš jų piniginės: –

547,4 BTC (30,1 mln. USD) „Flow Traders“.

  • 500 BTC (27,1 mln. USD) iki 139 Po (tikėtinas indėlis už institucinę / ne biržos paslaugą) Arkhamas parašė tviteryje.

Šiame sandoryje dalyvaujančios kriptovaliutų biržos yra „Kraken“, „Coinbase“ ir „Bitstamp“, kurios taip pat buvo Vokietijos vyriausybės susietos piniginės pasirinkimas, kai praėjusią savaitę buvo parduota milijonų vertės Bitcoin.

Šis stebinantis Vokietijos vyriausybės žingsnis sukėlė daug spekuliacijų ir atgaivino optimizmą tarp pramonės stebėtojų ir pasaulinių Bitcoin investuotojų.

Ankstesnė Vokietijos vyriausybės „Bitcoin“ pardavimo strategija sukėlė didelį „Bitcoin“ pardavimo spaudimą, sumažino jo kainą iki naujų žemumų ir sukėlė klausimų bei nusivylimo kriptovaliutų pramonėje.

Be 111,5 mln. USD vertės „Bitcoin“ supirkimo, „Arkham Intelligence“ duomenys taip pat atskleista kad vyriausybė iš jų piniginės pervedė 1 047,4 BTC už 57,2 mln.

Didelė šios sumos dalis, 547,4 BTC, kurios vertė 30,1 mln. USD, buvo pervesta „Flow Traders“. Manoma, kad dar 500 BTC, kurių vertė 27,1 mln. USD, buvo išsiųsti institucinėms arba ne biržos paslaugoms.

Vokietijos vyriausybė šį mėnesį buvo labai užsiėmusi kriptovaliutų rinka ir padarė reikšmingų žingsnių, turinčių įtakos kriptovaliutų turto, ypač Bitcoin, kainoms.

Antradienį Vokietijos vyriausybė perkeltas 832,7 bitkoino, kurių vertė yra maždaug 52 milijonai dolerių, iš kurių 282,7 bitkoino buvo išsiųsti į pagrindines biržas, tokias kaip Bitstamp, Coinbase ir Kraken.

Po dviejų dienų Vokietijos vyriausybė atliko dar vieną didžiulį 3000 bitkoinų pervedimą, kurio vertė – 174 mln. Su Vokietijos vyriausybe susietoje piniginėje dabar iš viso yra 40 526 BTC, kurių vertė viršija 2,29 mlrd.

Vokietijos vyriausybės veikla kriptovaliutų rinkoje sukėlė daug nepastovumo, turinčio įtakos turto kainoms. Tai kėlė nerimą daugeliui pramonės vadovų ir stebėtojų, kurie sugalvojo ilgalaikį nerimą keliančios plėtros sprendimą.

Justinas Sunas, Tron (TRX) kriptovaliutų projekto įkūrėjas ir vadovas, paskelbė apie savo ketinimą derėtis su Vokietijos vyriausybe dėl jų Bitcoin strategijos, siekiant sumažinti jos poveikį rinkai.

Ką žinoti

  • Dėl Vokietijos vyriausybės veiklos kriptovaliutų rinkoje vakar Bitcoin kaina pasiekė šokiruojančią žemumą – 53 700 USD. Šios ataskaitos rašymo metu Bitcoin atšoko iki 57 000 USD.
  • „Tron“ įkūrėjas Justinas Sunas planuoja rasti veiksmingą Vokietijos vyriausybės Bitcoin strategijos sprendimą. Jis pasiūlė sandorį už rinkos ribų, kad sumažintų poveikį ir išvengtų didelių kainų svyravimų.