Home Pasaulis Ondo mieste esate saugūs – kariuomenė užtikrina korpuso narius

Ondo mieste esate saugūs – kariuomenė užtikrina korpuso narius

13
0


Nigerijos armija užtikrino korpuso narius stovykloje ir kitus, tarnaujančius įvairiose Ondo valstijos vietose, saugumą.

Brigados vadas, 32 artilerijos brigada, Owena Cantonment, Akure, brig.-gen. Johnas Laras patikino šeštadienį nuolatinėje orientacinėje stovykloje „Ikare-Akoko“, kalbėdamas 2024 m. B grupės „B Stream 1“ korpuso nariams.

„Nigerijos armija taiko saugumo priemones ir užtikrina Nacionalinio jaunimo tarnybos korpuso narių apsaugą nuo tada, kai buvo įkurta daugiau nei prieš penkis dešimtmečius“, – sakė jis.

Laras įpareigojo korpuso narius laikytis įstatymų ir atlikti savo pareigas ištikimai pagal savo galimybes.

Brigados vadas paragino korpuso narius visada būti budriems ir saugotis, ragindamas nedelsiant pranešti apie bet kokią grėsmę gyvybei ir nuosavybei aplinkinėms saugumo tarnyboms.

Jis sakė, kad saugumo architektūra, sukurta jo vadovybės NYSC orientacinėje stovykloje, buvo tinkama ir aukščiausio lygio.

Savo sveikinimo kalboje valstybės koordinatorius Sam Pepple sakė, kad saugumo agentūrų ir NYSC bendradarbiavimas ir sinergija užtikrino tinkamą visos stovyklos bendruomenės apsaugą.

Pepple’as teigė, kad Nigerijos armija ir kiti Nigerijos ginkluotųjų pajėgų nariai skyrė daug dėmesio korpuso narių gyvybėms.