Home Pasaulis PARKER: pasaulis tampa pavojingesnis dėl Bideno ir demokratų

PARKER: pasaulis tampa pavojingesnis dėl Bideno ir demokratų

9
0


Straipsnio turinys

Atrodo, kad Demokratų partijos vadovybė semiasi įkvėpimo iš garsiosios brolių Marksų filmo „Anties sriuba“ eilutės: „Kuo patikėsi, manimi ar savo akimis?

2 reklama

Straipsnio turinys

Tik tiek laiko galima pasislėpti po akmeniu. Prezidentas Joe Bidenas neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik išlįsti ir stoti prieš tautą ir diskutuoti, kad visi matytų tariamą laisvojo pasaulio lyderį, vos spėtų suprasti, kokia šiandien diena.

Tačiau Demokratų partijos lyderiai nori, kad patikėtume jais, o ne savo akimis, kad Bidenas puikiai sugeba atlikti prezidento pareigas.

Žalos kontrolė prasidėjo netrukus po debatų, kai pats ponas „Smooth Operator“, buvęs prezidentas Barackas Obama, atsiliepė X sakydamas: „Blogų debatų vakarų būna. Tačiau šie rinkimai vyksta tarp žmogaus, kuris sako tiesą, kuris skiria gerą nuo blogo ir pateiks ją Amerikos žmonėms tiesiai, ir to, kuris meluoja per dantį savo labui.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Šiuo atveju aišku, kas meluoja „per dantį savo labui“.

Daug metų seku ir rašau apie politiką. Šis verslas yra skirtas skirtingų požiūrių į viešąją politiką atskleidimas ir nuomonių skirtumų išskleidimas.

Tačiau dabar esame už politinių diskusijų ribų ir prisipažįstu, kad esu šokiruotas.

Sukrėtė, kad tikrovė yra tokia atvira ir aiški, kad neapdorotas Bideno ir jo partijos valdžios troškimas ir meilė galiai leidžia jiems kelti pavojų mūsų tautai, reikalaudamas, kad jis galėtų atlikti prezidento pareigas, kai to nedaro.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Galime suprasti, kodėl Baltieji rūmai ryžtingai įsigilino, reikalaudami prezidento vadovo privilegijų, atmesdami Atstovų rūmų respublikonų prašymą paviešinti specialiojo advokato Roberto Huro interviu su Bidenu dėl jo tvarkymo įslaptintos medžiagos įrašą.

4 reklama

Straipsnio turinys

Juostos parodys prezidento protinio aštrumo silpnumą; vienu metu jis negalėjo prisiminti sūnaus mirties datos.

Ataskaitoje Huras pažymėjo, kad jei Bidenas būtų priverstas liudyti teisme dėl to, kaip tvarkė įslaptintą medžiagą, jis galėtų apsiginti kreipdamasis į prisiekusiuosius kaip „gerai nusiteikusį, pagyvenusį, prastos atminties vyrą“.

Dabar Atstovų rūmų respublikonai pateikė ieškinį, reikalaudami, kad generalinis prokuroras Merrickas Garlandas paskelbtų Bideno interviu su Huru įrašą.

Net jei prezidentas ir jo partija prisipažįsta ir sutinka, kad atsakingas dalykas yra pasitraukti, pakeisti jį kitu kandidatu šiuo metu nėra paprasta.

Tačiau Bideno pakaitalo pasirinkimas nėra politikos krypties keitimo reikalas.

Reklama 5

Straipsnio turinys

Respublikonų partijoje dauguma remiasi pagrindiniais principais, tačiau tarp respublikonų yra didelių skirtumų daugeliu konkrečių politikos klausimų. Tačiau tarp demokratų taip nėra. Tarp demokratų yra vienodumo, dauguma jų yra tame pačiame puslapyje daugeliu pagrindinių politikos klausimų.

Visi demokratai nori toliau leisti pinigus ir palaidoti tautą giliau į skolas, tarsi tai būtų nesvarbu ir gali tęstis amžinai. Jie visi yra pasirašyti dėl pabudusios rasės ir seksualinės tapatybės politikos pasaulėžiūros.

Jie visi yra silpni dėl griežtos sienų politikos ir griežtų taisyklių naujiems imigrantams. Nedaug demokratų yra pasiryžę padidinti mūsų gynybos biudžetą, kad būtų atkurta mūsų kariuomenės jėga. Ir jie praktiškai visi neabejingi negimusio žmogaus gyvybės šventumui.

Taigi, žvelgiant iš politikos požiūrio, demokratų valdymas neturi didelės praktinės reikšmės.

Tačiau svarbu, kad prezidentas sėdėtų Ovaliajame kabinete, kai kiti iš tikrųjų tvarko reikalus.

Ir kad mūsų priešai lyderystėje Amerikoje mato silpnumą ir sumaištį.

Štai kodėl nuo tada, kai Joe Bidenas pradėjo prezidento postą, pasaulis tapo daug pavojingesne ir nestabilesne vieta.

Star Parker yra Miestų atnaujinimo ir švietimo centro prezidentas

Straipsnio turinys