Home Pasaulis „Sharks“ pasirašė pradinio lygio kontraktą Nr. 1

„Sharks“ pasirašė pradinio lygio kontraktą Nr. 1

17
0


Šiek tiek po savaitės, kai jis buvo pasirinktas pirmuoju bendruoju 2024 m. NHL naujosios šaukimu, San Chosė „Sharks“ užrakino savo naują žaidėją. Komanda paskelbė jie pasirašė trejų metų pradinio lygio kontraktą su Macklinu Celebrini, kuris prasidės nuo 2024–2025 m. NHL sezono.

Pasirašymas patvirtina, kad Celebrini kitą sezoną rungtyniaus „Sharks“, nes žaidėjai, pasirašę profesionalų kontraktus, taps netinkami dalyvauti NCAA. Jaunasis potencialus žaidėjas taps vieninteliu žaidėju Bostono universitete ir persikels į Bay Area, kad pradėtų savo profesionalo karjerą.

Tai buvo neblogas vienišas koledžo sezonas Celebrini, nes jis prisijungė prie terjerų programos po to, kai prieš metus praleido vieną sezoną USHL „Chicago Steel“ komandoje. Praėjusį sezoną per 38 rungtynes ​​Bostono universiteto komandoje Celebrini pelnė 32 įvarčius ir pelnė 64 taškus, o tai buvo geras trečiasis lygos rezultatyvumas per jo naujokų rinkinį. Sezono pabaigoje Celebrini buvo paskelbtas Rytų ledo ritulio metų žaidėju, Rytų ledo ritulio metų naujoku, Rytų ledo ritulio įvarčių čempionu, Hockey East trijų žvaigždžių apdovanojimu ir Hobey Baker apdovanojimu.

Celebrini tapo jauniausiu žaidėju NCAA istorijoje, laimėjusiu Hobey Baker titulą, ir ketvirtu visų laikų pirmakursiu po Paulo Kariya (1993), Jacko Eichelio (2015) ir Adamo Fantilli (2023). Celebrini vienbalsiai tapo geriausia perspektyva 2024 m. NHL naujokų biržoje, pasiekusi tokį dominuojantį sezoną Amerikos koledžų arenoje. Jis ir toliau kils iki žvaigždės „Sharks“ organizacijoje, kai komanda tikisi atstatyti savo komandą nuo pat pradžių. San Chosė dar nežengė kito žingsnio, kad būtų laikomas 2024–2025 m. NHL sezono atkrintamųjų varžybų dalyviu, tačiau turėtų būti įdomu stebėti, kaip Celebrini ir buvęs ketvirtasis 2023 m. NHL naujokų biržos šaukimas Willas Smithas yra sąraše po sutarties pasirašymo. jo pradinio lygio sutartis gegužės pabaigoje.