Home Pramogos „Aldis Hodge“ vadovaujami serialo „Cross“ rinkiniai 1 sezono premjera „Prime Video“.

„Aldis Hodge“ vadovaujami serialo „Cross“ rinkiniai 1 sezono premjera „Prime Video“.

12
0


Pagrindinis vaizdo įrašas sukūrė Aldžio Hodžo vadovaujamo ir sukurto kriminalinių trilerių serialo premjerą Kirsti lapkričio 14 d.

„Paramount Television Studios“ ir „Skydance Television“ „Cross“ yra sudėtingas, vingiuotas, pulsuojantis trileris, sukurtas laidų vedėjo ir vykdomojo prodiuserio Beno Watkinso, remiantis Jameso Pattersono geriausiai parduodamų Alex Cross knygų serijos personažais.

Kirsti seka Alexas Crossas (Hodge’as), detektyvas ir teismo psichologas, unikaliai gebantis įsigilinti į žudikų ir jų aukų psichiką, atpažinti ir galiausiai sugauti žudikus.

Be Hodge’o, Kirsti taip pat vaidina Isaiah Mustafa, Juanita Jennings, Alona Tal, Samantha Walkes, Caleb Elijah, Melody Hurd, Jennifer Wigmore, Eloise Mumford ir Ryanas Eggoldas.

Prieš 1 sezono debiutą serialas gegužę buvo atnaujintas antrajam sezonui. 2 sezone vaidina Wesas Chathamas, Matthew Lillardas ir Jeanine Mason, o Johnny Ray’us Gillas atlieka nuolatinį vaidmenį.

Kirsti Taip pat vaidina Isaiah Mustafa, Juanita Jennings, Alona Tal, Samantha Walkes, Caleb Elijah, Melody Hurd, Jennifer Wigmore, Eloise Mumford ir Ryanas Eggoldas.

Watkinsas yra laidų vedėjas ir vykdomasis serialo prodiuseris per savo „Blue Monday Productions“ reklamjuostę. Samas Ernstas, Jimas Dunnas ir Craigas Siebelsas taip pat prodiusuoja James Patterson Entertainment, o Jamesas Pattersonas, Billas Robinsonas ir Patrickas Santa. Davidas Ellisonas, Dana Goldberg ir Billas Bostas kuria „Skydance Television“ prodiuserius. Kirsti gamina Amazon MGM Studios, Paramount Television Studios ir Skydance Television.