Home Pramogos Alita: Battle Angel 2 – prodiuserių komentarai, istorija ir viskas, ką žinome

Alita: Battle Angel 2 – prodiuserių komentarai, istorija ir viskas, ką žinome

19
0


Santrauka

  • „Alita: Battle Angel 2“ diskutuojama, o prodiuseriai Jamesas Cameronas ir Jonas Landau išreiškė susidomėjimą tęsiniu.
  • Išleidimo data neaiški, tačiau gamyba gali prasidėti dabar, kai buvo išspręstas SAG-AFTRA streikas.
  • Tikimasi, kad Rosa Salazar sugrįš kaip Alita, o kiti originalūs aktoriai gali pakartoti savo vaidmenis.Alita: Mūšio angelas galėjo atvykti 2019 m., tačiau buvo diskusijų ir reikalavimų Alita: mūšio angelas 2 nuo pat originalo išleidimo. 2019 m. filmas, kurį režisavo Robertas Rodriguezas, o prodiuseris Jamesas Cameronas, seka tituluotą kiborgą, kuris atsibunda distopiniame pasaulyje su visiška amnezija. Netrukus ji sužino, kad turi neįtikėtiną kovinį meistriškumą, ir su šiomis žiniomis ima ieškoti tiesos apie savo praeitį. Nors tai nebuvo kasos sensacija, jo unikali estetika nuo to laiko surado kultą, kuris nuolat trokšta daugiau.

Deja, filmas uždirbo 404 milijonus dolerių visame pasaulyje (per Kasa Mojo), kuris skamba įspūdingai, tačiau, palyginti su 170 mln. USD biudžetu ir maždaug tiek pat rinkodaros išlaidų, Alita: Mūšio angelas buvo studijos nesėkmė. Dėl kasos rezultato visos ankstesnės diskusijos apie tęsinį buvo tarsi sustabdytos. Tačiau atrodo, kad Alita: mūšio angelas 2 grįžo ant stalo.


Susijęs

Alita: Mūšio angelas: 5 priežastys, kodėl mums reikia tęsinio (ir 5 priežastys, kodėl mums nereikia)

Alita: „Battle Angel“ buvo stebėtinai sėkmingas, todėl žiūrovai norėjo tęsti. Tačiau yra argumentų, kad tai yra atskiras filmas.

Alita: Battle Angel 2 Naujausios naujienos

Jonas Landau siūlo atnaujinimą

Nors naujienos apie tęsinį sklando lėtai, gamintojas už Alita: mūšio angelas 2 vis dar yra įsitikinęs filmo ateitimi. Prodiuseris Jonas Landau ne tik patikino nekantraujančius gerbėjus, kad vis dar vyksta derybos dėl ilgai laukto tolesnio projekto, bet ir išreiškė pasididžiavimą originaliu galutiniu produktu. Viename interviu Landau paminėjo “Noriu, kad tame pasaulyje galėčiau padaryti daugiau“, reiškia projektas yra didelis prioritetas tiek jam pačiam, tiek bendradarbiui Jamesui Cameronui.


Alita: Battle Angel 2 patvirtinta

Prodiuseriai tvirtina, kad artėja tęsinys

Rosa Salazar atrodo nustebusi filme „Alita: Battle Angel“.

Alita: mūšio angelas 2 yra patvirtintair tai buvo dar kartą patvirtinta prodiuseris Jamesas Cameronas Dar 2023 m. liepos mėn. Paklaustas apie būsimus projektus, Cameronas atsakė:O „Avatare“ aš dirbu Velingtone ir Los Andžele. O naujuose „Alita: Battle Angel“ filmuose dirbsiu OstinePrieš tai režisierius Robertas Rodriguezas atskleidė, kad derybos vėl vyksta 2023 m. gegužės mėn. Kino žiniatinklis).

Filmo kūrėjas paaiškino, kad apie tai kalbėjosi su prodiuseriais Cameron ir Jon Landau Alita: mūšio angelas 2su džiaugsmu pastebi,Taip, mes apie tai kalbėjome, todėl norėtume tokį sukurtiTačiau neaišku, kada pasirodys tęsinys, net jei jis bus patvirtintas. Rodriguezas pridūrė:Mes to dar nenustatėme tikrai… Jie smerkiami dėl visų avatarų dalykų, bet jie tikrai tuo užsiima“.


Robertas Rodriguezas ir Jamesas Cameronas yra entuziastingi

Alita pažvelgia į ką nors įskaudinta išraiška Alita: Mūšio angelas

Sąvoka „pokalbiai“ yra gana neapibrėžta, ir nelabai aišku, ar tęsinys jau pradėtas kurti, ar tai tik idėja.

Kol Alita: mūšio angelas 2 išleidimo data vis dar nežinoma (ir tikriausiai dar po kelerių metų), buvo naujausių naujienų apie Alita tęsinys, patvirtinantis, kad jis kuriamas. 2023 m. spalio 5 d. direktorius Robertas Rodriguezas pateikė atnaujinimą kada tęsinys Alita: Mūšio angelas galima tikėtis, atskleidžiant tai gamyba įjungta Alita 2 greičiausiai prasidės rimtai, kai bus išspręsti SAG-AFTRA streikai. Rodriguezas pasakė:Taip, mes su Jimu visada kalbame apie tai, kaip norėtume padaryti dar vieną „Alitą“… Mums patiktų“.


SAG/AFTRA streikas buvo sustabdytas 2023 m. lapkričio 9 d.

Pasibaigus minėtam streikui, prodiuseris Jonas Landau pakartojo Rodriguezo nuotaikas Alita: mūšio angelas 2Tai geras ženklas, kad viskas gali greitai prasidėti. Sąvoka „pokalbiai“ yra gana neapibrėžta, ir nelabai aišku, ar tęsinys jau pradėtas kurti, ar tai tik idėja. Jei filmas pradės bėgti, didesnės naujienos apie jo gamybą greičiausiai ateis anksčiau nei vėliau.

Alita: Battle Angel 2 Vaid

Kas galėtų sugrįžti dėl tęsinio?

Christophas Waltzas žiūri į kiborgą „Alita Battle Angel“.


Neįmanoma pasakyti, kas būtų jos dalis Alita: mūšio angelas 2 mesti, bet nesunku manyti, kad Rosa Salazar pakartotų Alitos vaidmenį. Salazar net pati tvirtai tai pasakė (per Skaitmeninis taisymas)paaiškinti, “Aš kovosiu, kad Alita 2 įvyktų iki laiko pabaigosUž Salazaro ribų, beveik visi originalai Alita aktoriai galėtų grįžti išskyrus vektorių vaidinusį Mahershalą Ali.

Edwardas Nortonas galėtų grįžti kaip franšizės piktadarys Nova ir Christophas Waltzas galėtų grįžti kaip Alitos tėvo figūra taip pat. 2023 m. gruodį originalus aktorius Jeffas Fahey davė optimistinis atnaujinimas Alita: mūšio angelas 2 kai jis vėl prabilo apie darbą su režisieriumi Robertu Rodriguezu. “Man patinka dirbti su Robertu Rodriguezu– pasakė Fahey,Ir mes vėl dirbsime kartu, tikiuosi, vasarą. Sukišti pirštai, kad pateksime į „Alita: Battle Angel 2“.“. Šis optimistiškas atnaujinimas Panašu, kad Fahey dar kartą atliks galvos medžiotojo McTeague vaidmenį.

Numanomas aktorius Alita: mūšio angelas 2 apima:


Aktorius

Alita: Battle Angel 2 Role

Rosa Salazar

Alita

Motorbolas Alitoje: mūšio angelas

Christophas Waltzas

Daktaras Dysonas Ido

Christophas Waltzas filme „Alita: mūšio angelas“.

Edvardas Nortonas

Nova

Nova žiūri į ką nors su pasitenkinimu Alita: Mūšio angelas

Jennifer Connelly

Daktaras Chirenas

Jennifer Connelly filme „Alita Battle Angel“.

Lana Kondor

Kiyomi

Kiyomi šypsosi žiūrėdama į „Alita: Battle Angel“.

Džefas Fahey

McTeague

McTeague žiūri stovėdamas prieš ieškomą plakatą Alitoje: Mūšio angelas

Susijęs

Alita: Mūšio angelas Aktoriai: Kas vaidina kurį personažą (ir kas padarė Mo-Cap)

„Alita: Battle Angel“ aktoriai užpildyti „Oskaro“ laureatais, nominantais ir mylimais žanro aktoriais. Štai kas vaidina žmogų, o kas – kiborgą.

Alita: Battle Angel 2 istorija

Alitos kova su Nova dar nesibaigė

Rosa Salazar rėkia, kai puola ir šokinėja oru Alita Battle Angel


Nors Robertas Rodriguezas apie potencialą nekalbėjo Alita: mūšio angelas 2 nesunku suprasti, kuria kryptimi eina franšizė. Kadangi Nova yra „Alita“ franšizės „Thanos“ lygio grėsmė ir išgyveno pirmajame filme, Alita 2 galėjo pamatyti, kaip tituluotas kiborgas susektų piktadarį ir atkeršytų už Hugo mirtį. Negana to, istorija galėjo pamatyti, kaip Nova aplankys miestą danguje Zalemą, apie kurį užsiminė pačioje paskutinėje Alita: Mūšio angelas.