Home Pramogos Black Butler – Emerald Witch Arc atskleidžia oficialų anonsą ir išleidimo langą

Black Butler – Emerald Witch Arc atskleidžia oficialų anonsą ir išleidimo langą

17
0Šis straipsnis apima besivystančią istoriją. Ir toliau susisiekite su mumis, nes pridėsime daugiau informacijos, kai tik ji bus pasiekiama.

Santrauka

  • „Black Butler“ patvirtino, kad 5 sezonas yra gaminamas, ir pritaikys „Emerald Witch Arc“, kuris bus išleistas 2025 m.
  • 5 sezoną animuos CloverWorks, o režisierius Kenjiro Okada.
  • Ciel ir Sebastian balsai naujajame sezone atliks atitinkamus vaidmenis.Juodas liokajus oficialiai grįžta į 5 sezoną, kuris ką tik gavo naują anonsą ir išleidimo langą. Sukurta pagal populiarią Yanos Toboso to paties pavadinimo mangą, Juodas liokajus neseniai grįžo į 4 sezoną su Public School Arc po dešimties metų, ir atrodo, kad anime čia pasiliks, pagaliau paskelbtas ir 5 sezonas.

Pagal X įrašą MangaMoguraRE, Juodas liokajus 5 sezoną grįš su Emerald Witch Arc, kuri yra turėtų pasirodyti 2025 m. Pranešimas buvo paskelbtas Juodas liokajus 2024 m. „Anime Expo“ parodoje ir kartu su nauju būsimos „Emerald Witch Arc“ anonsu, paskelbtu oficialiame „Crunchyroll“ „YouTube“ kanale.


5-ąjį sezoną taip pat animuos „CloverWorks“, o Kenjiro Okada grįš režisuoti naująjį sezoną. Originalus balsas Ciel (Maaya Sakamoto) ir Sebastianas (Daisuke Ono) taip pat pakartos savo vaidmenis.


Juodasis Butleris sugrįš 5 sezonui 2025 m

Artėjantį sezoną Cielis ir Sebastianas išvyks į Vokietiją

Atrodo, kad viešosios mokyklos lankas prieš kelias savaites baigėsi nuostabiu gerbėjų priėmimu Juoda Butlerio anime čia pasilikti, o gerbėjams gali nereikėti ilgai laukti, kol pamatys istorijos tęsinį. Artėjantį sezoną Cielis ir Sebastianas keliaus į mišką Pietų Vokietijoje tirti paslaptingų mirčių. Naujasis anonsas erzina pačią lanko pradžią, kur du bajorai vejasi lapę ir leidžiasi į minėtą prakeiktą mišką, kur susitinka į vilkolakį panašų padarą.


Šaltinis: MangaMogureRE/X, Crunchyroll/YouTube

Šis straipsnis apima besivystančią istoriją. Ir toliau susisiekite su mumis, nes pridėsime daugiau informacijos, kai tik ji bus pasiekiama.