Home Pramogos Emma Roberts „prarado“ darbus dėl savo šeimos

Emma Roberts „prarado“ darbus dėl savo šeimos

17
0


Emma Roberts tęsia savo kampaniją, siekdama pakeisti pasakojimą apie „nepo kūdikiai“ Holivude.

The Amerikietiška siaubo istorija žvaigždė neseniai pareiškė, kad „niekada negavo darbo“ dėl savo garsaus tėvo Erikas Robertsas ar net jos teta Julija Robertsbet dėl ​​jų „neteko poros“ vaidmenų.

„Praradau daugiau darbo, nei gavau dirbdama verslą“, – pasakojo Emma Roberts Puikuotis. „Žmonės turi savo nuomonę, o kartais tai nėra gera nuomonė apie jūsų šeimos narius. Niekada dėl to negavau darbo, žinau, kad dėl to tikrai netekau poros darbų.

Po jos prasiveržimo pagrindinį vaidmenį Nickelodeon serija Neįtikėtina (2004–2007) pasirodė Emma ir jos teta Julija Garis Maršalas2010 m. ansamblio romantinė komedija Valentino diena.

Tačiau kažkaip, Madame Web aktorė vengė būti paminėta Niujorko žurnalas2022 m.“Nepo kūdikis“ funkcija. – Ar turėčiau įsižeisti? Ema juokavo Puikuotis.

2024 m. vasario 25 d., Santa Monikoje, Kalifornijoje, Emma Roberts dalyvauja „Film Independent Spirit Awards“ apdovanojimuose. (Monica Schipper / Getty Images)

Monica Schipper / Getty Images

„Buvo pigus variantas visus įžymybių vaikus ant žurnalo viršelio ant kūdikių kūnų užklijuoti“, – tęsė ji. „Galbūt „Nepo Baby“ pokalbis būtų buvęs įdomesnis straipsnis, parašytas protingai tuštybės mugė su niuansais, bet vietoj to, tai buvo toks virusinis neapykantos žmonėms dalykas.

Emma anksčiau iššaukė seksistinį dvigubą standartą apie „nepo baby“ diskursą, naudodamasi dažnu tetos bendražygiu George’as Clooney pavyzdžiui. „Žmonės tikrai turi išankstinį nusistatymą apie tave“, – praėjusį mėnesį Bruce’o Bozzi laidoje sakė ji. Stalas dviems podcast’ai.

„Manau, kad yra dvi medalio pusės, žinote. Žmonės mėgsta sakyti: „Tu turi aukštą koją, nes turi šeimą šioje pramonėje“, bet tada kita pusė yra ta, kad tu turi labiau save įrodyti“, – tęsė Emma. „Be to, jei žmonės neturi (a) geros patirties su kitais jūsų šeimos nariais, jūs niekada neturėsite galimybės.

„Manau, kad yra ką pasakyti, kai visiems patinka vienos nakties sėkmės istorija. Taigi, jei nesate ta mergina iš niekur, kuri įsiveržė į Holivudą, žinote, kad yra toks žvilgsnis, kaip: „Na, tai buvo tavo tėtis“.

Emma sakė: „Aš visada juokauju: „Kodėl niekas nešaukia George’o Clooney, kad jis yra nepo kūdikis? (Jo teta) Rosemary Clooney buvo ikona.