Home Sportas Kas Anglija žais toliau 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje | Futbolas

Kas Anglija žais toliau 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje | Futbolas

19
0


Anglija baudiniais įveikė Šveicariją ir pateko į pusfinalį (Nuotrauka: Getty)

Anglija žais su Nyderlandais 2024 m. euras pusfinalyje po to, kai „Trys liūtai“ baudomis įveikė Šveicariją, o olandai nubraukė Turkiją.

Nepaisant to, kad niekur nežaidžia, Garethas Southgate’askomanda šiek tiek pagerėjo prieš Šveicariją, kuri paskutiniame ture nokautavo čempionų titulą gynusią Italiją.

Anglija buvo geresnė komanda pirmajame kėlinyje, kontroliavo kamuolį ir persikėlė į pavojingas zonas, nors nesugebėjo sukurti daug aiškių progų.

Ši tendencija tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kol Šveicarija pradėjo tvirtinti savo dominavimą ir 75-ąją minutę išsiveržė į priekį po Breelio Embolo atmušimo prie galinio virpsto.

Anglijos sirgaliai tuo metu neabejotinai bijojo blogesnio, tačiau Southgate’o vyrams prireikė mažiau nei penkių minučių, kad išlygintų rezultatą, o Bukayo Saka jį atkirto ir nuskriejo namo nuo baudos aikštelės krašto.

Baudinius prireikė po pratęsimo rezultatui 1:1, o Anglija nepriekaištingai atliko seriją, realizavo visus penkis taškinius smūgius ir progresavo po to, kai Jordanas Pickfordas atlaikė Manuelio Akanji pastangas.

Kas yra Anglijos pusfinalio priešininkai?

Anglijos rinktinės ketvirtfinalis buvo pirmasis, kuris buvo sužaistas šioje lygiosiomis, todėl Southgate’o komanda iš pradžių nežinojo apie savo pusfinalio varžovus.

Nyderlandai paskutiniame „Euro 2024“ ketvirtfinalyje žaidė su Turkija, o olandai laimėjo 2:1 Berlyne ir surengė intriguojantį pusfinalio susitikimą su Anglija.

Ronaldo Koemano komandai nepasisekė ir 35-ąją minutę Turkijai išvedė Sametą Akaydiną iš už nugaros.

Nyderlandai atėjo iš nugaros, kad nugalėtų Turkiją (Nuotrauka: Getty)

Tačiau Nyderlandai du kartus per šešias antrojo kėlinio minutes įmušė Stefaną de Vrij ir Merto Mulduro įvartį į savo vartus.

Nyderlandai, kurie nuo 2004 m. turėjo pasirodyti paskutiniame pusfinalyje, tarp 16-osios atlėkė Rumuniją ir tik pateko į atkrintamąsias kaip viena geriausių trečią vietą užėmusių komandų.

Jie surinko keturis taškus per tris D grupės rungtynes ​​su Lenkija, Austrija ir kita pusfinalio Prancūzija.

Nyderlandai savo Europos čempionato kampaniją pradėjo 2:1 įveikę Lenkiją, be įvarčių sužaidė lygiosiomis su Prancūzija ir 2:1 pralaimėjo Austrijai.

Jie tapo tik antrąja šalimi, kuri grupėje užėmė trečią vietą ir pateko į Europos čempionato pusfinalį po 2016 m. Europos čempionato čempionės Portugalijos.

Kada vyks Anglijos Europos 2024 metų pusfinalis?

Trečiadienio vakarą 20 val. Europos čempionato pusfinalyje Anglija susitiks su Nyderlandais. Finalas vyks sekmadienį.

Dortmundo BVB stadione vyksta Anglijos pusfinalis.

O kita lygiųjų pusė?

Kitoje burtų traukimo pusėje Prancūzija susikaus su Ispanija burnoje tirpstančioje pusfinalio akistatoje Miuncheno „Allianz“ arenoje.

Pasaulio čempionato finalininkė Prancūzija atkakliame ketvirtfinalyje baudiniais įveikė Portugaliją, o Ispanija nokautavo Europos čempionato šeimininkę Vokietiją.

Kitoje lygiųjų pusėje Prancūzija nugalėjo Portugaliją baudiniais (Nuotrauka: Getty)

Kaip Anglija reagavo į patekimą į pusfinalį?

Anglijos treneris Southgate’as sakė: „Aš taip didžiuojuosi žaidėjais. Maniau, kad žaidėme gerai. Turėjome itin gerai gintis kaip komanda.

„Sukėlėme jiems problemų dėl to, kaip panaudojome kamuolį. Visą žaidimą turėjome didelę grėsmę, kai Bukayo nusileido dešinėje.

„Buvome patenkinti pasirodymu, tada tu atsilieki ir turi parodyti kitas savybes. Žaidėjai parodė savo atsparumą, norą ir charakterį ir grįžo į žaidimą.

„Pratęsimas galėjo vykti bet kuriuo kitu būdu, ir puiki ramybė, kad būtų galima įmušti visas baudas.“

Jei norite daugiau tokių istorijų, patikrinkite mūsų sporto puslapį.

Sekite „Metro Sport“, kad sužinotumėte paskutines naujienas
Facebook, Twitter ir Instagramas
.

DAUGIAU: Trentas Alexanderis buvo sučiuptas atskleidžiantis, kad Anglijos žvaigždė nenorėjo atlikti baudinio

DAUGIAU: Bukayo Saka nusiuntė žinutę buvusiam „Arsenal“ kapitonui Granitui Xhakai, kai jį išmušė iš 2024 m. Europos čempionato.

DAUGIAU: Frankas Lampardas įvardijo Anglijos pogrupį, kuris turi startuoti 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje