Home Pramogos Jamesas Cameronas prisimena Joną Landau nuoširdžioje pagerbime

Jamesas Cameronas prisimena Joną Landau nuoširdžioje pagerbime

16
0


Jamesas Cameronas gedi artimo draugo ir bendradarbio mirties.

Po mirties Titanikas ir Avataras gamintojas Jonas Landauį OskarasRežisierius šeštadienį nuoširdžiu pareiškimu pagerbė savo velionį Lightstorm Entertainment partnerį.

„The Avataras šeima apgailestauja dėl mūsų draugo ir lyderio Jono Landau netekties“, – pradėjo jis pranešime, kuriame pasidalino Deadline. „Jo beprotiškas humoras, asmeninis magnetizmas, didelis dvasios dosnumas ir nuožmumas išliks mūsų Avataro visatos centre beveik du dešimtmečius.

„Jo palikimas yra ne tik jo sukurti filmai, bet ir asmeninis pavyzdys – nenumaldomas, rūpestingas, įtraukiantis, nenuilstantis, įžvalgus ir visiškai unikalus. Jis sukūrė puikius filmus ne turėdamas galią, o skleisdamas šilumą ir kino kūrimo džiaugsmą. Jis įkvėpė mus visus būti ir duoti geriausias savo jėgas kiekvieną dieną. Netekau brangaus draugo ir artimiausio bendradarbio 31 metus. Dalis manęs buvo atplėšta“, – pridūrė Cameronas.

Landau mirė penktadienį po 16 mėnesių trukusios kovos su vėžiu. Jam buvo 63 metai.

Jonas Landau ir Jamesas Cameronas demonstruoja cementą ant rankų savo rankų ir pėdsakų ceremonijoje 2023 m. sausio 12 d. TCL kinų teatre Holivude, Kalifornijoje. (Fredericas J. Brownas / AFP per „Getty Images“)

Eidamas „20th Century Fox“ filmų gamybos viceprezidentu, Landau prisijungė prie Camerono kaip COO savo naujai suformuotoje „Lightstorm Entertainment“, kur jie tapo kasų istorija. Titanikas (1997) ir dar kartą su Avataras (2009).

Praėjusį vasarį Landau prisiminė savo pirmą kartą dirbu su Cameronu kai jis buvo „Fox“ ir buvo paskirtas į režisieriaus 1994 m. veiksmo komediją Tikras melas. „Manau, kad Jimas buvo šiek tiek skeptiškas. Jis pasakė: „Taigi aš suprantu, kad būsime gana geri draugai. O gal ir ne“, – juokdamasis sakė jis „Deadline“ laidai Pete’as Hammondas „Behind the Lens“.

Nors Landau sakė, kad per tą filmą jie dirbo „priešingose ​​tvoros pusėse“, Cameronas vėliau atėjo pas jį su scenariju. Titanikas po to, kai paliko Foxą, ir Landau „įsimylėjo“ filmą.

“Mes tai padarėme kaip vienkartinį”, – prisiminė Landau prisijungęs prie “Lightstorm”. „Ir tai pavyko, santykiai veikė, ir aš manau, kad mes juos užmezgėme“.