Home Pramogos One Power Book Show suteikia man didžiulį pasitikėjimą naujuoju spinoffu

One Power Book Show suteikia man didžiulį pasitikėjimą naujuoju spinoffu

19
0


Santrauka

 • Galios visata išsiplėtė keliais sėkmingais atstumais, įskaitant
  Kanano auginimas
  .
 • Kanano auginimas
  įrodo, kad prakartėlės ​​nustatytos
  Galia
  Visata gerai veikia gilindama esamus personažus ir kurdama pasaulį.
 • „Vaiduoklis ir Tommy“ priešistorė,
  V galios knyga: kilmė
  galėtų būti net geriau nei
  Kanano auginimas
  nes jame sutelkti du patraukliausi franšizės veikėjai.Nors originalas Galia 2020 m. pasirodė jo finalas, džiaugiuosi galėdamas grįžti į kriminalinės dramos pasaulį dar kitu kampu būsimoje „Vaiduoklių ir Tomio“ priešistorėje – ir dar vienoje Galia Laida „Knyga“ dar kartą patvirtina mano optimistišką požiūrį. Sukūrė ir prodiusavo Courtney A. Kemp, bendradarbiaudama su Curtis „50 Cent“ Jackson. Galia nusileido Starz dar 2014 m. ir galiausiai veikė šešis sėkmingus sezonus. Nors Galiaveikėjų rinkinys išsiplėtė tęsiant seriją, šou daugiausia dėmesio buvo skirta Džeimsui Sent Patrickui (Omaris Hardwickas), negailestingas prekiautojas, vadinamas Ghost.


Priverstas naršyti nuolat besikeičiančius aljansus ir policijos vykdomus tyrimus, Jamesas taip pat neturi pačių tvirčiausių santykių su savo žmona Tasha (Naturi Naughton) ar savo vaikais – Tariku, Raina ir Yasmine. Tačiau Vaiduoklis turi kitų įtikinamų santykių už savo šeimos ribų. Net ir po to Galiašokiruojanti pabaiga jo serijos finale vis dar galvoju Tommy Eganas (Joseph Sikora), vaiduoklio nusikaltėlis partneris ir geriausias draugas, yra vienas geriausių serialo personažų. Jau vien dėl šio fakto mane džiugina Ghost and Tommy spinoffas, bet tai jau kita Galia šou, kuris suteikė man iš naujo tikėjimą franšize.

Galia Franšizės šou

Išleidimo data

Galia

2014–20

Galios knyga II: vaiduoklis

2020 – dabar

III galios knyga: Kanano auginimas

2021 – dabar

IV galios knyga: jėga

2022 – dabar

V galios knyga: kilmė

TBAIII galios knyga: Kanano auginimas įrodo, kad galios visata gali veikti

„Power’s Spinoffs“ buvo nepaprastai sėkmingas

Žiūrint Visi Galia ir Galios knyga spinoffs yra didelis užsakymas, tačiau tai privaloma kiekvienam franšizės gerbėjui, ieškančiam viso serialo veikėjų vaizdo. Visų pirma, III galios knyga: Kanano auginimas – pirminės serijos ir antrojo įžanga Galia „Starz“ žaliai apšviestas spinoffas yra kriminalinė drama, kurią būtina žiūrėti. Užuot sutelkę dėmesį į vaiduoklį ir Šv. Patriko šeimą, Kanano auginimas gilinasi į ankstyvuosius Kanan Star metus (vėliau suvaidino EP Curtis “50 Cent” Jackson), kai jis bando įsitraukti į narkotikų platinimo žaidimą.


Kurdamas savo pasaulį,
Kanano auginimas
gali atsistoti pati…

Yra daug kas veikia Kanano auginimas. Pirmiausia, seriale gausu galingų pasirodymų ir puikiai pavyksta sukurti 1990-ųjų sceną. Spinoffas ne tik pasakoja gerą atskirą istoriją, jis išplečia Galia visatą ir pagilina jos pagrindinius veikėjus. Nenuostabu, kad Kanano auginimas 4 sezonas jau pakeliui. Kurdamas savo pasaulį, Kanano auginimas geba stovėti savarankiškai; buvimas spinoffu ar įžanga neapibrėžia pasirodymo. Man tai yra didybės ženklas – ir nuostabus ženklas ateičiai Galia spinoffs.


Susijęs

Aš nerimauju dėl galios IV knygos: jėgos pabaiga po naujo pranešimo apie „Spinoff“.

„Power“ franšizė ką tik paskelbė apie naują spinoffą, o „Knygai IV: Force“ artėjant prie pabaigos, man kyla vienas didelis susirūpinimas dėl pasirodymo pabaigos.

.

„Power’s Ghost“ ir „Tommy“ prakartėlė gali būti net geresnė nei Kanano iškėlimas

„Power Prequel“ gali sutelkti dėmesį į pagrindinius franšizės veikėjus

Omari Hardwick kaip James St. Patrick valdžiojeJoseph Sikora ir Omari Harwick valdžioje50 Cent, Joseph Sikora ir Omari Harwick valdžiojeOmari Hardwick kaip vaiduoklis su mobiliuoju telefonu prie ausies Power

Išgyvenęs originalios laidos šeštojo sezono finalą, Tommy jau vaidina IV galios knyga: jėgabet veikėjas turi pasirodyti dar vienoje franšizės išvykoje. Kaip Kanano auginimasKitas Galia Spinoff taip pat bus įžanga Jo centre bus vaiduoklis ir Tommy, parodydami, kaip susitiko geriausi draugai ir įsitraukė į narkotikų žaidimą. Ne tik vaiduoklis ir Tommy santykiai yra vienas iš Galia franšizė, mano nuomone, yra patraukliausia, bet V galios knyga: kilmė užpildys kai kuriuos paskutinius trūkstamus puslapius Džeimso Sent Patriko dešimtmečio siužete.

Galia (2014 m.)

Galia

„Power“ yra kriminalinis dramos serialas, kurį sukūrė Courtney A. Kemp ir prodiusavo Curtis „50 Cent“ Jackson. Laida seka Džeimsą „Vaiduoklį“ St. Patricką, turtingą naktinio klubo savininką, gyvenantį dvigubą gyvenimą kaip pelningo narkotikų tinklo karalius, valdantis šeimos ir verslo problemas ir bandantis tapti teisėtu. Serialas, kuriame vaidina Omari Hardwick, nagrinėja galios, lojalumo, išdavystės ir atpirkimo Niujorke temas.

Aktoriai
Omari Hardwick, Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Shane’as Johnsonas, Rotimi, Michaelas Rainey jaunesnysis, La La Anthony

Išleidimo data
2014 m. birželio 7 d

Metų laikai
6

Kūrėjas (-ai)
Courtney A. Kemp