Home Pramogos Ryanas Reynoldsas erzina kitą Hugh Jackmano komandą

Ryanas Reynoldsas erzina kitą Hugh Jackmano komandą

15
0


Ryanas Reinoldsas ir Hugh Jackmanas ir toliau demonstruoja savo populiarumą su visiškai nauju žanru.

Kai pora reklamuoja savo naują Stebuklas filmas Deadpool & WolverineReynoldsas atskleidė, kad jis ir Jackmanas „netrukus“ kartu kuria kitą filmą, kuris nukryps nuo superherojų žanro.

„Turime vieną, kurį netrukus ketiname padaryti“, – sakė jis Pramogų savaitraštis.

„Sakyčiau, kad (mūsiškiai) yra kaip bet kokie sėkmingi ir veikiantys santykiai: dvi šalys palaiko viena kitą“, – aiškino Reynoldsas. „Aš visada siekiu, kad Hugh įmuštų įvartį ir laimėtų. Taip pat žinau begalinį jo širdies ir proto niuansą ir tai, kas jis yra. Iš pirmų lūpų galiu pasakyti, kad jis yra žmogus, už kurį ne tik verta įsišaknyti, bet ir už kurį neįmanoma nepritarti.

Ryanas Reynoldsas ir Hughas Jackmanas Deadpool & Wolverine.

„Marvel“ / „Walt Disney Studios“ filmai / „Everett“ kolekcija

Po to Deadpool & Wolverine buvo išleistas liepos 26 d. Kinijojedieną, kai JAV buvo išleista „Reynolds and Jackman“. atvyko į Šanchajų šią savaitę reklamuoti filmą su režisieriumi Shawn Levy. Tai yra pirmasis franšizės produktas, kuriam išleidžiama taip trokštama Kinija.

Reynoldsas ir Jackmanas trečią kartą pakartoja savo tituluotus „Marvel“ herojus Deadpool filmas, kuriame jie keliauja laiku ir erdve vykdydami savo misiją nugalėti bendrą priešą.

Anksčiau jie kartu vaizdavo superherojus mutantus 2009 m. Jackmano atskirame filme X-Men kilmė: Wolverine.