Home Pramogos Visažinančio skaitytojo požiūrio anime oficialiai paskelbta su nauju anonsu

Visažinančio skaitytojo požiūrio anime oficialiai paskelbta su nauju anonsu

13
0Santrauka

 • Visažinančio skaitytojo požiūris
  paskelbė, kad Aniplex kuria anime.
 • Remiantis populiariu singNsong interneto romanu,
  Visažinančio skaitytojo požiūris
  gali konkuruoti su
  Solo niveliavimas.
 • Projekto išleidimo langas ir animacijos studija dar neatskleidžiama.Internetiniai filmai ir „Line Manga“ populiariausia „manhwa“ serija, Visažinančio skaitytojo požiūris, pagaliau paskelbė, kad iš tiesų kuriamas anime ir trumpas anonsinis vaizdo įrašas. Remiantis populiariu interneto romanu, kurį parašė singNsong, Visažinančio skaitytojo požiūris yra viena iš labiausiai laukiamų anime adaptacijų, kuri netgi gali konkuruoti su panašiais Solo niveliavimas.

Pagal @ įrašą Xanimetv_jp, Visažinio skaitytojo požiūris bus pritaikytas Aniplex anime. Projektas buvo paskelbtas „Anime Expo 2024“ parodoje „Crunchyroll Industry Panel“ ir kartu su trumpu anonsu, paskelbtu oficialiame „Crunchyroll“ „YouTube“ kanale.


Šiuo metu nėra jokios kitos informacijos, kuri animacijos studija imsis projekto. To paties išleidimo langas taip pat dar neatskleistas, tačiau gerbėjai gali sekti naujienas apie anime adaptaciją Visažinančio skaitytojo požiūrisnaujai sukurtas žiniatinklio domenas už tą patį.


„Aniplex“ turi parengti visažinio skaitytojo požiūrį

Parengta pagal Manhwa, kurią parašė singNsong ir iliustravo Sleepy-C

Naujasis anonsas suteikia gerbėjams žvilgsnį į istoriją su manhwa ištraukomis ir panelėmis, įskaitant keletą scenų, kaip Dokja susirėmė su Joonghyuk. Visažinančio skaitytojo požiūris yra vienas iš „Redice Studio“ populiariausias „manhwa“. po to Solo niveliavimas su tokia pat stulbinančiais vaizdais ir, ko gero, dar geresne istorija ir bus įdomu pamatyti, ar anime pavyks atkartoti Solo niveliavimassėkmė.


Šaltinis: @animetv_jp/X, Crunchyroll/YouTube, Visažinančio skaitytojo požiūris Anime svetainė