Home Pramogos Visi 9 kostiumų sezonai, įvertinti nuo blogiausio iki geriausio

Visi 9 kostiumų sezonai, įvertinti nuo blogiausio iki geriausio

14
0


Santrauka

  • „Suits“ 7 sezonas yra prasčiausias serialo sezonas, pasižymėjęs vieno iš pagrindinių veikėjų pasitraukimu ir dėmesio stoka teisinėms byloms.
  • 8-asis kostiumų sezonas buvo pasikartojantis ir jam trūko jo pirmtakų patrauklumo, o nauji personažai nebuvo gerai įvertinti.
  • 9 kostiumų sezonas jautėsi skubotas ir nepakankamai išvystytas, tačiau Mike’o Rosso sugrįžimas pridėjo teigiamą atspalvį, primenantį ankstesnius sezonus.Kostiumai (2011–2019 m.) yra viena iš populiariausių visų laikų teisinių dramų, kurioje yra aiški sezonų tvarka nuo blogiausio iki geriausio. Iš viso devynis sezonus veikia JAV tinkle, Kostiumai yra geriausiai žinomas dėl savo įvairių veikėjų, kurie turi natūralią chemiją vienas su kitu ir gali užmegzti įsimintiną ir greitą dialogą. Veiksmas teismo salėje kartu su pribloškiančia asmenine drama buvo sukurta laidai, kuri sugebėjo išlikti kultūriškai aktuali dar ilgai po jo pabaigos.

KostiumaiPersonažų aktoriai ir visa serialas buvo ir tebėra labai gerai vertinami, nes sulaukė naujo gyvenimo, kai „Netflix“ pasirodė kaip viena iš žiūrimiausių transliacijos paslaugos laidų. Tačiau ne kiekvienas sezonas yra sėkmingas. Kaip Kostiumai ir toliau, tam tikrais taškais jis prarado savo pagrindą, todėl siužetas buvo blankus. Nors vėlesni sezonai nebuvo tokie stiprūs kaip ankstesni, pasirodymas galiausiai išliko toks hitas, kad Kostiumai Spinoff šou rengiamas.


Susijęs

„Suits LA“: aktoriai, istorija ir viskas, ką žinome apie „The Suits Spinoff“.

„Suits“ atranda naują gyvenimą transliacijos srityje – „Suits LA“ buvo paskelbta, kuri tęs populiarią teisinę dramą Vakarų pakrantėje.


9 7 sezonas

16 serijų, 2017–2018 m

Kostiumai 7 sezonas išlieka įsimintinas dėl netinkamų priežasčiųįskaitant išvykimas vieno iš kostiumai Pagrindiniai veikėjaiJessica Pearson (kuri surengė savo trumpalaikį spinoff šou). Jessica paliko šou 6 sezone, o tai padarė didelį smūgį pasirodymui. Likę epizodai atrodė kaip visiškai kitokios serijos dalis po to, kai Jessica Pearson pasitraukė 6 sezono viduryje. Nors Jessica grįžo kaip pasikartojantis veikėjas, vis tiek atrodė, kad kažko trūksta.


Mike’as išėjo iš kalėjimo ir vėl grįžo į Pearson Spectre Litt.

Papildomai, sezone trūko dėmesio teisinėms byloms, dėl kurių pasirodymas visų pirma buvo patrauklus. Šis rezultatas buvo atgrasus, nes Mike’as išėjo iš kalėjimo ir vėl sugrįžo į Pearson Spectre Litt, o tai reiškė, kad jis vėl galėjo dirbti su Harvey, bet tai nebuvo pagrindinis 7 sezono akcentas. Donnos ir Harvey romanas taip pat nebuvo populiarus tarp žiūrovų. , o kaip jis pradėjo riedėti, atrodė nenatūraliai.

Nors sezonas buvo nuviliantis, buvo ir teigiamų akimirkų. Geriausias sezono epizodas buvo dešimtasis „Donna“, kuriame buvo matyti, kaip Andrew Malikas norėjo nuversti Harvey ir pakvietė Donną atsakyti į klausimus prisiekęs, o tai atremdavo visą firmą į sieną.


8 8 sezonas

16 serijų, 2018–2019 m

Kostiumai 8 sezonas atrodė kaip pabaigos pradžia. Siužetinės linijos pradėjo kartotis ir persistengtiir sezonas galiausiai atrodė lyg žingsnis žemyn nuo savo pirmtakų. Mike’o ir Reičelės išvykimas 7-ojo sezono pabaigoje priešinosi šou, o naujų personažų pristatymas nebuvo sėkmingas. Samantha Wheeler (Katherine Heigl) pateko į nuotrauką, bet negalėjo prilygti pasitraukiančioms žvaigždėms, nes jautėsi nepatinkanti ir šiek tiek erzinanti.

Harvey ir Samantos kova dėl valdžios nesukėlė žiūrovų susidomėjimo.


Kostiumai taip pat yra geriausias, kai daugiausia dėmesio skiria didelės svarbos teisinėms byloms ir laikosi to, kas iš pradžių buvo puikus. Šis sezonas buvo per daug susikoncentravęs į dramą įmonėje. Ši drama, tokia kaip Harvey ir Samantos kova dėl valdžios, nesukėlė žiūrovų susidomėjimo taip, kaip kiti konflikto momentai. Nors tai tikrai nebuvo pati geriausia Kostiumai sezonų reitingą, jis turėjo kai kurių atpirkimo savybių, pavyzdžiui, įtemptas dialogas ir likusių veikėjų sąveika.

7 9 sezonas

10 serijų, 2019–2019 m


Idealiu atveju Kostiumai būtų pasibaigęs aukšta nata, bet taip nebuvo. Paskutinis sezonas jautėsi greitu tempunes tai buvo tik 10 serijų, trumpesnė nei dauguma Kostiumai sezonus. Dėl šio fakto tam tikros siužetinės linijos atrodė nepakankamai išvystytos, o tai nėra pati geriausia situacija pasirodymui, apimančiam keletą bėgančių lankų. Kostiumai ir toliau jautė tuštumą, kurią paliko keli veikėjai, ir tai atrodė kaip persikrovimas.

Po Louis vestuvių Harvey pasipiršo Donai ir išvyksta į Sietlą.

Geriau nei 7 ir 8 sezonai buvo tai, kad Mike’as Rossas sugrįžo į pasikartojantį vaidmenį. Šis sugrįžimas privertė šou pajusti savo ankstyvąsias dienas, o tai yra neabejotinai teigiama. Geriausias epizodas buvo serialo finalas, kuris užbaigė serialą kaip meilės laiškas, dėl kurio gerbėjai įsimylėjo Kostiumai pirmoje vietoje. Harvey vėl atsiremia į sieną, kur yra geriausias. Po Louis vestuvių Harvey pasipiršo Donai ir išvyksta į Sietlą dirbti su Mike’u ir Reičele.


6 4 sezonas

16 serijų, 2014–2015 m

Kostiumai 4 sezonas nėra blogas, bet nepamirštamas. Atvejai buvo įdomūs ir demonstravo komandos įgūdžius, o tai buvo pagrindinis pliusas ir dalis to, dėl ko pasirodymą žiūrėti taip smagu. Išskyrus tai, mažai kas daro šį sezoną išskirtiniu. Jame daug dėmesio buvo skirta aktorių iššūkiamspavyzdžiui, Reičelės noras stoti į teisės mokyklą, jos santykiai su Mike’u ir Donna, bandanti išsiaiškinti savo ateitį. Tuo metu tai buvo svarbūs momentai, tačiau žiūrint visą seriją jie atrodė menki.

Terrence’as Wolfas ateina po Donnos darbo, o Harvey turi rasti būdą, kaip ją išgelbėti.


Tai pasakius, šį sezoną buvo du geriausi Kostiumai epizodų per visą seriją. Jie pasirodė sezono pabaigoje su priešpaskutine serija „Intent“ ir finale „This is Rome“, kurioje įmonei iškilo didelės grėsmės. Filme „Intent“ Terrence’as Wolfas ateina po Donnos darbo, o Harvey turi rasti būdą, kaip ją išgelbėti. Filme „Tai yra Roma“ Louis pasitraukia ir nuvilioja klientus į savo naują įmonę, kuri siunčia Harvey ieškoti kurmio įmonėje.

5 2 sezonas

16 serijų, 2012–2013 m


Kostiumai 2 sezonas išlieka puikus, nes jame daugiausia dėmesio skiriama charakterio kūrimui, o tai lemia tolesnius sėkmės sezonus. Žiūrovai pamatys, kaip Mike’as sprendžia rimtus etinius konfliktus ir sužino, kaip jis nusprendžia juos spręsti. Sezono metu Harvey ir Louisas taip pat varžosi vienas prieš kitą. Jų kova dėl valdžios yra puikus būdas pabrėžti jų asmenybes ir leidžia žiūrovams pajusti, kad jie geriau supranta veikėjus. Advokatų kontoros politika ir patenkinti paskutiniai sezono epizodai daro jį vienu geresnių sezonų.

Tai daug daugiau padėjo sukurti ateitį ir padidino vidinę įtampą įmonėje


Danielio Hardmano, buvusio partnerio, kuris buvo išvykęs ir grįžta bandyti perimti firmą Harvey sąskaita, sugrįžimas padidina sezono įtampą. Kai Harvey netenka darbo, tai tikrai padidina statymus ir mato, kad jis yra galingiausias ir gudriausias, kai grįžta į priekį. Šis sezonas nebuvo toks kritikų įvertintas kaip pirmasis, tačiau jis padėjo sukurti daug daugiau. ateitį ir padidino vidinę įtampą įmonėje iki beveik nepakeliamo lygio.

4 3 sezonas

16 serijų, 2013–2014 m

Pamatęs Harvey ir Mike’ą vėl veiksme, 3 sezonas skiriasi. Jiedu įrodo, kad jie vis dar yra galingas duetas ir gali lengvai įveikti keletą įdomių iššūkių. Sezonas siūlo puikų veikėjų asmeninio ir profesinio gyvenimo derinį, suteikiantį žiūrovams geriausius iš abiejų pasaulių. Pateiktos teisinės bylos yra žavios (nors kai kurios yra šiek tiek nutolusios) ir išlieka geriausios seriale. Sezonas labai linksmas, tačiau kai kurios romantiškos siužetinės linijos jautėsi nenatūraliai, tai šiek tiek pristabdė.


Šis sezonas yra tas, kai Mike’as nusprendžia mesti, kol jo apgaulė nepasivijo.

Šį sezoną Mike’as nusprendžia mesti, kol jo apgaulė nepasivijo, tačiau šiuo metu jau beveik per vėlu. Jis žino, kad galiausiai turi atsistoti ir pripažinti savo nusikaltimus, bet tiki, kad gali tai padaryti ir pasišalinti, o tai netiesa. Finalas „No Way Out“ yra geriausias sezono epizodas, kai Mike’as išeina apsaugoti savęs ir Harvey, nors sugrįš 4 sezone savo nenaudai.

Susijęs

Kostiumų aktorių ir veikėjų vadovas

„USA Network“ ilgai trunkančioje teisinėje dramoje „Suits“ buvo parodyta daugybė aktorinių talentų – nuo ​​žinomų veteranų iki būsimų žvaigždžių.


3 5 sezonas

16 serijų, 2015–2016 m

Kostiumai 5 sezonas, be abejo, yra serialo kulminacija, kur šou galėjo baigtis, ir tai yra vienas geriausių serialo sezonų. Pasitenkinimas buvo keliais atžvilgiais, įskaitant ilgalaikius Mike’o ir Reičelės santykius „ar jie nedarys“, kai jie galiausiai susijungė. Saldžios siužetinės linijos yra tvirtas gretinimas su rimtesnėmis, pavyzdžiui, Harvey ir Paulos išsiskyrimu, todėl sezonas yra emociškai subalansuotas.

Šiame sezone pasirodė geriausia serija iš visų
Kostiumai
sezonas „Tikėjimas“.


Likusi charakterio dinamika jaučiasi stipri ir natūrali, o tai yra viena geriausių jo dalių Kostiumai. Sezonas taip pat pristatė daug įdomių teisinių bylų, kurios nesikartojo ar paseno. Šį sezoną pasižymėjo geriausias serialas iš bet kurio Kostiumai sezonas“Tikėjimas”. Šis epizodas yra sezono vidurio finalas, dėl kurio Mike’as patenka į kalėjimą. Jis vedęs ir nusprendė išvykti, kad apsisaugotų, kai pasirodys federaliniai agentai ir jį suims. Jis negali išvengti teisingumo, todėl tai yra visos serijos akcentas.

2 6 sezonas

16 serijų, 2016–2017 m


Kas daro Kostiumai 6 sezonas vienas iš absoliučiai geriausių yra tai, kaip jis jaučiasi kaip kalneliai su daugybe pakilimų ir nuosmukių, kurie nuo pradžios iki pabaigos atrodo patrauklūs. Kiekvienoje serijoje pagrindinis dėmesys skiriamas įtraukiančioms teisinėms byloms ir jos išlieka vieni geriausių iš serijos, kai Harvey ir Mike’as bando išsiaiškinti, kaip jas laimėti, nepaisant didžiulių šansų prieš juos. Taip pat buvo švenčiamas Mike’o grįžimas į šou, todėl sezonas buvo ištikimas šou šaknims.

Geriausias sezono siužetas pasirodė tarp sezono pabaigos „PSL“

„Pearson Spectre Litt“ darbuotojų dinamika buvo vienodai patraukli, pavyzdžiui, kovos dėl valdžios, kilusios Louisui pasiūlius tapti partneriu. Geriausias sezono siužetas pasirodė tarp sezono pabaigos „PSL“. Čia Mike’as išeina iš kalėjimo, o Harvey randa būdą, kaip grąžinti jį kaip konsultantą. Šiame epizode taip pat Jessica paliko įmonę (ir serialą), todėl tai buvo jaudinantis ir emocingas paskutinis veikėjo epizodas.


1 1 sezonas

12 serijų, 2011–2011 m

Nenuostabu, kad Kostiumai tapo reiškiniu, kurį ji svarsto, koks išskirtinis yra pirmasis jos sezonas. Tai įrodė, kad jis turėjo visas pagrindines sėkmės laidas, įskaitant aktorius, kurie tryško chemija, ir siužetus, kurie sugebėjo sukurti sceną visam pasirodymui. Prielaida ir veikėjai buvo stiprūs, be jokių sudėtingų epizodų, reikalingų norint pateikti pagrindinę informaciją. Įžanginis sezonas suteikė šmaikščių pokštų ir įsimintinų dialogų toną, dėl kurių pasirodymas buvo sėkmingas.


Bandomųjų sezonų tikslas – pritraukti žiūrovus ilgam laikui ir Kostiumai 1 sezonas padarė būtent tai. Pirmąjį sezoną vidutiniškai žiūrėjo daugiau nei bet kurį kitą sezoną – kiekvieną seriją žiūrėjo 3,47 mln. Televizija pagal numerius). Nuo nuostabaus piloto, kur Harvey atvedė Mike’ą, kuris neturėjo teisės išsilavinimo, iki „Šunų kovos“, kurioje buvo geriausia teismo byla iš visos serijos. Kostiumai pataikė į visus cilindrus ir tapo didžiuliu smūgiu.

Tinka TV laidos plakatui

Kostiumai

Suitsas seka Mike’ą Rossą (Patrick J. Adams), kuris, nors ir niekada nelankė teisės mokyklos, gali panaudoti savo fotografinę atmintį, kad taptų teisininku. Teisinė drama vyko nuo 2011 iki 2019 m. iš viso devynis sezonus, joje taip pat vaidino Gabriel Macht, Meghan Markle, Sarah Rafferty ir Rickas Hoffmanas.

Aktoriai
Patrick J. Adams, Sarah Rafferty, Gabriel Macht, Meghan Markle Rickas Hoffmanas, Gina Torres, Amanda Schull, Dule Hill, Katherine Heigl

Išleidimo data
2011 m. birželio 23 d

Metų laikai
9

Tinklas
JAV