Home Sportas Emmos Raducanu sprendimas užbaigia Andy Murray karjerą Vimbldone

Emmos Raducanu sprendimas užbaigia Andy Murray karjerą Vimbldone

14
0


Emma Raducanu pasitraukė iš Vimbldono mišrių dvejetų, o tai reiškia, kad Andy Murray žaidė paskutines rungtynes ​​šiame turnyre (Nuotrauka: Getty)

Andy Murray po to jam buvo atsisakyta žaisti paskutines Vimbldono rungtynes Emma Raducanu pasitraukė iš mišrių dvejetų susidūrimo, motyvuodama dešiniojo riešo sustingimu.

Buvo labai laukiama dviejų garsiausių Didžiosios Britanijos žaidėjų susijungimo padovanoti Murray paskutinę gulbės giesmę Visos Anglijos klube.

Jie turėjo žaisti Zhang Shuai ir Marcelo Arevalo ketvirtose rungtynėse „Court One“ šeštadienį, tačiau Raducanu pasitraukė prieš kelias valandas.

Pareiškime rašoma: „Deja, šįryt pabudau nuo dešiniojo riešo sustingimo, todėl nusprendžiau priimti labai sunkų sprendimą šįvakar pasitraukti iš mišrių dvejetų.

„Esu nusivylęs, nes labai laukiau, kada galėsiu žaisti su Andy, bet turėjau pasirūpinti“.

Raducanu ketvirto turo vienetų rungtynes ​​žais sekmadienį prieš Lulu Sun, ir suprantama, kad ji per daug stumia savo kūną po to, kai praėjusiais metais buvo operuota abu riešai ir viena čiurna, todėl aštuonis mėnesius neleido.

Tai bus didžiulis nusivylimas bilietų turėtojams ir Murray’ui, kurio karjera ketvirtadienį buvo švenčiama Centro aikštėje po pirmojo rato pralaimėjimo vyrų dvejetų varžybose kartu su savo broliu Jamie.

Andy Murray ir Emma Raducanu turėjo kartu žaisti mišrius dvejetus (Kreditai: John Salangsang / Shutterstock)
Andy Murray nebežais varžybų Vimbldone (Nuotrauka: PA)

Po to škotas tvirtino, kad nepasikeis, sakydamas: „Žinau, kad dabar laikas. Aš tam pasiruošęs“.

Jis išvyks į šeimos atostogas prieš ruošdamasis paskutiniam savo karjeros renginiui Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, kur dalyvauja vienetų ir dvejetų varžybose su Danu Evansu.

Tuo tarpu Raducanu turi tikėtis, kad problema nesugadins jos bėgimo Vimbldone, nes 21-erių futbolininkė dabar nori pasiekti bent ketvirtfinalį.

Atrodo, kad nerimauti nėra per daug, nes Raducanu šeštadienį pataikė į „All England“ klubą, nors buvo pavaizduota nepatogiai.

Buvęs „US Open“ čempionas prieš vėliau šeštadienį vyksiantį „Euro 2024“ ketvirtfinalio susitikimą vėl vilkėjo Anglijos marškinėlius.

DAUGIAU: Kodėl Emma Raducanu dabar yra rimta pretendentė į Vimbldono titulą

DAUGIAU: Šį savaitgalį Londono orai toli gražu nėra vasariški

DAUGIAU: Sonay Kartal svajonių Vimbldono bėgimas baigėsi, kai Coco Gauff įveikė Didžiosios Britanijos atranką