Home Verslas Ar Danielis Ricciardo būtų puikus Sergio Perezo pakaitalas?

Ar Danielis Ricciardo būtų puikus Sergio Perezo pakaitalas?

15
0


Prasideda kvailas Formulės 1 sezonas, nes artėjant vasaros pertraukai 2025 m.

„Red Bull“ vis dar pirmauja abiejuose čempionatuose su triskart pasaulio čempionu Maxu Verstappenu, tačiau jo komandos draugas Sergio Perezas patiria vis didesnį spaudimą.

Perezas šį sezoną dar nėra iškovojęs „Grand Prix“ ir ant prizininkų pakylos nebuvo lipęs paskutines šešias lenktynes. Tai drastiškas nusižengimas vairuotojui, turinčiam lenktynes ​​laimėjusio automobilio patirtį.

Jis pasirašė naują sutartį su Austrijos komanda iki 2026 m. pabaigos, o tai tikėjosi, kad „Red Bull“ išlaikys komandos harmoniją.

Nors sparti „McLaren“ pažanga kuriant savo automobilį sukels nebent harmoningą atmosferą, jei pasaulio čempionai išliks spaudžiami, vidutiniški Perezo pasirodymai nepadės.

Buvo pranešta, kad Danielis Ricciardo yra kandidatas pakeisti Perezą 2025 m., jei jis galės išlaikyti savo formos pakilimą RB. Dviejų taškų pelnymas per paskutines trejas lenktynes ​​turėtų suteikti jam pasitikėjimo savimi metų viduryje.

Australas puikiai pasirodė per 2014–2018 m. „Red Bull“ komandą – paskutiniais metais laimėjo Monako Grand Prix, o 2017 m. čempionato įskaitoje įveikė komandos draugą Verstappeną.

Priešingai, praėjusių metų viduryje, kai grįžo į Formulę 1, jis dar nepateko į antraštes, o RB klesti komandos draugui Yuki Tsunodai tobulėjant.

Šis nuosmukis tęsėsi po varginančio dvejų metų darbo McLaren, kur jam sunkiai sekėsi susitarti su komandos draugu Lando Norrisu.

Atrodo, kad Ricciardo blankūs pasirodymai nepadaro jo patraukliu geriausios komandos perspektyva, tad kodėl „Red Bull“ galvoja apie savo buvusį pilotą?

Atrodo, kad JK įsikūrusiai komandai trūksta galimybių. Carlosas Sainzas ieško važiavimo, bet vargu ar prisijungs prie „Red Bull“ dėl įtampos liko po jo ir Verstappeno „Toro Rosso“ komandos draugų 2015 m.

„Red Bull“ negalvoja apie Tsunodą, nepaisant pagerėjusių 2024 m. pasirodymų. Komandos atsarginis pilotas Liamas Lawsonas padarė įspūdį per trumpą laiką „AlphaTauri“ kartu su Tsunoda, tačiau šuolis tiesiai į „Red Bull“ aikštės priekyje gali būti žingsnis. per toli.

Ricciardo gali būti geriausias pasirinkimas iš minimalių galimybių dėl savo patirties ir suteikto stabilumo, jau rungtyniavęs su Verstappenu, nors pastaruoju metu jam trūko neapdoroto greičio ir nesugebėjo surengti kelių gerų pasirodymų iš eilės.