Mbappe vis dar nesijaučia gerai po nosies traumos

24
0

Prancūzų kapitonas stengiasi rasti geriausio lygio dėvėdamas apsaugines priemones

Kyliano Mbappé nosies trauma ir toliau kelia susirūpinimą Prancūzijos rinktinei prieš 2024 m. Europos čempionato pusfinalį prieš Ispaniją. Prancūzų kapitonas nebuvo geriausias prieš Portugaliją ir paprašė jį pakeisti per pratęsimą. Prancūzija 5:3 užsitikrino pergalę baudinių serijoje po lygiosios per pagrindinį ir pratęsimą „Volksparkstadion“ stadione.

„Tokie yra futbolininko ypatumai. Jūs visada turite dalyvauti komandinėje veikloje ir bet kuriuo momentu esate įpareigoti palaikyti savo komandos draugus. Visada sakiau, kad ir kas benutiktų, svarbiausia yra laimėti. Įmušiau tik vieną įvartį, bet esame pusfinalyje ir dėl to labai džiaugiuosi“, – po pergalės žurnalistams sakė Mbappé.

„Jau buvome viską aptarę su treneriu pagrindinio laiko pabaigoje. Nusprendėme, kad pabandysiu žaisti šiek tiek ilgiau, bet pratęsimo kėlinio metu jam pasakiau, kad nebesijaučiu gerai, kad esu per pavargęs. Jis pasakė „gerai“, – pridūrė Mbappé, kuris žaidime dar kartą pataikė į veidą, bet galėjo tęsti.