Home Verslas „Gruntling Cubs“ startuolis buvo priverstinai sužeistas prieš „Angels“.

„Gruntling Cubs“ startuolis buvo priverstinai sužeistas prieš „Angels“.

18
0


Dešiniosios rankos veteranas Kyle’as Hendricksas šeštadienį pasitraukė prieš „Angels“ ekipą vos po dviejų padavimų, o trečią kėlimą pakeitė dešiniarankis Coltenas Breweris. Vėliau „Cubs“ paskelbė (kaip perdavė Sahadevas Sharma iš „The Athletic“.), kad Hendricksas pasitraukė dėl apatinės nugaros dalies įtempimo.

2024 m. sezonas 34 metų dešiniajam buvo žiaurus, nes šeštadienį jis kovojo iki įspūdingo 7,48 ERA ir 5,34 FIP per 61 1/3 padavimų. Dėl šio grubaus pasirodymo buvo teisingas perėjimas į bulkutį anksčiau šį sezoną, nors traumos kitur sąraše kartu su per mėnesį gerais rezultatais (jis paskelbė 2,67 ERA ir 2,97 FIP per 27 iningus nuo gegužės 23 d. iki birželio 25 d.) leido jam birželio pabaigoje grįžti į rotaciją. Panašu, kad Hendrickso statusas vėl buvo abejotinas po jo pasitraukimo dėl traumos, panašios į tą, kurią jis jau patyrė. praleido tris savaites dėl šių metų pradžioje.

Laimei, Hendricksas sakė žurnalistams (kaip pažymėjo Tony Andracki iš Marquee Sports Network) po žaidimo, kad problema nėra ta pati problema, dėl kurios jis praleido laiką dar gegužę. Veteranas pažymėjo, kad penktadienį pirmą kartą pajuto, kaip susvyravo nugara, ir, kol skausmai tęsėsi, jis ir klubas nusprendė pradėti savo startą, tikėdamiesi, kad jam pavyks įveikti įtampą. Hendricksas išreiškė įsitikinimą, kad jam pavyks pradėti kitą kartą, nors treneris Craigas Counsellas buvo atsargesnis ir pažymėjo, kad dar neaišku, ar Hendricksas bus pasirengęs laiku perimti kamuolį.

Tai gali būti „Cubs“ problema, nes nors pirmadienį jie turi laisvą dieną, jie planuoja sužaisti septynerias rungtynes ​​per šešias dienas po to artėjant Visų žvaigždžių pertraukai, įskaitant dvikovą prieš „Cardinals“. Liepos 13 d. Jei Hendricksas negalės atlikti vieno iš šių startų, „Cubs“ liktų tik trys sveiki reguliarūs startai (Justin Steele, Shota Imanaga ir Jameson Taillon), susižeidę Javierą Assadą, Beną Browną ir Jordaną Wicksą. Swingmanas Haydenas Wesneski pastarosiomis dienomis prisijungė prie rotacijos, nepaisant to, kad visą birželio mėnesį jam sunkiai sekėsi bulių aptvare, ir toliau dalyvaus startuose, kol likusi rotacijos dalis bus sveika, tačiau jei Hendricksas negalės atlikti vieno iš šių startų, vis tiek palieka klubą, kuriam reikia dar dviejų startuolių iki pertraukos.

Po žaidimo patarėjas žurnalistams (įskaitant Andrackį) pasiūlė, kad Assadas galėtų grįžti iš žaidimo dešiniojo dilbio tiesiamoji dalis kuris praėjusio mėnesio pabaigoje jį atmetė, kad galėtų pradėti vieną iš šių startų, ir pažymėjo, kad klubas yra „optimistiškai nusiteikęs“, kad kitą savaitgalį jis galės prisidėti prie didžiųjų lygų. Jei Assadas, užfiksavęs solidžią 3,04 ERA per 16 startų, nepaisant šių metų vidutinio 4,16 FIP, gali grįžti, o Hendricksas išvengs savo IL etapo, kuris išspręstų trumpalaikius klubo rotacijos klausimus. Tačiau jei Hendricksas savaitgalį neatsigaus pakankamai greitai, kad perimtų kamuolį, tai liks klubui ieškoti padavimų prieš pat Visų žvaigždžių pertrauką.

Spėliojant, „Cubs“ galėtų paspausti veteraną pietinę letenę Drew Smyly, kad galėtų pradėti vieną iš šių startų. Praėjusiais metais kairysis žaidėjas Čikagoje pradėjo 23 rungtynes, tačiau iki šiol 2024 m. kampanijoje buvo naudojamas išskirtinai nežaisdamas, o paskutinį kartą metė net 40 aikštelių balandžio 5 d. Geriausias potencialus žaidėjas Cade’as Hortonas yra trigubo A lygyje. bet nebus pasirinkta išjungus dėl a subscapularis padermė praeitą mėnesį. „Journeyman“ kairiarankis Thomas Pannone’as šiemet „Triple-A“ klube startavo 18 kartų, tačiau pasiekė vidutinius rezultatus (4,57 ERA per 86 2/3 padavimų) ir jį reikėtų įtraukti į 40 žaidėjų sąrašą. „Bullpen“ žaidimas galėtų būti dar viena klubo galimybė, tačiau tai gali būti didelis įsakymas pagalbos korpusui, kuris jau prarado Wesneskį dėl rotacijos, o Yency Almonte, Adbert Alzolay, Julianas Merryweatheris ir Markas Leiteris jaunesnysis yra sužeisti. savo ir šeštadienį turėjo įveikti septynis padavimus Hendrickso reljefoje.