Home Verslas N-HYPPADEC pertvarko policijos kareivines, nes FG užtikrina geresnį saugumą

N-HYPPADEC pertvarko policijos kareivines, nes FG užtikrina geresnį saugumą

20
0


Federalinė vyriausybė pakartojo savo įsipareigojimus gerinti piliečių saugumą.

Tai taip pat, kaip pavedė Federacijos vyriausybės sekretorius senatorius George’as Akume
pertvarkyta mobiliosios policijos bazė Kakuruk mieste, Gašišo rajone, Barkin-Ladi vietinės valdžios rajone Plateau.

Kalbėdamas šia proga jis sakė, kad Tinubu vadovaujama administracija ir toliau kurs politiką ir programas, kurios darytų teigiamą poveikį Nigerijos gyventojams.

Atstovaudamas savo štabo viršininkui Simeonui Tyongu, Akume plojo
Nacionalinei hidroelektrinių gamybos vietovių plėtros komisijai (N-HYYPADEC), skirtą apsaugos įrangos pertvarkymui.

„Projektas dar labiau padidintų gyvybės ir turto saugumą valstybėje. Labai džiaugiuosi galėdamas pripažinti ir pagirti N-HYPPADEC už šio labai svarbaus projekto inicijavimą ir sėkmingą įgyvendinimą.

„Ši vyriausybė ir toliau inicijuos paveikius projektus ir programas, kurios padės gerinti mūsų energiją gaminančias bendruomenes ir nigeriečius apskritai“, – sakė jis.

Savo pastabose Plateau valstijos gubernatorius Caleb Mutfwang, atstovaujamas valstybės vyriausybės sekretoriaus Samuelio Jatau, padėkojo N-HYYPADEC už gestą.

„Kaip vyriausybė, mes sukūrėme būdus, siekdami užtikrinti, kad visi perkeltieji asmenys grįžtų į savo protėvių namus.

„Tvirtai tikime, kad šis gestas papildys mūsų pastangas užtikrinti mūsų žmonių saugumą“, – sakė gubernatorius Mutfwangas.

Savo ruožtu, N-HYPPADEC generalinis direktorius,
Alh. Abubakaras Yelwa teigė, kad projektas yra įmonės socialinės atsakomybės visoms šalies energiją gaminančioms bendruomenėms dalis.

“Barikin Ladi susidūrė su daugybe tarp bendruomenių ir tarp bendruomenių konfliktų, pabrėždami, kad reikia stiprinti policijos buvimą ir infrastruktūrą, kad būtų galima veiksmingai spręsti saugumo problemas.

„Mūsų misija pertvarkyti ir rekonstruoti policijos kareivines Kakuruk gimė iš nuoširdaus susirūpinimo šiame regione tarnaujančių policijos pareigūnų gerove ir veiklos efektyvumu.

„Po išsamių poreikių įvertinimo pratybų, kurias federalinė vyriausybė atliko per N-HYPPADEC, apgailėtina Barikin Ladi policijos kareivinių būklė buvo liūdnai akivaizdi.

„Renovuoti ir atnaujinti bazę tapo būtina, kad mūsų teisėsaugos pareigūnams būtų sudarytos palankios gyvenimo ir darbo sąlygos, kad jie galėtų efektyviai atlikti savo pareigas ir užtikrinti bendruomenės saugumą“, – sakė jis.

Yelwa paaiškino, kad projekte yra administracinis blokas, komendanto rezidencija, daugiafunkcė salė, pareigūnų kabinetai ir šarvojimo salė.