Home Verslas Nigerijos Senato viceprezidentas sveikina musulmonus

Nigerijos Senato viceprezidentas sveikina musulmonus

11
0


Kai musulmonai visame pasaulyje švenčia naujus islamo metus, 1446 AH, Senato prezidento pavaduotojas, senatorius Barau Jibrinas pasveikino kolegas musulmonus ir kitus Nigerijos gyventojus.

Sokoto sultonas ir Nigerijos aukščiausiosios islamo reikalų tarybos (NSCIA) prezidentas Alhaji Muhammad Sa’ad Abubakar III sekmadienį, 2024 m. liepos 7 d., paskelbė pirmąja Muharramo diena, žyminčia islamo metų pradžią. 1446 m., po Hijros.

Senatorius Barau savo specialaus patarėjo žiniasklaidos ir viešumo klausimais Ismailo Mudashiro pareiškime paragino nigeriečius pasisemti užuojautos, taikos ir paramos vieni kitiems pamokas.

„Švęsdami naujus islamo metus, 1446 m., apmąstykime Hijros svarbą ir istorinę reikšmę bei bendrą Šventojo Pranašo Mahometo (SAW) mokymą ir sekime jo pavyzdžiais“, – sakė jis.

Jis pakartojo Nacionalinės Asamblėjos įsipareigojimą ir toliau rengti reikalingus teisės aktus, kad būtų sprendžiami iššūkiai, su kuriais susiduria šalis.

Jis paragino piliečius ir toliau remti prezidentą Bolą Tinubu ir patikino, kad prezidento formuojama politika padės išspręsti šaliai kylančius iššūkius.

„Mūsų parama parlamente ir nigeriečių supratimas, Inša Allah, yra garantuota pažadėtoji žemė, kurioje viskas bus naudinga visiems“, – sakė jis.