Home Verslas Skubiai išspręskite Huger problemą – APC vadovas pasakoja Tinubu

Skubiai išspręskite Huger problemą – APC vadovas pasakoja Tinubu

16
0


Visų pažangiųjų kongreso (APC) vadovas Olatunbosunas Oyintiloye kreipėsi į prezidentą Bolą Tinubu, prašydamas skubiai spręsti brangių maisto produktų problemą šalyje.

Naijos naujienos praneša, kad Oyintiloye pokalbyje su žurnalistais sekmadienį Osogbo mieste, Osuno valstijos sostinėje, sakė, kad nigeriečiai yra alkani ir gyvena žemiau skurdo ribos.

Anot jo, tokie namų ūkio maisto produktai, kaip ryžiai, pupelės, garri, spagečiai ir kiti, dėl kainų kilimo tapo nepasiekiami paprastam žmogui, o daugeliui nigeriečių buvo įdomu, iš kur bus kitas maistas. dėl didelių ekonominių sunkumų.

Oyintiloye paragino prezidentą neignoruoti Jungtinių Tautų prognozės, kad 82 milijonai nigeriečių, ty apie 64 procentus šalies gyventojų, iki 2030 metų gali badauti.

Jis teigė, kad Nacionalinio statistikos biuro (NBS) duomenys atskleidė, kad gegužę maisto produktų infliacija šalyje pasiekė rekordinę aukštį – 40,66 proc.

Buvęs neegzistuojančios APC Prezidento kampanijos tarybos (PCC) narys pažymėjo, kad nepaisant gausių gamtos ir žmogiškųjų išteklių, kuriais šalis yra palaiminta, viena po kitos einančios vyriausybės nesugebėjo produktyviai paskatinti ekonomikos.

Jis sakė, kad korupcija ir pernelyg didelė priklausomybė nuo žalios naftos pajamų pasidalijimo tarp vyriausybės lygių trukdo jiems valdyti produktyvią ir savarankišką ekonomiką, kuri būtų naudinga masėms.

Oyintiloye pabrėžė, kad nėra jokių abejonių, kad prezidentas Tinubu darė viską, kas įmanoma, kad išgelbėtų situaciją pasitelkdamas įvairias intervencijos programas, tačiau tokių intervencijų poveikis toli gražu nesumažino problemos.