Home Verslas Zamfaros įstatymų leidėjas ištekėjo 105 mergaičių

Zamfaros įstatymų leidėjas ištekėjo 105 mergaičių

15
0


Federalinis įstatymų leidėjas, atstovaujantis Bungudu ir Maru vietos valdžios sritims (LGA) Zamfaros valstijoje Hon. Abdulmalikas Zubairu rėmė masines 105 mergaičių, dėl banditizmo likusių našlaičių, vestuves savo apygardoje.

Kalbėdamas per ceremoniją, vykusią Bungudu mieste, Bungudu LGA būstinėje, šeštadienį, gerb. Zubairu teigė, kad programos tikslas – sudaryti sąlygas jaunoms merginoms lengvai ištekėti.

Anot jo, ką tik susituokusioms merginoms dovanojamos lovos, pilnos auklės, drabužiai ir virtuvės reikmenys.

„Merginos, likusios našlaičiais dėl banditizmo, prarado savo tėvus dėl banditų išpuolių, todėl mes jas kruopščiai tikrinome masinėms vestuvėms, o jei Dievas duos, aš palaikysiu programą savo apygardoje“, – sakė Honas Zubairu.

Jis taip pat užsiminė, kad kiekviena nuotaka duos penkiasdešimt tūkstančių nairų, o kiekvienas jaunikis duos šimtą tūkstančių nairų, kad galėtų pradėti smulkųjį verslą.

Savo kalboje šios progos pirmininkas senatorius Sulaimanas Abdulrahmanas Kawu Sumaila, Kano Pietų senatorių apygardai atstovaujantis senatorius, pagyrė gerb. Zubairu už rūpestį savo rinkėjais.

Senatorius Kawu paragino ką tik susituokusias poras būti kantriems vienas kitam ir ištverti santuokinius iššūkius, kad jos turėtų geresnę šeimą.

„Santuokos klausimui reikia ištvermės, atsidavimo, pagarbos ir supratimo tarp poros, todėl raginu jus laikytis paramos, kurią jums suteikė jūsų įstatymų leidėjas, siekiant užtikrinti jūsų santuokos tvarumą“, – sakė senatorius Kawu.